Tego mu nie mów. NIGDY!

20 Lutego 2016

Te słowa mogą okazać się zgubne dla Waszego związku.

przyczyny rozstań

Związek to nie tylko motylki w brzuchu, sielankowa atmosfera i gorące wyznania. Do życia często puka proza. Pojawia się rutyna, powstają problemy. Nagle zaczynamy dostrzegać wady partnera, które okazują się sporą przeszkodą w codzienności. Od tego momentu droga do kłótni jest już niedaleka. Złość, wzburzenie oraz wzajemne pretensje mogą przyczynić się do tego, że powiemy facetowi o kilka słów za dużo… Niestety pewnymi wyznaniami możemy zburzyć to, co do tej pory udało nam się wybudować – poważną relację opartą na silnych fundamentach.

Przekonajcie się, czego lepiej nigdy nie mówić facetowi. Kilka dni temu przeprowadziłyśmy krótką ankietę wśród kolegów. Mężczyźni wypowiedzieli się, co usłyszeli od swoich partnerek. Każdy z przypadków miał poważne konsekwencje. Niektóre związki rozpadły się na zawsze…

`Nigdy nic nie osiągniesz…`

Faceci także miewają gorszy okres w życiu. Czasami niepowodzenie goni niepowodzenie i to w prawie każdej sferze życia. Mężczyźni, choć nie pokazują tego na pierwszy rzut oka, mocno przeżywają ten stan i nawet mała uwaga może zdołować ich jeszcze bardziej. Mówiąc mu, że nigdy nic nie osiągnie, nie tylko pogłębiasz jego załamanie, ale podkopujesz również nadzieję i wiarę we własne siły. Może Ci tego nie zapomnieć, więc postaraj się w porę ugryźć w język. 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz