„Wyszłam za Pakistańczyka. Po ślubie stało się coś, czego nie przewidziałam... Jestem załamana!”

07 Czerwca 2017

Napływa coraz więcej informacji o zawieraniu związków małżeńskich Europejek z obcokrajowcami, którym chodzi o stały pobyt w Europie.

ślub z pakistańczykiem

Od jakiegoś czasu coraz częściej mówi się o zjawisku beznessu, czyli związku dla pieniędzy i wizy. Obcokrajowcy z Afryki oraz Bliskiego Wschodu szukają kobiet, które stają się ich przepustką do lepszego życia. Mężczyźni rozkochują w sobie mieszkanki Europy, a następnie nakłaniają je do małżeństwa. Dzięki niemu mogą zamieszkać na kontynencie europejskim na stałe, a oprócz tego liczą się dla nich także inne profity – seks oraz pieniądze. Nieświadome dziewczyny łatwo dają się nabrać na słodkie słowa i wyznanie miłości do grobowej deski. Arabowie potrafią czarować i mówić wybrankom to, co pragną usłyszeć. Gdy cel zostaje osiągnięty, czyli przeprowadzają się do Europy, wielu z nich porzuca żony i emigruje do wybranego przez siebie kraju. Najczęściej są nim Niemcy.

Emilia ma dużo do powiedzenia na ten temat. W Polsce poznała Pakistańczyka, który chciał ją wykorzystać, aby pozostać w Europie na stałe. Po pewnym czasie znajomości usłyszała: „Kończy mi się wiza. Tylko małżeństwo może uratować naszą miłość”. Dziewczyna nie od razu zorientowała się, że padła ofiarą naciągacza. W mailu do naszej redakcji pragnie przestrzec inne naiwne zakochane, które wierzą w każde słowa swojego księcia.

- A. poznałam na spacerze. Wybrałam się na przechadzkę z koleżanką, a on mnie zaczepił. Na początku nie chciałam wdawać się z nim w dłuższą pogawędkę, a wtedy on błyskawicznie podbiegł do ulicznego sprzedawcy kwiatów, kupił bukiet róż i dogonił mnie. Koleżanka, śmiejąc się, stwierdziła, że nie mam wyjścia, muszę się z nim umówić. Przyznaję, że jego zachowanie zrobiło na mnie wrażenie. Bardzo rzadko dostawałam od swoich byłych kwiaty i nigdy bez okazji. Poczułam się wyróżniona, piękna, wyjątkowa... A. wziął ode mnie numer i umówiliśmy się kilka dni później.

Zobacz także: Exclusive: Mój chłopak z Egiptu

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (29)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-08 15:43:11

omg jaką trzeba być głupią haha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 23:01:24

Nie czytam nawet tego do końca, bo żenada. Jesteś naiwną, zdradziecką ścierą, tyle ci powiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 23:47:15

prawdziwa chrzescijanska polska milosc do blizniego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 22:11:37

A mi ciebie jest Poprostu szkoda. Trzymaj się dobrze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kate
(Ocena: 1)
2017-06-07 21:10:01

jedno slowo: kretynka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 20:07:50

Lol od lat wiadomo, że im tylko o wizę chodzi a tępe c*py dalej się zakochują i sprowadzają więcej tego ścierwa do Europy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 20:00:17

A ja wyszłam za Pakistańczyka kilka dobrych lat temu. I nie mam ani sobie ani jemu nic do zarzucenia. Jestem szczęśliwa!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 20:15:58

Dobrze, że Ci się układa. Ale mimo to, powinno się bardzo uważać, zbyt często zdarzają się przypadki, gdzie tacy mężczyźni po prostu wykorzystują naiwne i zakochane w nich kobiety.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 22:58:42

Ale z ciebie tępa dz1wka. Takim jak ty powinno sie pi(z)dy betonować...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 23:46:30

dziewczyna napisala ze jest szczesliwa ale i tak bedziecie to podwazac i straszyc? co za zalosne cebulaczki............

