Sygnały, że on JESZCZE Cię nie kocha

22 Października 2017

Co powinno dać Ci do myślenia?

miłość

W relacjach damsko-męskich często jest tak, że to jedna osoba angażuje się bardziej. Na początku nie zauważa, że jej zainteresowanie nie zostało odwzajemnione w takim samym stopniu. Czuje zbyt duże podekscytowanie oraz radość. Niestety w tym samym czasie druga połówka doskonale widzi, co się dzieje. Może się poczuć przytłoczona uczuciem i stopniowo zacząć wycofywac ze związku, zanim wkroczy on w poważną fazę.

W znacznie gorszej sytuacji są kobiety niż mężczyźni, ponieważ oni to typowi zdobywcy. Nawet będąc w związku, potrzebują bodźców do utrzymania zainteresowania, zwłaszcza na samym początku, kiedy jeszcze nic nie zostało przesądzone. Dlatego tak często mówi się, że kobieta zawsze powinna mieć w sobie tajemnicę. To ona powoduje, że partner ciągle czuje fascynację swoją wybranką. Jeżeli tego zabraknie, utrzymanie relacji będznie znacznie trudniejsze.

Najlepiej już w początkowej fazie dyskretnie obserwować faceta i porównywać jego zachowania do swoich. Co powinno cię zaniepokoić? Oto sygnały, które świadczą, że on Cię JESZCZE nie kocha, a Ty jesteś bardziej zaangażowana niż on.

Zobacz także: 10 największych mitów o miłości. Jeśli nadal w nie wierzysz... jesteś naiwna!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-22 08:41:38

Nie zgadzam się z żadnym punktem. Już na początku związku, zauroczony chłopak je spełnia bo mu jednak zależy na dziewczynie, a niekoniecznie jeszcze ją kocha. Facet prawdziwe kocha gdy zrobi dla kobiety wszystko. Przede wszystkim np. gdy stanie w jej obronie przeciwko rodzinie i gdy z odwagą będzie mówił, że tę kobietę kocha. Gdy będzie skłonny do poświeceń dla niej i gdy będzie mocno przeżywał jej niepowodzenia. A tak naprawdę o miłości mężczyzny można się dopiero przekonać gdy na naszej drodze pojawią się przeciwności losu i gdy łatwiej byłoby odpuścić i iść każdy w swoją stronę, a on walczy, mimo, że dużo go to kosztuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
assddssa
(Ocena: 5)
2017-10-27 13:45:20

Lol, niezłe spłycenie miłości i związku - "PRZEDE WSZYSTKIM obrona dziewczyny przeciwko rodzinie" xD Argument dla gimnazjalistów, którzy chyba mają patologicznych rodziców. Nie wiem, czy chciałabym miłości mężczyzny, który kalkuluje, jak wiele go kosztuje sprostanie przeciwnościom losu :D Dorośnij, dziecko, i dopiero wtedy mędrkuj w internetach, bo o miłości to ty nic nie wiesz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1