Przy tej piosence straciłam cnotę

15 Grudnia 2016

Polki zdradzają, jakie utwory kojarzą im się z ich pierwszym razem. Zaskakujące tytuły!

muzyka miłosna

Cokolwiek by się nie wydarzyło, pierwszy raz zapamiętujemy na całe życie. Nic w tym dziwnego, bo to jeden z najbardziej przełomowych momentów w naszym życiu. Dobrze, gdy wspominamy to wydarzenie pozytywnie. Gorzej, kiedy na samą myśl dostajemy gęsiej skórki i zbiera nam się na płacz. Inicjacja seksualna rzadko przypomina scenę z bajki. Znaczenie ma nie tylko partner, ale i okoliczności.

Liczy się miejsce, czas, atmosfera, warunki i mnóstwo innych kwestii, które na pierwszy rzut oka wydają się bez znaczenia. Warto wspomnieć również o muzyce. Kiedy tracisz cnotę przy akompaniamencie jakiegoś utworu - ta piosenka już zawsze będzie ci się z tym kojarzyła. Już po kilku taktach wrócisz do tego niezwykłego momentu sprzed lat.

Postanowiłyśmy sprawdzić, czego słuchają Polki w czasie pierwszego razu. Namówiłyśmy na zwierzenia kilka z nich. Nie obyło się bez zaskoczeń!

Zobacz również: 7 piosenek idealnych do SEKSU. Ty, on i dobra muzyka = nieziemska rozkosz!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-16 22:27:36

Oglądaliśmy film "The night at the Roxbury", a tam wiele utworów...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-16 15:58:49

Jolka, Jolka, Kołysanka, Zawsze tam gdzie ty, Nie płacz Ewka, Kocham cię jak Irlandię, Son of the blue sky, Sen o Viktorii, Imię deszczu, Moja baby, Zabiorę cię właśnie tam, i kilka podobnych. Pomyślicie, że jestem dziwna ale na tę okazję nagrałam specjalnie wybrane utwory (wtedy jeszcze na kasetę). Wszystko było starannie zaplanowane, ale taka już jestem 15 lat temu i dziś totalna perfekcjonistka. Nawet mnie to złości ale nie umiem inaczej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1