Co przydarza się parom na pierwszych wspólnych wakacjach?

18 Lipca 2016

Przygotujcie się na niespodzianki od losu. Czy Wasz związek je przetrwa?

pierwsze wakajce z chłopakiem


Pary często decydują się na pierwsze, wspólne wyjazdy właśnie w wakacje. To dla nich ważny moment, ponieważ będą miały okazję do przebywania ze sobą 24 godziny na dobę przez kilka dni albo i tygodni. Wyjazd można potraktować jak sprawdzian dla ich uczucia i długą randkę. Wspólne śniadania, obiady i kolacje, wspólne spacery, rozrywki i wspólne noce – brzmi rewelacyjnie, ale w trakcie może wydarzyć się też coś nieoczekiwanego. Dla niektórych zakochanych wspólna wycieczka kończy się umocnieniem więzi, a dla innych rozstaniem.

Przed wspólnym wyjazdem trzeba nie tylko dokładnie zastanowić się, co ze sobą wziąć, aby jeszcze bardziej olśnić i rozkochać w sobie mężczyznę. Dobrze jest przygotować się na to, co prawdopodobnie Was czeka. Możesz być pewna, że żadnych zakochanych podczas wycieczki nie omijają te wydarzenia.

Będziecie się nudzić...

Wspólnie spędzany czas raczej nie będzie wypełniony po brzegi zwiedzaniem i przesiadywaniem w restauracjach. Na pewno czeka Was czas wolny, w trakcie którego będziecie siedziec w hotelowym pokoju czy spacerować bez celu. To zupełnie normalne, ale kiedy wydarzy się po raz pierwszy może być odrobinę dziwne. Wszystko zależy jeszcze od tego, gdzie się wybierzecie i jak zorganizujecie sobie czas. Prawda jest jednak taka, że w związku trzeba też nauczyć się ze sobą nudzić.

Zobacz także: WASZE HISTORIE: `Jak wyglądał mój związek z Arabem?`

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

inferno
(Ocena: 5)
2016-07-19 07:34:15

nie rozumiem co to znaczy "nudzić się z partnerem"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kocia Matka
(Ocena: 5)
2016-07-18 22:18:53

Ja ten weekend spędziłam z moim chłopakiem..pierwszy wspólny weekend od 5 lat :) i powiem Wam, że się bałam, że się zanudzimy, że będzie ciężko i wgl..i pozytywnie się zaskoczyłam, bo to był najlepszy weekend mojego życia :D po tym wyjeździe zbliżyliśmy się do siebie jeszcze bardziej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
papilotka
(Ocena: 5)
2016-07-18 18:01:07

pamiętam że my się szykowaliśmy na piękne wzniosłe romantyczne chwile w łóżku a wyszło jak zwykle :P ale przynajmniej było zabawnie, bo mój obecny mąż :) tak się składa pomyślał, że ze stresu mu może cosik zaszwankować i zaopatrzył się w erozon max. W efekcie tableteczka i problem wyeliminowany ale trochę konsternacji na początku było :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kkk
(Ocena: )
2016-07-18 23:12:56

porażka

Ciągle ta beznadziejna reklama erazonu max albo jakies historie jehowych... Papilot zróbcie coś z tym bo tracicie coraz więcej czytelników.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
edit
(Ocena: 5)
2016-07-18 16:46:14

To że właśnie się rozstaliśmy i jestem w trakcie przeprowadzania się do rodziców...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1