Miłość nie zna rozmiaru? Szczupły przystojniak zaręczył się z bardzo otyłą dziewczyną!

23 Września 2017

Z okazji zaręczyn urządzili romantyczno-namiętną sesję.

Stephanie i Arryn

Obecnie w mediach można zaobserwować trend na promowanie tego, co kontrowersyjne, nietypowe, budzące zdumienie. Ludzie domagają się tolerancji dla swojego wyglądu, jaki by on nie był, tak samo dla swoich wyborów oraz prowadzonego stylu życia. W tym celu często publikują na społecznościowych profilach zdjęcia, wyznania bądź po prostu opinie. Tym razem postanowiła opowiedzieć o sobie para Amerykanów. Stephanie i Arryn, o których mowa, uznali, że w ten sposób połączą celebrację zaręczyn z pokazaniem światu, że piękno i miłość nie znają rozmiaru.

Postanowili zrobić to w nietypowy sposób. Zakochani zdecydowali się na sesję zdjęciową zrealizowaną przez duet Wolf&Rose. Przyszła panna młoda zażyczyła sobie romantyczno-namiętnych ujęć, na których pozuje wraz z narzeczonym prawie nago. Kobieta nie ma figury modelki. Na zdjęciach widać jej fałdki oraz cellulit, ale właśnie o to chodziło Stephanie. Fotografie są dedykowane kobietom podobnym do niej. Stephanie pragnie im uświadomić, że mogą czuć się piękne i pożądane w takim ciele, jakie mają. Wcale nie muszą katować się na siłowni. Zawsze miałam kompleksy na punkcie swojej wagi. Gdy patrzyłam w lustro, zastanawiałam się dlaczego mój brzuch nie jest taki jaki "powinien być".  Ale los postawił na mojej drodze Arryna, który pokazał mi, co to pewność siebie. Kocha mnie taką, jaką jestem. Zawsze powtarza, że nie obchodzi go jak wyglądam - dla niego zawsze będę piękna - twierdzi. Jej postawę potwierdzają słowa Arryna. Mężczyzna przekonuje, że nie mógł sobie wymarzyć wspanialszej kobiety niż jego narzeczona.

Ślub pary odbędzie się w 2019 r. Myślicie, że Stephanie i Arryn podzielą się ze światem również ślubną sesją zdjęciową? Koniecznie zobaczcie zdjęcia zrobione z okazji zaręczyn.

Zobacz także: ZWIERZENIA GRUBASKI: Dlaczego nie warto być otyłą?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-26 01:03:16

Tyle szczupłych, ładnych dziewczyn nie ma facetów a on taką grubą kurvvę sobie wziął za narzeczoną.... brak słów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
otyły kręglarz
(Ocena: 1)
2017-09-23 23:16:30

Zarówno autor artykułu jak i osoby komentujące - ogarnijcie własne dupy i przestańcie zajmować się czyimś życiem!! Zadajcie sobie pytanie - do jakiego stopnia macie prawo OCENIAĆ związki i decyzje innych? Czy to naprawdę jest moralnie w porządku komentować CZYJEŚ ŻYCIE, nic na ten temat nie wiedząc? Oczywiście, każdy ma prawo do wolności słowa i opinii (w ramach Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka), ale zastanówcie się - czy WARTO??? Czy ich szczęśliwa relacja w jakimkolwiek stopniu wpływa negatywnie na Wasze życie? NIE. Jestem przekonana, że za fasadą nienawiści i awersji kryje się zazdrość. Postarajcie się spojrzeć na tę sprawę obiektywnie - czemu młoda dziewczyna (ok, o większym rozmiarze) nie ma według Was PRAWA pokazywać się na półnagich zdjęciach z narzeczonym? Czy taka sama byłaby Wasza reakcja na zdjęcie chudej dziewczyny z tym samym chłopakiem?? Naprawdę, postrzeganie ludzi przez pryzmat ich rozmiaru czy wyglądu jest absolutnie płytkie i jednowymiarowe. A chłopak? O ile nie jest fetyszystą uganiającym się za otyłymi dziewczynami, a jego uczucie wobec partnerki jest szczere - wszystko zdaje się być ok! OGARNIJCIE TYŁKI BŁAGAM...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 18:00:40

Obrzydliwe, niesmaczne. Bez skrajności powinno się obchodzić z każdym tematem. Najlepiej znać umiar, normalna waga, ani chudość, ani taka otyłość. Zdrowie powinno być na pierwszym miejscu. Z taką wagą to na pewno będą jakieś problemy. Kolejną rzeczą jest estetyka. Cellulit i fałdy nie są przyjemne. Widocznie ktoś musi mieć spaczone poczucie estetyki. Ok wybrali siebie, podobają sie sobie ok, ale niech nie pokazują tych obrzydliwości światu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
...
(Ocena: 5)
2017-09-23 10:13:11

no i co z tego ze ona jest przy kosci? Moze ja kocha? zaraz fetyszysta...to ja powiem tak a dla mnie facet co zwiaze sie z chuda to tez dla mnie jakis nienormalny wkoncu jak mozna zakochac sie oraz kochac z workiem kosci?! idac waszym tokiem myslenia. troche tolerancji.kazdy zasluguje na milosc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 08:50:12

On jest jakiś zboczony chyba, skoro z taką locha jest. Fuj!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 18:49:09

Pokaż swój zapryszczony ryjek ukryty pod warstwą tapety - ocenimy twoje piękno. Bo po tym komentarzu to ty jesteś lochą - taką wewnętrzną mało atrakcyjną świnią. Ktoś w ogóle chce spędzać z Tobą czas?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-26 01:04:59

Oho widać ktoś tu jest spasioną świnią skoro broni tej lochy ze zdjęcia ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 08:46:28

Ciekawe czemu nie wziela sobie faceta plus size skoro tak pro..promuje otyłość

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 07:53:35

Pewnie fetyszysta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 19:45:52

albo ona kasiasta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Klara
(Ocena: 5)
2017-09-23 07:42:38

Jezu, na 4 zdjęciu nago dusi, ratunku !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz