Twój związek: 7 tematów, których nigdy nie powinnaś poruszać z postronnymi osobami (Nawet rodziną i przyjaciółkami!)

13 Listopada 2016

Nie daj się ponieść w rozmowach z koleżankami, ponieważ to może źle się odbić na relacji z ukochanym.

sekrety w związku

Wiele osób bardziej interesuje się cudzym życiem niż własnym. Ogromne zaciekawienie wzbudzają doświadczenia, przygody, a zwłaszcza przeżycia miłosne. Trudno powiedzieć, dlaczego wręcz ekscytujemy się `podwórkiem` innych ludzi, ale zawsze tak było, jest i prawdopodobnie będzie. W końcu dla niektórych nie ma nic przyjemniejszego niż siedzenie przy kawie i ploteczkach. Im bardziej pikantne, tym lepiej. Ta reguła nie działa jednak w drugą stronę. Chociaż z taką chęcią słuchamy o sąsiadach czy znajomych, z dużo większym dystansem podchodzimy do ich rozmów na nasz temat i opowiadania o własnych problemach. Wolałybyśmy, aby pewne fakty nie wyszły na jaw. Na uwadze mamy zwłaszcza prywatność i relacje z ukochanym facetem. Chodzi o wstyd, ale także świadomość, że wiedza pozostałych na temat tego, co się u nas dzieje, mogłaby niekorzystnie wpłynąć na związek. Niestety, nie zawsze się to udaje. Co tu ukrywać, w rozmowach z najbliższymi często zapominamy się, poddajemy chwili, a czasami po prostu potrzebujemy się wygadać czy uzyskać radę. Z jakim skutkiem? Przeważnie negatywnym.

Co zdecydowanie powinnyśmy trzymać z dala od zasięgu ucha sąsiadki, a nawet najlepszej przyjaciółki? Jeżeli nie lubisz niemiłych niespodzianek, koniecznie zachowaj szczególną dyskrecję przy rozmowach na następujące tematy. Wyróżnił je portal cosmopolitan.com.

Zobacz także: Pięć różnych historii, jeden problem: „Mój facet woli oglądać porno niż kochać się ze mną!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-13 08:36:32

Żałosne ... A myślicie że oni z kumplami sie nie dzieła tym jak jest w łożku jaka jestes beznadziejna i ze była była lepsza ...,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mężczyzna do Anonim 08:36:32
(Ocena: 2)
2016-11-13 20:44:13

Zupełnie za darmo zdradzę Ci tajemnicę. Takie ploteczki niekiedy, podkreślam: Niekiedy, zdradzają swoim kumplom przy piwie niedojrzali chłoptasie o swoich byłych. Mężczyźni o takich sprawach nie rozmawiają. Mężczyzna jeżeli ma problem, rozwiązuje go sam i sam ponosi konsekwencje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1