7 rzeczy, na które mężczyźni sekretnie zwracają uwagę u kobiet

06 Maja 2018

Zaskoczona?

kobieta

Istnieje powszechne przekonanie, że mężczyźni nie przywiązują uwagi do szczegółów. Nie zwracają uwagi na detale – a te kobiety wychwytują podobno natychmiast. Okazuje się jednak, że są takie „drobnostki” w wyglądzie i zachowaniu przedstawicielek płci pięknej, które mężczyźni zauważają od razu. Co ciekawe – rzadko się do tego przyznają na głos, ale na podstawie tych szczegółów wyrabiają sobie zdanie na temat dziewczyny, która ich interesuje.

„Mam czworo dzieci, każde z innym ojcem. Jestem napiętnowana w swojej miejscowości” (Historia Marioli)

Sprawdź, o jakie drobiazgi chodzi. Będziesz zaskoczona!

Ekspresja twarzy

Utarło się, że mężczyźni u kobiet wychwytują jedynie uśmiech lub łzy. To mit. Oni zauważają znacznie więcej. Potrafią w lot wychwycić grymas znużenia, irytacji lub zainteresowania na kobiecej twarzy. Na tej podstawie podejmują decyzję: umówić się z nią czy nie?

Kolor ubrań, który dziewczyna wybiera najczęściej

Tak, to również ma znaczenie dla facetów, choć żaden z nich się do tego nie przyzna. Mężczyźni czytają w kolorach naszych ubrań jak w otwartej księdze. Najchętniej flirtują z dziewczynami ubranymi na czerwono – ta barwa w sposób oczywisty kojarzy im się z otwartością i pewnością siebie. Czarny strój utożsamiają z kolei z elegancją, a różowy – z lekkomyślnością i brakiem powagi.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-07 01:36:22

Sałatka na pierwszej randce ? Haha, dobre sobie :D Ja na pierwszej randce wj*bałam całą pizzę i nie miałam zamiaru udawać, że jestem fit. Jeśli wy musicie - współczuję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-06 20:12:57

Szczerze wątpię w tę wnikliwą analizę naszych smsów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2018-05-12 14:45:58

I bardzo nie dobrze, częstokorć zwracamy na to uwagę, na czas odpisywania, co ta osoba robi w tym czasie, ile się rozpisuje, po ile zdań, co ile czasu się odzywa itd. ogólnie wszystko co dla wielu z nas nie ma żadnego znaczenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-06 09:56:52

kolo ubrań powinien przede wszystkim podkreślać naszą urodę, ale coś z tą czerwienią musi być ;) chociaż nie każdemu pasuje. ja jestem jasną blondynką, wręcz przezroczystą i pasuje mi ewentualnie bordowy kolor.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-06 09:45:24

nie no dajcie spokoj ;) pisanie wiadomości tylko wieczorami jest złe? a jak ktoś np. pracuje po 12 h dziennie i nie ma czasu być non stop twarzą w telefonie? chyba lepiej popisać sobie na spokojnie kiedy ma się czas a nie jedna wiadomość na 3 godziny ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-06 09:51:15

zgadzam się. wolę popisać raz a konkretnie bo nie lubię czekać strasznie długo na wiadomość jak po prostu luźno rozmawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1