Takim kochankiem jest książę Harry. Pozazdrościsz Meghan

24 Maja 2018

W sypialni świeżo upieczonych małżonków sporo się dzieje...

Harry i Meghan seks

Przez długie lata brytyjska rodzina królewska przypominała oblężoną twierdzę. Nie ujawniano zbyt prywatnych szczegółów z życia monarchii, dopóki nie wybuchał kolejny obyczajowy skandal. Dziś wygląda to trochę inaczej, bo royal family nie pełni faktycznej władzy i swoją popularność zawdzięcza wyłącznie zainteresowaniu mediów. Dzięki kolejnym plotkom, ślubom i dzieciom dynastia Windsorów trwa. I świetnie na tym zarabia.

Zobacz również: Absurdalna lista rzeczy, których Meghan Markle NIE MOŻE robić jako żona Harry`ego. Zniosłabyś to?

Na szczęście życie na dworze nie przypomina jeszcze reality show w stylu „Z kamerą u Kardashianów”, ale niektórzy twierdzą, że to tylko kwestia czasu. Najmłodsze pokolenie to już nie władcy, a raczej pierwszoligowi celebryci. Zanim zaproszą kamery i fotografów do swoich sypialni - musimy zdać się na nasze przypuszczenia. A te w przypadku Harry`ego i Meghan są wyjątkowo pikantne.

Eksperci zajmujący się życiem seksualnym nie mają wątpliwości, że w tym związku musi iskrzeć. Także w łóżku. Zdradza to kolor włosów księcia - informuje dailystar.co.uk. Ognisty odcień przypisywany jest najlepszym kochankom.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-25 04:01:14

Wallis Simpson w azjatyckich domach publicznych uczyła się zaawansowanych technik erotycznych, a w Chinach zaszła w ciążę i dokonała aborcji. Król Edward VIII poślubił ją i musiał zrzec się brytyjskiej korony Po śmierci Simpson lekarze doszli do wniosku, że kobieta cierpiała na obojnactwo, czyli posiadała męskie i żeńskie narządy płciowe Meghan Markel, którą poślubił książę Harry jest serialową aktorką, rozwiedzioną i lewicującą katoliczką. Jej przyrodni brat napisał w liście otwartym, że jest ona "zblazowaną, płytką, zarozumiałą kobietą", która wystawi księcia i jego rodzinę na pośmiewisko "Jeśli król chce sypiać z prostytutką, to jego sprawa, ale Imperium ma coś do powiedzenia, jeśli chce z niej zrobić królową" – tak premier Wielkiej Brytanii Stanley Baldwin zwrócił się w 1936 roku do króla Edwarda VIII, gdy ten uparł się poślubić rozwódkę Wallis Simpson. "70 lat temu książę wziąłby sobie Meghan Markle na kochankę, nie żonę" - podsumował niedawno ożenek księcia Harry' ego "Spectator" – konserwatywny, najdłużej ukazujący się na brytyjskim rynku prasowym tygodnik.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-24 20:51:15

A co to znaczy iskrzeć?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kaja
(Ocena: 5)
2018-05-24 17:58:25

a ja uważam, że pasują do siebie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-24 13:55:38

Ale bezsens...Dajcie spokój z takimi artykułami "na siłłę"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Marjanka
(Ocena: 5)
2018-05-24 10:36:00

Artykuł jakiś bezsensowny co to ma być????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mirella
(Ocena: 5)
2018-05-24 09:33:41

Beznadziejny artykuł..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-24 10:35:50

Dokładnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-24 07:13:17

Bez sensu. Artykuł jest o rudych ludziach, a nie o seksie księcia Harrego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1