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-08 02:33:39

Kochana, Twoje żale nikogo tu nie obchodzą, a jak wyzywanie sie na ludziach sprawia Ci przyjemność, może sama powinnaś znalezc sobie jakiegoś czarnucha z konkretnym sprzętem, a by Ci ulżył w tym napięciu, i pozatykal synapsy nasieniem dla dobra ludzkości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
asia
(Ocena: 5)
2017-06-07 10:01:55

Skoro twój mąż się ulotnił to teraz dopilnuj spraw zwiazanych z rozwodem,zeby to ci w przyszłosci niczego nie utrudniało jak poznasz w koncu właściwego faceta a nie naciągacza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 08:12:51

"Dziewczyny nie wierzcie we wszystkie słowa ukochanych pochodzących z krajów północnej Afryki i Azji. Im chodzi o stały pobyt tutaj. Choćby prawili najsłodsze słówka, nie dajcie się omamić." no brawo, laska poznała jednego kretyna i już ma czelność osądzać mieszkańców wielu państw na różnych kontynentach. ten człowiek to plugawiec sam w sobie, pochodzenie mu tego nie zagwarantowało. tak samo jak to, że dziewczyna jest głupia nie oznacza zaraz, że wszystkie polki - czy nawet europejki (idąc za tokiem rozumowania) - są głupie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 14:42:54

Przecież wiadomo, że w każdym kraju jest inna kultura. Pochodzenie zagwarantowało im to, że są wychowani w zupełnie inny sposób niż w krajach Europejskich. Nie piszę, że wszyscy tacy są, ale większość. Prawo, które panuje w niektórych krajach arabskich też zmienia postrzeganie takich mężczyzn na kobiety. Jak za gwałt kobieta idzie siedzieć, a nie mężczyzna, to u nich jest to normalne i żaden facet nie protestuje. Dziewczyna jest bardziej naiwna niż głupia i tak samo sporo europejek jest naiwnych, ale to już nie kwestia wychowania tylko charakteru. Muzułmanie nie urodzili się z misją złego traktowania kobiety, oni zostali tego nauczeni. A naiwności przychodzi do człowieka, gdy ten się np. Zakocha-tego nikt nikogo nie uczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-07 01:30:29

"Od jakiegoś czasu coraz częściej mówi się o zjawisku beznessu ...". Błąd. Powinno być: Od jakiegoś czasu coraz częściej mówi się o zjawisku bezsensu. chodzi o bezsensowne zachowania kobiet. Aby zakochać się w "Pakistańczyku" bo "Bardzo rzadko dostawałam od swoich byłych kwiaty i nigdy bez okazji. Poczułam się wyróżniona, piękna, wyjątkowa ..." trzeba mieć pustkę pomiędzy uszami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 03:32:50

Dokładnie! Śmieszą mnie kobiety, które decydują się na związek z islamistą, bo czują się z nim wyjątkowe i żaden inny nigdy ich tak nie traktował. To ich zagrywka, są mili dla europejskich kobiet, bo chcą je po prostu wykorzystać. Tyle się o tym mówi, ale one dalej swoje "nie, bo mój Mahomet jest inny i to musi być prawdziwa miłość". Oczywiście zdarzają się wyjątki, że taki facet nie jest z kobietą ani dla pieniędzy, ani dla wizy, ale układanie sobie życia z kimś takim nie ma sensu(chyba, że ktoś lubi być poniżany). Na początku może być pięknie, ale po ślubie zazwyczaj się zmienia. To całkowicie inna kultura, a facet wychowany na islamie nie jest już taki czuły jak wcześniej i traktuje kobietę jak rzecz, a nie jak człowieka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 08:16:26

ahhh i znów te znawczynie związków z muzułmanami :) a znacie jakiegoś muzułmanina? jeszcze lepiej, araba w kraju arabskim? nie żadnych imigrantów - bo to duża różnica. jak chcecie to ja mogę być waszym "wyjątkiem" z tym, że muszę was zasmucić - żadnego poniżania nie ma. ale jak wiecie lepiej jak wygląda moje małżeństwo to śmiało mówcie więcej, poprawicie mi humor.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 09:02:14

Nawet jeśli Ty masz dobre doświadczenia z muzułmaninem nie oznacza to, że każdy jest taki. Wiele Polek dało się wciągnąć w małżeństwa dla wizy. Tylko czasami koleś czeka dłużej zanim opuści swoją żonę. Po 5 latach może starać się o obywatelstwo i zazwyczaj po tych 5 latach takie małżeństwa się kończą. Jeśli nie wierzysz na forach znajdziesz wiele takich historii. A co do traktowania kobiet to nie ma co zaklinać rzeczywistości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 09:05:36

tak samo jak one nie maja racji, nie masz jej i Ty. Twoje udane malzenstwo (chyba, tak wynika z Twojego wpisu) nie jest wyznacznikiem innych zwiazkow mieszanych, bo jednak nie zaprzeczysz ze historie jak ta maja miejsce a nawet o wiele gorsze rzeczy sie zdarzaja. i tak jak to nie jest regula, tak samo twoj zwiazek. po prostu, roznie bywa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
P
(Ocena: 5)
2017-06-07 09:36:00

