Wyznania: Mój mąż nie wie, że sypiam z jego szefem...

13 Lipca 2016

Jak zakończył się romans z szefem męża? Oto 6 zaskakujących historii.

romans z szefem męża

Nasze relacje w pracy często przeradzają się z oficjalnych w bardziej zażyłe. Romans pomiędzy szefem a pracownikiem to jedna z najbardziej klasycznych. Czasami górę biorą uczucia, w innym przypadku tylko chwilowe pożądanie. Konsekwencje bywają różne. Czasami romans kończy się zwolnieniem pracownika, ale zdarzają się też happy endy.

Sytuacja komplikuje się, gdy kobieta romansuje nie ze swoim szefem, ale z szefem męża. Wbrew pozorom nie są to odosobnione sytuacje.

Niedawno trafiłyśmy na zagraniczną stronę internetową, na której niewierne kobiety opisywały, w jaki sposób doszło do zdrady męża z jego szefem. Niektóre powody były dość nieoczekiwane…

Rachel, 28 lat

Mój mąż miał naprawdę seksownego szefa. Poznałam go przypadkiem podczas krótkiej wizyty w firmie. Od razu pomiędzy nami zaiskrzyło. Niestety Tom miał żonę i dzieci, więc w grę wchodził tylko romans, ale nie żałuję ani jednej chwili z nim. Nasza przygoda trwała pół roku, a potem Tom został przeniesiony do innego oddziału, do innego miasta. Wiem, że wiele kobiet mnie potępi, ale to było naprawdę silniejsze ode mnie.

Zobacz także: Dlaczego kobiety zdradzają?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

MeG
(Ocena: 4)
2017-11-07 01:14:38

Odnośnie Lilly 32 to dno moralne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
dragon
(Ocena: 5)
2017-01-08 18:46:51

Odnośnie Cindy 35 Pracodawca, któremu wpadła Cindy celowo i z premedytacją złamał swojego podwładnego by pieprzyć jego żonę. Upokażanie, utrudnianie zycia w pracy, mobbing. Czy można nazwać alfonsem złamanego i poturbowanego psychicznie męża? Z tego co wiem w Polsce też takie sytuacje mają miejsce. Mężowie zgadzają się na to z bólem serca. Co czują kiedy one tam idą i to się dzieje. Żony myślą o dzieciach i o związku. To nie jest coś w rodzaju prześpię się raz dwa albo trzy razy dla profitów. To jest walka o przetrwanie a warunki dyktują Ci z kasą i władzą. Współczuje tego koszmaru, ale jednocześnie dziwię się facetom, którzy się na to zgadzają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 21:22:05

Jakim ,trzeba być pustym ,żeby zdradzać ,od tak ,bo spodobal jej się szef meza ,jestem ciekawa kto jeszcze się jej spodoba .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-13 08:33:44

Z szefem męża, z kierowca męża, z piekarzem, listonoszem i panem pracującym w recepcji... Zdrada to zdrada i jedna z najbardziej okrutnych rzeczy jakie można komuś zrobić. Żal mi mężów tych kobiet tak jak żal mi zon tych szefów. Mam zero szacunku do ludzi którzy zdradzają. Można mieć resztkę godności i przynajmniej odejść i nie marnować drugiej osobie więcej zycia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-13 15:45:37

Zgadzam sie w 100

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1