Podwójna randka – plusy i minusy

22 Października 2016

Spotkanie we czwórkę może być bardzo ciekawym doświadczeniem, ale niekiedy potrafi też przerodzić się w koszmar…

zalety podwójnej randki

Na podwójną randkę wybrali się Pheobe i Joey, czyli bohaterowie kultowego serialu „Przyjaciele”. Ona miała przyprowadzić seksowną koleżankę, on zobowiązał się do ściągnięcia fajnego faceta, z którym przyjaciółka mogłaby miło spędzić czas. Jednak Joey zapomniał o tej umowie i w ostatniej chwili musiał szukać partnera dla Phoebe. Poprosił przypadkowego klienta kawiarni, Mike’a, żeby mu towarzyszył na spotkaniu i udawał starego znajomego.

Oczywiście, jak było do przewidzenia, cała mistyfikacja szybko wyszła na jaw. Phoebe odkryła prawdę i miała żal do przyjaciela, że chciał ją perfidnie oszukać. Podwójna randka zakończyła się katastrofą, choć przyszłość pokazała, że spotkanie przyniosło jednak owoce, ponieważ Phoebe i Mike z czasem zakochali się w sobie, a w końcu stanęli na ślubnym kobiercu.

Takie spotkania odbywają się nie tylko w kinie czy telewizji, ale również realnym życiu. Kilka lat temu media donosiły o podwójnej randce, w której uczestniczyła hollywoodzka gwiazda Penelope Cruz i jej mąż Javier Bardem oraz brat hiszpańskiej gwiazdy, piosenkarz Eduardo Cruz i jego ówczesna dziewczyna, aktorka Eva Longoria. Penelope nie była ponoć zachwycona tym związkiem, ale w końcu postanowiła spróbować się do niego przekonać i zaaranżowała romantyczne spotkanie we czwórkę.

Kobiety, z którymi faceci NIE CHODZĄ do łóżka. Nawet wtedy, gdy są wyjątkowo piękne!

Dwie pary poszły na kolację do restauracji w Madrycie, słynącej ze znakomitego jedzenia, świetnego klimatu i pięknego widoku na miasto. „Zajadając przekąski i popijając mojito, cała czwórka musiała się dobrze bawić, skoro spotkanie trwało do wczesnych godzin porannych” – informowały dobrze poinformowane gazety. Penelope podobno zaakceptowała wybrankę brata, ale mimo to związek Eduardo Cruza i Evy Longorii nie wytrzymał próby czasu.

Podwójna randka ma niewątpliwie sporo zalet, szczególnie jeśli jest to pierwsze spotkanie obu par. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że zwykle wiąże się z dużymi emocjami i stresem, który w tym przypadku rozkłada się na cztery osoby, dzięki czemu staje się trochę mniej paraliżujący.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz