EXCLUSIVE: Jak rozpoznać geja?

21 Stycznia 2017

Przeczytaj, zanim ulokujesz swoje uczucia w niewłaściwym mężczyźnie.

jak rozpoznać geja

Serce nie sługa. Czasami wbrew oczywistym przesłankom lokujemy swoje uczucia w niewłaściwym człowieku. Ten po czasie okazuje się być zupełnie inny, niż nam się wydawało. Miłosna chemia odbiera zdrowy rozsądek i dochodzi do ogromnego rozczarowania. Wyobraź sobie np. sytuację, kiedy zabiegasz o mężczyznę, a on zupełnie nie odwzajemnia zainteresowania. Tracisz wiarę w siebie i dochodzisz do wniosku, że już nikt nigdy cię nie pokocha.

To nie musi jednak oznaczać, że coś z tobą nie tak. Mogłaś przecież trafić na faceta, który zwyczajnie nie gustuje w kobietach. Geje mają to do siebie, że potrafią się podobać. Ale nie zawsze znajdują w sobie odwagę, by głośno powiedzieć o swoich preferencjach. Żeby uniknąć rozczarowania - najlepiej posłuchać jednego z nich. Dziś rozmawiamy z Aleksandrem, który zdradza, po czym poznać przedstawiciela mniejszości seksualnej i uniknąć podobnych rozterek.

Nie chodzi o to, aby kogokolwiek piętnować czy wytykać palcami. Dzięki jego radom dowiesz się jednak, kiedy lepiej zaprzestać flirtu, bo ten z góry skazany jest na niepowodzenie.

Zobacz również: TEST: Ile ON ma w sobie z geja?

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-30 14:15:42

Nic z tego artykułu nie wynika. Dalej nie wiadomo jak poznać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-21 23:27:07

a co jeśli facet przez cały okres narzeczeństwa nie próbował namiętnie pocałować kobiety, nie dążył do zbliżenia? a po ślubie sytuacja nie ulega zmianie? jesteśmy pół roku po ślubie, małżeństwo nie zostało skonsumowane. on mnie mocno przytula, całuje w policzek i na tym koniec. żadnego chwytania za nogę, dotykania biustu itd. słowem nic. gej, as czy impotent?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-22 00:41:18

Albo gej, albo aseksualny. To nie mogłaś z nim po prostu o tym POROZMAWIAĆ? Czy to tak ciężko zapytać się partnera czemu czegoś nie robi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-21 11:11:13

Zachowanie po alkoholu. Homo traktuje wszystkie kobiety z uprzejmością, zagada, zatańczy, pożartuje tyle. Będzie taki dla Ani, Wiesi, Moniki i Jolki. Kulturalny, grzeczny, nie przekroczy granicy. I kobiety często na to lecą. A facet hetero? Jednak jest nieco inaczej zainteresowany kobietami :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-21 15:57:44

Tu się zgodzę. Niestety ale właściwie KAŻDY hetero facet po alkoholu robi się zbyt czuły na kobiece wdzięki ( niezależnie od tego czy wolny czy zajęty ). Dlatego też alkohol w większych ilościach w przypadku większości ludzi to porażka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1