SMS do byłego: Internautki ujawniają szokujące wiadomości, które chciałyby wysłać, ale boją się to zrobić

22 Lutego 2017

Nie uwierzysz, co chciałyby przekazać swoim eks na pożegnanie!

sms do byłego

Statystyki pokazują, że rozstajemy się i rozwodzimy coraz częściej. Mamy coraz więcej partnerów, a kolejne związki trwają krócej, niż kiedykolwiek wcześniej. Wierność i stałość w uczuciach to zdecydowanie nie są symbole XXI wieku. Każda z nas na pewnym etapie życia będzie musiała zakończyć relację. I wszystko wskazuje na to, że nie będzie to jeden raz. Niezależnie od nagromadzenia negatywnych emocji - zawsze warto zrobić to z klasą.

Nikt nie twierdzi, że każda para po rozstaniu powinna zaproponować sobie dalszą przyjaźń. Czasami to po prostu niemożliwe. Ale to nie powód, by iść z byłym na wojnę i powiedzieć o kilka słów za dużo. Kobietę, podobnie jak mężczyznę, poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy. Co mówią o nas te wiadomości?

Sean Drohan, pracownik akademicki i dziennikarz, zachęcił internautki do niezwykłej zabawy. Każda z nas może wpisać w specjalnym formularzu treść SMS-a, którego chciałybyśmy wysłać do byłego partnera, ale boimy się to zrobić. Przytaczamy kilka z nich. Przez niektóre przemawia nienawiść, ale zdarzają się także wyjątkowo pojednawcze

Zobacz również: Lista ZAKAZANYCH SMSÓW do byłego faceta: „Myślę o Tobie”, „Wybacz mi”, „Mam na Ciebie ochotę” i…

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 17:14:15

Nienawidzę cię, możesz dla mnie zdechnąć za to wszystko co mi zrobiłeś, pozdrawia bura suk...a

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kucyk
(Ocena: 5)
2017-02-22 15:18:18

Wszystkie orgazmy były udawane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-22 18:44:25

To akurat twoja wina, bo udając robiłaś szkodę sobie nie jemu. Śmieszą mnie baby której udają, że jest super, a później jak przyjdzie co do czego to zaczynają gadać, że udawały. To już tylko świadczy źle o takich kobietach, że zamiast powiedzieć jak jest naprawdę, pokazać facetowi w jaki sposób może zadowolić to wolały udawać. Nikt nie ma obowiązku się domyślać czy drugiej osobie faktycznie jest dobrze czy tylko udaje. Gdyby mi facet po latach powiedział, że tak naprawdę nie było mu ze mą dobrze, udawał to bym się tylko popukała po głowie i stwierdziła, że to jego problem, że wolał udawać, że jest dobrze zamiast pozwolić zrobić sobie faktycznie dobrze :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do 18:44:25
(Ocena: 1)
2017-02-22 22:42:57

W 100 procentach racja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1