Czy facetowi trzeba mówić wszystko? Sprawdziłyśmy to

18 Lutego 2018

Kobiety zradziły nam, co ich zdaniem powinno pozostać w związku tajemnicą.

sekrety kobiece

Czy facetowi musimy mówić wszystko? Wiele z nas zadaje sobie to pytanie. Niby wiemy, że podstawą trwałości związku jest szczerość i zaufanie, ale bardzo często to z nimi mamy największy problem. Mało tego, uważamy, że zbytnia szczerość może nam przysporzyć kłopotów, podobnie jak bezwarunkowe zaufanie. „Faceta zawsze trzeba mieć na oku. Z mojego doświadczenia wynika, że można w ten sposób zapobiec zdradzie” – pisze w Sieci anonimowa kobieta. „Uważam, że pewne rzeczy powinno się zatrzymać dla siebie. Tak będzie lepiej zarówno dla nas, jak i dla mężczyzny” – czytamy wpis innej.

Co zatem powinnyśmy robić? Mówić bezwzględnie prawdę, nawet najmroczniejsze sekrety czy też raczej udawać, że pewne rzeczy w naszym życiu się nie wydarzyły? Po przeszukaniu kilku forów internetowych oraz wywiadzie wśród znajomych, odkryłyśmy, że więcej kobiet jest za utrzymywaniem sekretów.

Poniżej dzielimy się z wami wnioskami, które przeczytałyśmy i usłyszałyśmy. Kobiety zradziły, co ich zdaniem powinno pozostać w związku tajemnicą.

Zobacz także: 12 dziwnych rzeczy, które robią pary z długim stażem

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2018-02-19 00:13:37

Bez sensu ostatni punkt. Udawanie orgazmu, to jeszcze większy ból dla mężczyzny, niż jego brak. Jedynym lekarstwem jest szczerość i otwarte mówienie, co komu sprawia przyjemność.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 00:10:19

Oczywiście że nie trzeba, a nawet nie można mówić wszystkiego, jeśli ktoś chce mieć długi i udany związek. Przecież nie powiemy swojemu facetowi jak przyjaciółce, że spodobał nam się jeden facet w pracy i jest taaaki boski i w ogóle puszczał nam oczka...Nie będziemy się nim zachwycać do swojego ukochanego, to byłoby chamskie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 00:20:58

Mając ukochanego, mam się jarac do przyjaciółki o jakimś typie z pracy? :O i jak gowniara cieszyć sie i opowiadać jak mi puścił oczko? Ktoś chyba tutaj nie dojrzał do związku i do życia. Pozdro,600

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 20:38:20

Ktoś chyba tutaj jest sztywny jak deska...wyjmij kija z dupy dziewucho wyżej :) Nie pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-02-18 06:36:35

Pytanie małej Ani z przedszkola: "Czy facetowi trzeba mówić wszystko?" Odp. "P.pilota": Po co, niech się domyśli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1