Oni nas krzywdzą: 12 typów mężczyzn, którzy nie nadają się do związku

24 Grudnia 2017

Będziecie z nimi nieszczęśliwe. A może już tak jest?

niewłaściwy facet

Widząc dookoła tak wiele par, niełatwo uwierzyć, gdy ktoś mówi, że stworzenie fajnego związku jest trudne. Ale to prawda. Niekiedy graniczy wręcz z cudem. Niektóre z was być może zadadzą sobie pytanie, jak to możliwe, skoro są jedynymi singielkami w towarzystwie, a reszta znajomych i krewnych ma drugą połówkę? Te pary raczej nie pokazują, co w ich związku nie gra i starają się zachowywać pozory. Zwłaszcza kobiety, które są przywiązane do facetów. One oszukują nie tylko otoczenie, ale i siebie, ponieważ nie potrafią zaakceptować prawdy. Ich faceci to w wielu przypadkach krętacze, oszuści oraz kobieciarze. Kobiety łudzą się, że w przyszłości jakoś to będzie albo on się zmieni, ale tak się nie dzieje. Po latach takie związki rozpadają się. Zdarza się też, że kobiety cierpią w milczeniu i znoszą zachownaie swoich partnerów dla dobra dzieci, rodziny czy ze względu na chęć zachowania twarzy.

Jeżeli jesteś singielką i szukasz faceta lub właśnie kogoś poznałaś i chodzisz na randki, zastanów się, czy nie można go określić jako jednego z poniższych typów. Tacy faceci nie nadają się do związków. Czekają cię z nimi jedynie problemy i cierpienie.

Oto charakterystyka ich zachowana.

Zobacz także: Związek z niskim facetem. Czy to może się udać?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-27 14:15:58

Typowy dupek tak zwany !!!!! nic dodac nic ująć byłam raz z takim i wykastrowala bym go jesli bym tylko mogla

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-24 22:07:16

No właśnie jeszcze egoista, który patrzy, by wszystko było pod niego. Wiecznie go trzeba zadowalać, ale sam nic nie da od siebie. Nie polecam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-24 17:19:35

Teraz kobietki weźcie te wszystkie osobowości i sklejcie jedną osobę, pomijając pracoholizm... Uwierzcie, że to człowiek bydle, i nikomu nie życzę nigdy nawet spotkać kogoś takiego na swej drodze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dalia
(Ocena: 3)
2017-12-24 14:02:33

Nie wiem czy można powiedzieć, że to typ mężczyzny, ale jest jeszcze taki koleś jak "skrzywdzony" albo " rozpamiętujący ex". Od takich sie ucieka, wiem co mówię :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-24 15:26:54

To prawda, chyba najgorszy typ, poznałam takiego i szybko ucieklam. Ciągle narzekanie, biadolenie i pesymizm. O ile na początku było mi go szkoda, tak później odkryłam, że to typ któremu nie chce się ruszyć do przodu, woli się uzyskać nad sobą i jaka to kobieta była podła a on przecież robił wszystko dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ee
(Ocena: 5)
2017-12-24 11:06:08

Brakuje narcyza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kk
(Ocena: 3)
2017-12-24 10:51:31

zabrakło egoisty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1