O obywatelstwo można starać się już po 3 latach, ale to przy mieszkaniu w Polsce (to tak swoją drogą). Traktowanie kobiet jest różne w każdym kraju więc nie ma co ustalać reguły. Tak samo małżeństwa mieszane czy osób z tego samego kraju mogą być udane lub nie - różnica taka że to o tych złych się głośno mówi (w PL też nie brakuje takich przypadków, np. Piasecki). Ustalanie reguły w jedną czy w drugą stronę obrazuje jak bardzo ma się ograniczone myślenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 10:57:18

Jednak należy przyznać, że sytuacje dotyczące wykorzystywania kobiet do zdobycia stałego pobytu lub innych korzyści czy też przemocy wobec nich, częściej występują w małżeństwach z mężczyznami z innego kręgu kulturowego (Bliski wschód, Afryka) niż w przypadku małżeństwa z innym europejczykiem czy też obywatelem państwa zachodniego. Oczywiście wszędzie zdarzają się przypadki przemocy wobec kobiet, jednak w świecie islamu jest to powszechne i nie jest tak wyraźnie potępiane jak np. w Europie. Może zapoznaj się najpierw z obyczajami, które panują w tych krajach. Przykładowo zdrada nie jest uważana za coś złego, facet ma do tego prawo. Tak samo jest w przypadku przemocy i praw kobiet. Oni mają całkowicie inne podejście i zasady. Sama się oszukujesz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 11:24:13

Nie, nie należy przyznać. Nie istnieje akceptowalna i powszechna przemoc w świecie islamu, zdrada nie jest czymś normalnym. Jeśli już ktoś ma takie zachowania to jest to indywidualne i nie podyktowane kulturą czy religią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 11:42:19

jaasne najlepiej żyć w zaprzeczeniu i nie przyjmować oczywistych i powszechnie znanych zjawisk. Powiedz to kobietom gwałconym, poniżanym i bitym, że coś takiego nie jest powszechne w islamskim świecie. Wiesz wogóle jakie prawo obowiązuje w tych krajach? Czy wiesz, że za gwałt karana jest ofiara? Dyskusja z kimś tak ograniczonym nie ma sensu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 11:55:21

Przede wszystkim wyjaśnimy sobie że ja niczego nie zaprzeczam a jedynie stwierdzam że takie sytuacje nie są uwarunkowane religią. Choć też nie zgodzę się że są one powszechne I nie zgodzę się na wrzucenie wszystkich do jednego worka i mówienie o "świecie islamskim " ogółem. Nie można mówić o prawie "w tych krajach" bo każdy kraj ma inne prawo. Inaczej sytuacja wygląda w Maroku, inaczej w Libanie, a jeszcze inaczej w Katarze. Twoje argumenty są więc nieprawdziwe. Opierać swoją wiedzę na przesłankach medialnych - to dopiero jest głupota.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-07 14:27:26

Dobra, ludzie są różni. Ale wśród islamistów przeważają mężczyźni, którzy mają kobiety za nic. Po co taka europejka ma sprawdzać kilka lat, czy jej pakistańczyk czy egipcjanin jest z nią z miłości czy jak to w większości przypadków bywa-dla wizy? Po prostu trzeba uważać o czym wiele kobiet zapomina, gdy spotka swojego ciemnoskórego wybranka, a później jest tylko płacz. Uważam, że takie kobiety są same sobie winne, bo różnica kultur jest nie do przeskoczenia i każdy o tym wie. Trąbi się o tym wszędzie dookoła o one i tak swoje. I podkreślam WIĘKSZOŚĆ, nie WSZYSCY tacy są, ale nieuważne kobiety i tak sprowadzają tych co je wykorzystują. Właśnie zazwyczaj tak jest, że jak facet(nawet z polski) chce wykorzystać to zachowuje się jak jakiś ideał. I na to trzeba uważać, bo każdy ma wady, a jak ktoś wydaje się zbyt idealny to znaczy, że nie jest za bardzo szczery.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Po ślubie
(Ocena: 5)
2018-01-29 18:41:40

Ja tak samo, szczesliwa i nigdy nie czułam się poniżana wręcz przeciwnie -właśnie wyjątkowa:)nie można wszystkich wrzucać do jednego worka:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz