Zanim poznasz Tego Jedynego: 7 typów mężczyzn, którzy będą próbowali Cię uwieść

06 Sierpnia 2016

Romantyk, `chłopak na zawołanie`, hip-hopowiec i inni. Który z nich jest najlepszy?

typy facetów

Dziewczynki już od najmłodszych lat marzą o wielkiej miłości i wyobrażają sobie mężczyznę, którego pokochają. W miarę upływu czasu, zdają sobie sprawę, że nie tak łatwo go spotkać. Po drodze do Tego Jedynego poznają różnych facetów – dobrych i złych. Spośród nich można wyróżnić kilka typów, z którymi ma do czynienia każda kobieta.

Wbrew pozorom, kontakt z nimi jest doświadczeniem pozytywnym. Dzięki obcowaniu z różnym osobowościami, kobieta zaczyna rozumieć, jakiego mężczyzny pragnie, jak rozpoznawać facetów o nieczystych zamiarach oraz jaki typ spełni jej oczekiwania.

Na jakich mężczyzn natyka się każda kobieta zanim spotka Tego Jedynego?

`Grzeczny intelektualista`

Bardzo często to chłopak ze szkolnej ławki. Zawsze przygotowany prymus, który jednocześnie służy pomocą. Proponuje wspólną naukę przy kawie, odprowadza do domu po zajęciach i opowiada o swoich ambitnych planach na przyszłość. Chociaż grzeczny intelektualista nie wywołuje u kobiet silnych porywów serca, to dobry kandydat na faceta, bo na pewno dużo w życiu osiągnie i kobieta może być spokojna o swój byt. Z drugiej strony zanudza swoimi wywodami, ponad wszystko stawia rozwój i żyje we własnym świecie. Znajomość z nim może jednak przynieść korzyść. Taki facet potrafi wysunąć naprawdę trafne argumenty, że warto się uczyć.

Zobacz także: TEST: Czy Twój obiekt westchnień jest hojnie obdarzony?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-06 22:58:13

Dlaczego nie rozkochiwac w soobie romantyka? Dlaczego sie w nim nie zakochać? Moj chłopak taki jest, czuly, namietny i kochany, przy tym troche nieśmiały, to ja jestem raczej jego obronca ale nie przeszkadza mi to. W jego ramionach jestem bezpieczna jak nigdzie indziej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-08-06 10:50:43

To artykuł dla 15latek?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1