Opowiem Wam o pewnej nocy, która na zawsze zmieniła moje życie...

28 Marca 2017

Wiola zastanawia się, czy powinna się do wszystkiego przyznać. Co jej doradzicie?

romans

Kobiety potrafią być bezwzględne, jeżeli chodzi o facetów. Dopuszczają się kłamstw, matactw, zdrad, a nawet nielojalności wobec przyjaciółek. Przypadek, w którym dochodzi do kontaktu seksualnego z facetem koleżanki, to klasyk. Codziennie na całym świecie mają miejsce takie incydenty, ale nie wszystkie wychodzą na jaw. Pokrzywdzone często nie wiedzą, co zrobił ukochany i żyją w nieświadomości. Potem wychodzą za mąż, rodzą dzieci i nadal nie mają pojęcia, że zostały zdradzone i oszukane przez najbliższe osoby. Z jednej strony to lepiej, bo nie boli, ale z drugiej... która z nas chciałaby zostać tak potraktowana?

Wiola próbuje zrozumieć, co może czuć zdradzona kobieta, ale sama jest w roli kochanki, a nie ofiary. Targają nią wyrzuty sumienia, ale doskonale pamięta mały dreszczyk emocji i słowa narzeczonego przyjaciółki - „Nic do niej nie czuję. Jestem z nią tylko z przyzwyczajenia”. Tak, Wiola zdradziła i zakochała się w ukochanym swojej najlepszej koleżanki. Teraz nie wie, jak postąpić. Gdyby prawda wyszła na jaw, prawdopodobnie ślub zostałby odwołany, a ona mogłaby ułożyć sobie życiem z Krzysztofem. Mimo wszystko na razie coś ją powstrzymuje przed tym krokiem. Dziewczyna nie może zapomnieć wszystkich chwil, które przeżyła z przyjaciółką.

- Zdradziłam moją przyjaciółkę z jej narzeczonym. Nie zamierzam się usprawiedliwiać, ani też pokutować. Zdarza się. Nie mówcie, że wy jesteście takie święte, bo i tak Wam nie uwierzę. Pewnie sypiacie z żonatymi albo nawet z facetami sióstr czy kuzynek. Jestem kobietą, więc wiem, że jak raptem pojawi się fajny facet, wszystko inne schodzi na inny plan. I przyjaźń, i rodzina.

Zobacz także: Wasze listy: „Jestem kochanką i nie mam wyrzutów sumienia!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (39)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-06 20:25:29

jak krzysiek ją mogł odwiezc skoro był wstawiony ??/ kto to w ogole pisze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gość
(Ocena: 5)
2017-03-29 23:19:18

Dex odszedł od Darcy!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-29 18:39:17

Niedowartościowana zazdrosnica trafiła na szukającego przygod faceta , wiec skorzystał i bedzie to robil poki bedzie mu dawac, ale ozeni sie z kobieta , ktora zapewne wiele dla niego znaczy i jest cos warta w przeciwienstwie do taniej zazdrosnicy!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-29 22:26:41

hahahah na pewno znaczy wiele, dlatego mówi o niej 'jestem z nią z przyzwyczajenia' i r.ucha inne. sorry, ale on w ogóle nie szanuje ani ludzi ani siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aaa
(Ocena: 5)
2017-03-29 12:50:19

Święty nie jest nikt, tak jak mówisz, ale taką dzi..ą żeby sypiać z facetami przyjaciółek albo sióstr też nie każdy jest, więc z łaski swojej nie usprawiedliwiaj swojego chamstwa takimi argumentami. A facet ów jest zerem tak samo jak ty, najlepiej zwiąż się z nim , niech się też "przyzwyczai" i puści cię kantem z jakaś twoją koleżanką :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-29 02:30:16

Pytanie - czemu ten artykuł tak bezboleśnie przypomina scenariusz filmu? I to nawet wiem, jakiego konkretnie. "Pożyczony narzeczony", nie tak dawno leciał w tv. Brawo dla redakcji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M
(Ocena: 5)
2017-03-28 23:35:19

Przesada....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-03-28 22:15:59

Ja to bym w to wkręciła osobę trzecią - jakąś kolejną puszczalską, która go uwiedzie (znasz kogoś komu się on jeszcze podoba?) i jakoś to uwiecznijcie. I wtedy do przyszłej żony. Ona zobaczy z kim ma do czynienia - podejmie jakąś decyzję, np. wybaczy mu i bedzie z nim dalej ...z przyzwyczajenia :D Albo pogoni i wtedy zobaczysz czy faktycznie tylko ciebie nie zaliczył :P Jak na moje to ten leniwy typ, co jak dają to bierze a jak nic się nie dzieje to żadnej inicjatywy - np. zerwanie z kimś kogo nie kocha. Albo kocha, ale w taki sposób bez emocji (nie ma zazdrości itp. po prostu mu wygodnie, tak mają stare małżeństwa często).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Rezer
(Ocena: 5)
2017-03-28 21:51:42

Pożyczony narzeczony :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-28 21:21:33

Skoro zdradza swoją narzeczoną i nie jest w stanie od niej odejść, to znaczy, że mu na Tobie nie zależy, w przeciwnym razie po prostu by z nią zerwał zaręczyny. Jak dla mnie karykatura faceta- nie ma odwagi by odejść od narzeczonej, bo chce mieć obie naraz. Niestety ale ta dziewczyna jest wykorzystywana i tylko marnuje czas na faceta, który nigdy nie będzie jeje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-28 20:11:54

Dziewczyno, zejdz na ziemię ;) Serio, rozważasz związek z facetem, który bez namysłu, kiedy trafiła się okazja zdradził swoją dziewczynę? Ten facet nie jest nic wart moim zdaniem. Jaką masz pewność, że nawet gdybyście byli razem, on ciebie nie zdradzi? Najlepiej zapomnij i przestań fantazjować o związku z nim ;) A co do samej zdrady, aby doszło do niej, dwie osoby muszą w niej uczestniczyć. Ona go nie zgwałciła, więc wylewanie wiadra pomyj TYLKO na Wiolę jest zwyczajnie niesprawiedliwe. Gdyby ten facet powiedział "nie" do niczego by nie doszło, więc winę za zdradę ponosi taką samą jak Wiola. A co do przyjaciółki to lepiej żeby poznała bolesną prawdę przed ślubem, a nie po, bo mogę się założyć , że takich dziewczyn jak Wiola będzie więcej (zwłaszcza, że on twierdzi, że jest z narzeczoną tylko z przyzwyczajenia). Dziewczyna na pewno znajdzie sobie kogos lepszego, bo żadna kobieta nie zasługuje na życie z takim d.upkiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz