Tłuste włosy, brudne stopy, nieświeży oddech - co jeszcze zabija apetyt na seks?

20 Listopada 2011

Zakazane w sypialni.

igraszki w łóżku

Najpierw są czułe gesty, pocałunki, namiętny seks, a potem… ochota na zbliżenia z partnerem stopniowo spada. Taki stan rzeczy jest oczywiście naturalny i spotyka wiele par z długim stażem – w końcu podtrzymanie wysokiej temperatury w związku jest rzeczą niezwykle trudną. Okazuje się jednak, że coraz częściej niechęć do stosunków pojawia się u kochanków nie pod wpływem czasu, a… braku higieny osobistej jednej ze stron.

- Czasem jedna mała rzecz może podgrzać lub oziębić atmosferę w sypialni. Wiele osób, zwłaszcza mężczyzn, nie dba o to, a szkoda. A jeszcze więcej, z różnych powodów, krępuje się zwrócić partnerowi uwagę, że coś im się nie podoba. To sprawia, że seks jest mało komfortowy, jeśli w ogóle do niego dochodzi - tłumaczy prof. Izdebski na łamach portalu SE.pl.

Zagadnieniem tym zainteresowali się również amerykańscy naukowcy z University of Pennsylvania w Filadelfii. Z przeprowadzonego przez nich badania wynikło, że największym zabójcą damskiego libido są skarpetki na nogach partnera. Z kolei tym, co najbardziej zniechęca do seksu mężczyzn są… nieumyte włosy kochanki. – Jeżeli zastanawiamy się, dlaczego ukochana osoba raptem przestaje mieć ochotę na zbliżenia, przyjrzyjmy się uważnie naszemu wyglądowi. Być może jest w nim coś, co skutecznie odstrasza partnera od seksu – podsumowuje prof. Martin Goldberg, kierujący całym badaniem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (59)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 22:12:37

skarpetki na nogach nie specjalnie tłuste włosy tak nieświeży oddech tak braki w uzębieniu pewnie trochę :D brudne paznokcie tak bransolety na nadgarstkach nie tatuaże, zajmujące dużą powierzchnię ciała nie owłosione pośladki nie wyraźny brak higieny w miejscach intymnych tak brudne nogi tak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-11 21:10:51

Lubię jak dziewczyna ma brudne stopy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-17 09:42:20

'wygolony wzgórek łonowy' to przeszkadza facetowi? niezle bzdury

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-06 13:10:34

Żadne bzdury, który normalny facet chciałby się kochać z wygoloną plastikową lalą ? no chyba że jakiś dzieciak..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-09 22:13:51

Ożesz !!! To nie , którzy chyba długo nie pozbędą się dziewictwa ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-22 19:55:45

Wszystko spoko ale np skarpetki? jeśli seks jest nagły i spontaniczny, często także nie robimy przecież tego w łóżku a nawet w domu to co komu przeszkadzają skarpetki? xD i ejjj sory ale nie chciałabym by mój facet golił/depilował sobie pośladki:| tatuaże czy jakaś biżuteria mi nie przeszkadza.... Bo do kobiet to jak jest wydepilowana to źle? pierwsze słyszę... Długie paznokcie? Wielu mężczyzn podnieca wbijanie paznokci np w plecy z rozkoszy. Papilot schodzi na psy...:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-21 19:31:02

mój też jojczy że on tam niby tolerancyjny ale skinów nie lubi xD tak więc wydepilowany, ładnie przycięty tak ale nie na zero

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-21 13:14:39

A ja nie zdejmuję skarpetek, bo mi zimno w stópki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-21 11:17:41

owłosione pośladki są seksi! i od kiedy facetów zniechęca wygolony wzgórek łonowy?! chyba niewygolony zniechęca!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-21 10:00:05

ja akurat potrafię śmiać się ze skarpetek na nogach partnera - razem z nim, oczywiście (że to tak bardzo sexy, jak w kiepskim pornolu), a co do depilacji intymnej - zawsze jestem wydepilowana, bo tak mi wygodniej i lepiej. kiedyś rozmawiałam z partnerem i okazało się, że on woli, jak kobieta ma owłosiony wzgórek łonowy. dla eksperymentu się "zapuściłam", ale nie spodobało mi się, więc się włosów szybko pozbyłam. najważniejsze jest to, jak my się z naszymi włosami czujemy - ja akceptuję faceta zarówno z bujnym owłosieniem łonowym, jak i bez niego, bo ważniejsze jest to, jak bardzo mnie podnieca jako człowiek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-20 23:06:29

"zagrzybione paznokcie u stóp" - eeee no co wy :D mniam mniam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz