PSYCHOTEST: Co o waszym związku mówi pozycja, w jakiej śpicie?

08 Lutego 2009

Dzisiaj opowiemy o nieco innych pozycjach łóżkowych niż zwykle, bo o tych, które twój facet przyjmuje podczas snu. Zobacz, co sposób, w jaki śpi, mówi o jego osobowości!

PSYCHOTEST: Co o waszym związku mówi pozycja, w jakiej śpicie?

Dzisiaj opowiemy ci o nieco innych pozycjach łóżkowych niż zwykle, bo o tych które twój facet przyjmuje podczas snu. Okazuje się bowiem, że sposób, w jaki śpimy, wiele zdradza na temat naszej osobowości.

Amerykański badacz, Samuel Dunkell, odkrył, że w czasie snu czujemy się swobodniej, nie kontrolujemy ruchów i w efekcie zachowujemy się bardziej naturalnie. Jeśli więc jesteś ciekawa, o czym świadczy pozycja, w jakiej śpi twój książę, koniecznie przeczytaj nasz raport! A na deser… wasza wspólna mowa ciała, czyli co mówi o waszym związku pozycja, jaką przyjmujecie, śpiąc razem!

1. Facet śpiący w pozycji embrionalnej

Twój ukochany to typowy wrażliwiec. Słodko bezbronny, zamknięty w sobie, trochę zagubiony. Pozycja embrionalna daje mu poczucie bezpieczeństwa, a tulona w objęciach poduszka – ochronę przed złamaniem serca. Temu facetowi trzeba naprawdę mocno udowodnić swoją miłość, bo on łatwo nie ufa kobietom. Ale jeśli już zaufa, to jest wierny ponad wszystko!

2. Facet śpiący na boku

Śpiąc na boku, próbuje zająć jak najmniej miejsca, aby jak najwięcej zostało dla jego śpiącej królewny. Zrównoważony, łagodny, łatwo idący na kompromis. Jednym słowem – stuprocentowy dżentelmen. Doceń go, bo w związku, tak jak w łóżku (i w seksie!), chce dbać przede wszystkim o ciebie.

3. Facet śpiący na plecach

To prawdziwy maczo! Pewny siebie i przebojowy, ale też… próżny i arogancki. Leżąc na plecach, w pełnej krasie prezentuje wszystkie uroki swojego ciała. Jeśli rozwiera przy tym uda, jest wyjątkowo otwarty na nowe wyzwania i doświadczenia seksualne.

4. Facet śpiący na brzuchu

Uporządkowany twardziel z ogromną dawką pasji i energii. Poczucie bezpieczeństwa i harmonii daje mu pełna kontrola nad wszystkim (i wszystkimi…), dlatego śpi na brzuchu, zajmując prawie całe łóżko.

Para w objęciach Amora, czyli…

Pozycja miodowego miesiąca – pozycja, jaką para przyjmuje po skończonym stosunku, czyli splecione w miłosnym geście ciała i kończyny. Po kilku latach związku, od razu po zaśnięciu, partnerzy naturalnie przechodzą do innych, wygodniejszych pozycji, ale świeżo upieczeni zakochani, niemogący się nasycić swoją obecnością, dzielnie wytrzymują w niej całą noc.

Partnerzy śpiący plecami do siebie – w tym związku liczy się niezależność i wzajemne zaufanie. Nie ma tu miejsca na zazdrość czy chorobliwą zaborczość, dlatego para ta świetnie się ze sobą dogaduje.

Pozycja łyżki – oboje leżą na boku, ale kobieta tyłem, a mężczyzna przodem, czule obejmując ukochaną. Oboje czują się komfortowo w tym układzie, co owocuje spełnionym uczuciem.

Partnerzy śpiący na brzuchu – to burzliwy, pełen emocji związek. Zarówno ona, jak i on, chcą dominować, zawsze mieć ostatnie zdanie. W tym wypadku przydałaby się porządna lekcja kompromisu.

Partnerzy śpiący na plecach – jeśli ona leży z głową na jego torsie, otulona silnym, męskim ramieniem, to znaczy, że w tym związku wszystko szczęśliwie się układa. Jeśli partnerzy leżą obok siebie na plecach, walcząc o każdy kawałek łóżka, nie wróży to najlepiej dla związku. Ciągła rywalizacja i walka między kochankami jest ogromną przeszkodą w budowaniu wzajemnego zaufania oraz osiąganiu kompromisów.

Jeden partner na brzuchu, drugi na boku – osoba śpiąca na brzuchu chce przejąć kontrolę nad wszystkimi sferami związku, ale partnerowi leżącemu na boku to odpowiada.

Jeden partner na plecach, drugi na boku – mimo że różnią się temperamentami i osobowościami, łączy ich wspólna pasja. osoba leżąca na boku jest wsparciem dla partnera śpiącego na plecach.

Jeden partner na plecach, drugi na brzuchu – mają różne zainteresowania i charaktery, a osoba śpiąca na brzuchu dodatkowo komplikuje sprawę, manipulując partnerem śpiącym na plecach.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (125)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-28 16:04:25

Tutaj wpisz treść komentarza do PSYCHOTEST: Co o waszym związku mówi pozycja, w jakiej śpicie?...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-05 00:35:31

heeem. Okej to chyba z większością z Was trzeba zacząć od początku. Tu nie chodzi o to jak kładziesz się i w jakiej pozycji zasypiasz, bo to kwestia tego co masz w danym momencie w głowie. Tu chodzi o to jak zmienia się pozycja podczas snu, bo podświadomie stajesz się bez ograniczeń. A co do opisywania wspólnego spania to kompletny bez sens, bo nie jesteśmy w stanie tego wyłapać, chyba, że przebudzimy się w nocy i zapamiętamy w jakiej pozycji byliśmy. Czytanie i wnioskowanie- marnie u Was z tym.. Pozdrawiam, P. (:

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-19 16:10:56

co ja co ja jestem z facetem ponad 2 lata.. i spimy jak większosc opisane powyzej... wszystko sie zgadza :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-03 07:19:20

Gówno prawda!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-21 11:30:46

do anonimowej panny od mateo11141: Przykro mi, że okazał się kimś innym. Pisałem, jak bym spał w znaczeniu dosłownym, a nie tym metaforycznym;), które z wielką przyjemnością bym spędził z kobietą:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-09 16:37:48

Mam 22 lata i ani mi w głowie ślub :]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-15 16:57:58

Pieprzenie. Ja śpię na plecach bo tak mnie mama od dziecka układała w łożeczku :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-09 03:38:06

na boku i embrionalnie...co świadczy że nigdy nie znajdę kobiety, chyba że panie którym odpowiada 20 latek, romantyk, obowiązkowy z solidną dawką wyobraźni to proszę...: mateo11141@wp.pl mateo gdyby nie to, że nie masz osiemnastu lat byłabym pewna, że jesteś moim byłym, który w końcowym efekcie okazał się pedałem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-10 14:36:16

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-31 10:35:11

no i co w związku z tym?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-08 15:27:38

my spimy ciagle inaczej jak padnbiemy po seksie ha ha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-06 14:18:59

Sratatata, każdy śpi, jak mu wygodnie... xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz