TEST: Czy Twój obiekt westchnień jest hojnie obdarzony?

03 Sierpnia 2016

Nie musi się rozbierać, żebyś mogła to ocenić. Sprawdź, ile w tym prawdy.

rozmiar penisa

Na ten temat krąży tak wiele mitów, że chyba czas je obalić lub potwierdzić. Czy to możliwe, że jesteśmy w stanie określić długość przyrodzenia mężczyzny patrząc na wszystkie pozostałe części ciała? Według ludowych mądrości nie jest to specjalnie skomplikowane. Liczy się wzrost, długość palców czy kształt nosa. Te szczegóły wyglądu mają mieć bezpośredni wpływ na to, czym może pochwalić się facet.

Nie istnieją żadne wiarygodne badania na ten temat, ale wiele kobiet naprawdę w to wierzy. Twierdzą, że w ten sposób można dokładnie określić, czy obiekt westchnień jest dobrze wyposażony, a może daleko mu do średniej. Potraktuj ten test z przymrużeniem oka i przekonaj się, czy jest w tym odrobinę prawdy. Odpowiedz na 20 pytań. Każda odpowiedź twierdząca to 5 procent do wyniku, negatywna - 0. Dodaj je do siebie i poznaj wynik.

A jeśli jesteś już kimś związana - koniecznie daj nam znać, czy rezultat daleki jest od rzeczywistości…

Zobacz również: Ile mierzy penis idealny?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
2.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kara
(Ocena: 5)
2016-08-08 23:18:02

byłam z facetem który nie bardzo miał się czym wielkościowo pochwalić. byłam przerażona bo chodziło mi głównie o seks bo przystojniak był z niego niezły ;) ale się okazało że bierze iqman i w łóżku robi dosłownie cuda. najlepszy partner seksualny jakiego miałam ;) więc zapewniam że długość nie jest istotna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-06 17:46:13

Wbrew pozorom poza sytuacjami, kiedy członek jest faktycznie mały, ważniejsze jest, czy właściciel jest z długości zadowolony ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
JaJas
(Ocena: 2)
2016-08-05 00:13:04

"można dokładnie określić, czy obiekt westchnień jest dobrze wyposażony, a może daleko mu do średniej" - potwierdzam, wystarczy zajrzeć do "majtek".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-03 13:25:57

hahahah, wzrost, i inne rzeczy nie mają nic ze sobą wspólnego, mój chłopak ma 172cm i ma 17cm penisa. Ktoś ma dużego, a ktoś małego, a waga czy wzrost czy jeszcze coś innego nic nie ma do wielkości penisa!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-03 12:46:36

hahaha, wychodzi na to, że mój chłopak jest idealnie wyposażony do filmów porno. a tak.. nie jest. ale dla mnie nie ma to znaczenie, jest idealny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-03 10:07:04

Trzeba być wyjątkowym prymitywem, żeby określać wartość człowieka przez wielkość jego narządów płciowych i jeszcze opowiadać o tym publicznie. Brzydzę się nawet to czytać dalej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-03 13:05:48

Tu nie chodzi o określanie wartości człowieka, wiadome, że to nie jest wina faceta ile ma w spodniach ALE... nie da się ukryć, że jak facet ma bardzo małego penisa, albo bardzo dużego to dla większości kobiet seks nie będzie zbyt przyjemny, bo przy pierwszym za dużo nie poczuje, a seks z bardzo hojnie obdarzonym też dla większości nie będzie przyjemny, bo będzie bolało, obcierało, wiele pozycji będzie odpadać, bo najzwyczajniej w świecie będzie mógł kobiecie zrobić krzywdę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-03 14:21:39

A czy facet to tylko jakaś maszynka do uprawiania seksu? Czy nie bardziej się liczy charakter, inteligencja, talenty, dojrzałość, podejście do życia, odpowiedzialność? Z twoim nastawieniem to wystarczy kupić sobie wibrator.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-03 18:18:45

Nie ma ludzi idealnych ,zawsze sa jakies minusy .Akceptujemy je i sobie z nimi radzimy na rozne sposoby .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-04 08:31:50

Oczywiście, że najważniejszy jest charakter, ale dla zdecydowanej większości osób seks w mniejszych czy większym stopniu też jest w związku istotny. Jeśli jesteś aseksualna to rozumiem, ale wyobraź sobie, że często jedna sfera życia może rzutować na inne. Jeśli przykładowo kobieta ma dość spore potrzeby seksualne a jest z facetem kompletnie nie dopasowana, co innego ich podnieca, on nie potrafi doprowadzić jej do orgazmu to prędzej czy później ale frustracja będzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1