12 rzeczy, których facet nigdy nie powie kobiecie

13 Lipca 2018

My już wiemy, o co chodzi.

sekrety facetów

Są takie rzeczy, których mężczyźni nigdy nie powiedzą kobiecie. Nie ze względu na to, że przeskrobali coś złego. Mają w tym swój interes. Chodzi o ich uczucia i ambicje. Zdarza się też, że prawda mogłaby być dla partnerki zbyt bolesna. Wolą nie robić jej przykrości.

11 miejsc, w których poznasz fajnego faceta

Dobrze jest wiedzieć, co faceci ukrywają. W ten sposób można ich lepiej zrozumieć i uniknąć popełnienia poważnych błędów, które mogą doprowadzić do rozpadu związku.

Przekonaj się, o co chodzi.

Lubią pewne siebie dziewczyny

Pewność siebie dodaje uroku każdej kobiecie. Dzięki niej staje się ona bardziej atrakcyjna w oczach mężczyzny. Prędzej zwróci on uwagę na kobietę z lekką nadwagą i o niesymetrycznych rysach twarzy, ale za to pewną siebie niż niepewną siebie, piękną modelkę z nogami do nieba.

Twój wygląd ma duże znaczenie

Złota zasada brzmi: nie wyglądaj gorzej niż w okresie, gdy chodziliście na randki i on tak bardzo się o ciebie starał. Wiele kobiet po „zaklepaniu” mężczyzny odpuszcza sobie zabiegi pielęgnacyjne. Kobiety użalają się nad sobą, płaczą i przekonują, że mężczyźni powinni je kochać w każdym wydaniu. Kochać może i będą, ale na tym się skończy. Nieatrakcyjna kobieta nie będzie ich pociągać.

Przyglądają się kobietom wnikliwie

Obserwują postawę kobiety. Czy nie jest zbyt zaangażowana w relację? Czy nie opowiada o dzieciach na drugiej randce? Czy w myślach nie wybiera sukni ślubnej? Faceci dostrzegają różne szczegóły w zachowaniu. Zniechęcają się, gdy kobieta jest od razu nastawiona na stały związek. Uważaj, żeby się nie zdradzić. Flirtuj i uśmiechaj się, ale nie rób sobie od razu nadziei na to, że będziecie razem.
 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-16 10:52:09

Nierobom dziekujemy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-13 10:43:50

"Nie stać ich na niektórze rzeczy Dla nich to oznaka słabości. Wstydzą się, kiedy nie mają pieniędzy na rzeczy czy rozrywki, które dla kobiety są oczywiste. Wymyślają różne wymówki, aby nie domyśliła się, o co chodzi. W pieniądzach często widzą siłę." nie widza sile tylko wiekszosc kobiet leci na kase , och prosze bez tekstow ze nie leci ;) wiekszosc nie wszystkie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-13 21:33:04

nie stać go, żeby pójść z dziewczyną do kina, bo bilet drogi, ale na 8 piw zawsze ma bez problemu i co tydzień do osiedlowego fryzjera - to tak...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do 21:33:04
(Ocena: 1)
2018-07-14 11:01:36

A więc ma nie dbać o siebie i swoje potrzeby bo ujrzał ósmy cud świata taki jak ty i teraz ma go sponsorować? A może tak równouprawnienie i choć raz ty go zaproś do tego kina?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1