Jak oswoić teściową? 8 zdań zakazanych, których nie może od Ciebie usłyszeć

03 Grudnia 2016

To może skończyć się katastrofą!

rozmowa z teściową

O teściowych krąży mnóstwo dowcipów i doskonale sprawdza się w odniesieniu do nich przysłowie „Nie ma dymu bez ognia”. Te kobiety potrafią zgotować swoim synowym prawdziwe piekło. Niektóre czują się po prostu zagrożone albo nie akceptują wybranki ukochanego dziecka. Jest też inny rodzaj teściowych – po prostu są wredne z natury i muszą mieć wszystko pod kontrolą.

Choćby matka faceta wydawała się prawdziwym aniołem, musisz uważać, bo ona bacznie Cię obserwuje i sprawdza, czy nadajesz się na partnerkę dla syna, nawet jeżeli nie czujesz żadnej presji. Matki mężczyzn mają na nich ogromny wpływ i z pewnością mogą doprowadzić do rozpadu Twojego związku. Dlatego trzeba obchodzić się z nimi tak delikatnie, jak z jajkiem.

Njagorsze jest to, że nawet niewinne słowa wypowiedziane w dobrej wierze potrafią doprowadzić do katastrofy. Czego nigdy nie powinnaś mówić teściowej?

„Nie chcę mieć dzieci"

Kiedyś i tak się dowie, ale lepiej żeby te słowa nie padły z Twoich ust. W innym wypadku będziesz obwiniana przez całe życie o brak wnuków i manipulowanie synem. Nie łudź się, że ona weźmie pod uwagę, iż Twój facet też nie wiąże swojej przyszłości z dziećmi. Ty to powiedziałaś i Ty poniesiesz odpowiedzialność. Lepiej będzie, gdy oboje poinformujecie o tym rodzinę i inicjatywę przejmie jej syn.

Zobacz także: PROBLEM: Toksyczni teściowie

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

monia
(Ocena: 1)
2016-12-03 17:06:07

Jak oswoić teściową? 8 zdań zakazanych, których nie może od Ciebie usłyszeć „Mam nadzieję, że zostaniemy... rodziną” kto to pisze ? zenada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-03 17:06:05

To chyba ja mam wyjątkowa teściową. Jestem z chłopakiem 3 lata a oni traktują mnie jak rodzinę. Przy znajomych śmieją się że w końcu po tylu latach doczekali się córki. Razem jeździmy na zakupy, odwiedzamy się , teściowa zabiera mnie na spotkania ze swoimi koleżankami . W każdej chwili mogę do nich przyjechać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
monia
(Ocena: 5)
2016-12-03 17:07:18

jaka tesciowa? matka twojego chłopaka nie jest zadna teściowa. Może kiedyś będzie,jesli sie ożenicie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anna
(Ocena: 5)
2016-12-03 23:34:58

Moja tez taka była "fajna" rękę dałabym sobie za nią uciąć a teraz... ręki bym nie miała. Az włosy z głowy lecą..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ami
(Ocena: 1)
2016-12-03 13:58:13

hahahahaha głupota

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-03 09:55:25

Trzeba jasno postawić granicę i tyle. Bierzemy ślub i planujemy życie z facetem, a nie jego matką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-03 09:23:45

Serio? Czy teściowa to jakas królowa Elżbieta z która sie trzeba obchodzic jak z jajkiem? Siedziec potulnie jak cicha mysz pod miotłą? Co za bzdury. Jak jakas teściowa tak reaguje na teksty z artykułu to jest zwykłą wariatka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-03 09:05:45

Serio? Najlepiej siedziec jak cicha mysz pod miotłą? Bez przesady, teściowa nie jest królową Elżbieta, zeby sie z nia obchodzić jak z jajkiem. A jeśli teściowa faktycznie reaguje tak na teksty w artykule to jest zwykłą wariatka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1