Pokazała zdjęcie z „przyjacielskiej randki”. Internauci ją wyśmiali: To nie żaden kolega. On cię kocha!

16 Lutego 2017

Przyjaźń damsko-męska jednak nie istnieje? Ta afera wymknęła się spod kontroli.

przyjaźń damsko-męska

Podobno przyjaźń damsko-męska nie istnieje. A przynajmniej nie na dłuższą metę. Prędzej czy później jedna ze stron zapragnie czegoś więcej. Jeśli druga dojdzie do takiego samego wniosku - nie ma w tym nic złego. Gorzej, jeśli to miłość nieodwzajemniona. Internauci nie mają wątpliwości, że właśnie tak jest w tym przypadku. Wystarczyło jedno zdjęcie, by rozpętała się burza.

Niejaka Alex opublikowała na Instagramie fotografię z „przyjacielskiej randki”. Towarzyszył jej oddany kompan, Daniel. W opisie czytamy, jakim wspaniałym jest kolegą. I na tym sprawa powinna się zakończyć, ale jak to w Sieci bywa - z niczego zrobiła się prawdziwa afera. Komentatorzy twierdzą, że dziewczyna potraktowała „przyjaciela” w najgorszy możliwy sposób.

- Przecież on cię kocha, a ty udajesz, że tego nie widzisz! - napisał jeden z nich.

Zobacz również: 7 sygnałów, że on kocha się w swojej „koleżance”

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
(Ocena: 5)
2017-02-20 13:55:56

dopoki facet prosto w oczy nie powie tego magicznego kocham cie, zadna dziewczyna nie bedzie sobie wmawiac ze jest inaczej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-16 19:57:02

Ja mam kiepską sytuację. Zauroczył mnie pewien mężczyzna, obserwowałam go przez pewien czas, bo chodziliśmy wspólnie na zajęcia artystyczne. W końcu zaprosił mnie na kawę i byłam szczęśliwa. Potem on powiedział, że nie chce związku, tylko możemy się przyjaźnić jeśli ja chcę. Ja chciałam się z nim dalej spotykać nawet na zasadzie przyjaźni, bo nie chciałam go całkowicie stracić ze swojego życia. Potem się w nim zakochałam na poważnie. I boję mu się to wyznać, bo wyjdzie na to, że złamałam zasady. które znałam od początku i na które się zgodziłam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-16 20:16:05

Miałam bardzo podobną sytuację. Facet sam sie domyślił, że czuję do niego coś więcej i zerwał kontakt. Załamałam się, bo go ceniłam jako przyjaciela i friendzone mi odpowiadał - chciałam go mieć po swojej stronie. Przepłakałam wiele dni, nawet do tej pory za nim tęsknię, zastanawiam się, co u niego słychać i jak by postąpił w przypadku wielu moich dylematów i problemów. Mam ogromną wyrwę w sercu, którą łata już kto inny :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-02-16 19:49:26

O co tym ludziom chodzi? Przecież dziewczyna bardzo ładnie napisała na temat tego chłopaka. I co to w ogóle obchodzi postronnych ludzi? Oni oboje są wolnymi dorosłymi ludźmi i sami zdecydują czy stworzyć ze sobą związek czy być tylko przyjaciółmi. Ludzie nie lubią, jak ktoś się wtrąca w ich życie, za to bardzo lubią wtrącać się w życie innych

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-16 16:52:31

Wk***iają mnie takie męskie pipy co nie potrafią wziąć spraw w swoje ręce... i łazi za laską taka mameja, i może nawet źle nie wygląda, może nawet się lubią, ale brak charakteru jest gorszy niż mono-brew i piwny brzuch! Bo nawet brzydki facet z charyzmą wyrwie więcej lasek niż przystojna fujara.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-16 13:48:02

"Jest niesamowitą kobietą, która żyje dla boga". XXI wiek i nadal takie pierdololo, ech.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1