Seks analny, prezerwatywy, stosunek przerywany - tego zakazują wiernym księża!

18 Lipca 2011

Seks analny, stosunek przerywany i zabawy erotyczne - to tylko niektóre formy współżycia, które są zakazane przez religię.

seks

Seks i religia to temat, który zawsze budził spore kontrowersje. Wszystkie wierzące pary borykają się bowiem z pewnym dylematem: jak pogodzić udane i satysfakcjonujące współżycie seksualne z tym, co głosi Kościół. Jak postępować, żeby nie sprzeciwiać się wierze, a zarazem czerpać z seksu jak najwięcej przyjemności?

Chociaż wielu księży przekonuje, że stosunek seksualny to nic złego, że jest on swoistym zwieńczeniem miłości kobiety i mężczyzny, to jednak wciąż nie brakuje wątpliwości, co tak naprawdę wolno nam robić, a czego trzeba kategorycznie unikać?

Otóż, jak przeczytać możemy w Gazecie Pomorskiej, sam stosunek jest dozwolony, a nawet zalecany przez Kościół. Będzie jednak dopiero wtedy spełniony, gdy mężczyzna wtryśnie swoje nasienie do wnętrza kobiety.

Co w takim razie podlega kategorycznemu zakazowi? Prawdziwy Katolik powinien unikać wszelkich rekwizytów, zabawek erotycznych. Nie może również uprawiać seksu analnego. Grzechem są także pieszczoty, które nie kończą się odbyciem stosunku seksualnego, jak również stosunek przerywany. Niedozwolone są również środki antykoncepcyjne takie, jak prezerwatywy i pigułki hormonalne.

Katolickie pary nie powinny jednak narzekać na te wszystkie zakazy. Okazuje się bowiem, że ich religia jest jedną z bardziej tolerancyjnych na świecie. Jeżeli chodzi o kwestię seksu, znacznie gorzej mają na przykład Żydzi czy wyznawcy Islamu...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jakie stopy najbardziej podobają się facetom? (Mamy dokładny opis)

Panowie opisali, jak powinna wyglądać idealna kobieca stopa.

8 zaskakujących ciekawostek o seksie (Na pewno o nich nie słyszałaś!)

Ile lat mieli najmłodsi rodzice świata? Czy zwierzęta też mogą być homoseksualne? Jak dużo ludzi kocha się w ciągu jednej doby? My znamy odpowiedzi na te (i nie tylko) pytania!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (112)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-13 12:46:34

Spokojnie , jest środek Luteolas - antykoncepcja hormonalna ,której Watykan " nie zabrania " :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-28 18:07:00

Klecha jest wyrocznia w sprawie sexu! Pogięło ich?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-26 22:55:51

Ludzie są nienormalni.:/ po prostu róbmy to co jest zgodne z naszym sumieniem... To wystarczy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-24 11:30:30

Kościół powinno się zutylizować! To taka pozostałość średniowiecza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-22 16:31:10

Ja wierze w Boga,chodze do kosciola ale to juz sa jakies kpiny!!!!!!!!! antykoncepcja-grzech aborcja-grzech,to co ludzie maja sie p********ć tlyko tyle razy,ile chca miec dzieci???????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-22 11:10:39

a mozna oddychac ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-21 23:21:51

nie wiem czy wiecie mądralińscy ,że antykoncepcja prowadzi do bezpłodności. Więc powodzenia ! Patrze ,że nie rozumiecie kompletnie przekazu Pisma Świętego.. tragedia. a KOGO TO OBCHODZI ,ŻE ODESZŁAŚ Z KOŚCIOŁA.? głupotą nie ma co się chwalić. Wy , zaślepieni ludzie zachowujecie sie jak zwierzęta. Dbacie tylko o potrzeby seksualne ,a nie rozwijacie swery duchowej. To ,że trafi się jakiś ksiądz,który nie jest duchownym z powołania i błądzi to nie znaczy ,że należy odchodzić z Kościoła. Błądzicie. I katolicyzm nie jest sektą. !!! Niech Bóg wam przebaczy i nie zważa na to co piszecie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-23 17:22:13

sfery* a nie swery. I kto tu jest zaślepiony :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-12 23:45:33

sorry ale nic nie znasz sie na zyciu, kolego. Piep...sz jakbys byl odludkiem lub zamknietym w zakonie duchownym. Prezerwatywy i stosunek przerywany tez prowadza do bezplodnosci? Bo tabletki - ok. Odejscie z kosciola jest madra decyzja i moge jeszcze zrozumiec wiare w boga, ale kosciol to sa kpiny i wykorzystywanie glupiutkich ludzi. Glupiutkich pod roznymi wzgledami, czasem mniej, czasem bardziej, ale zawsze. Katolicyzm nie jest sekta...to mafia zarabiajaca grube pieniadze na starszych ludziach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-20 01:53:18

Wyznawcy Islamu mają lepiej.. ;] Przed ślubem nie mogą współżyć, bo to wielki grzech (mniej wierzący nie przestrzegają tego) aczkolwiek katolicy też nie mogą niby, w Islamie antykoncepcja jest dozwolona i można się pieścić i wcale nie trzeba po tym odbyć stosunku. Analny jest zakazany, ale o oralu nic nie ma. No i mężczyźni (kobiety również) muszą depilować miejsca intymne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 23:01:24

no pewnie, że tak. każdy wie co robi i odpowiada sam za siebie! ps. darmowe kursy proponuje mistrzseksu.pl POPRAW SWOJA EREKCJE :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-19 19:55:46

Każdy robi co chce, bez względu na religie. A nie używanie prezerwatyw bo kościół na to nie pozwala jest śmiechem .. ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz