Pierwsza para ze Spotted: Metro! Na tym fanpejdżu jednak można odnaleźć miłość?

28 Stycznia 2016

Ten wpis robi furorę w Internecie. Przeczytajcie!

Spotted: Metro

Każdy, kto mieszka w Warszawie i korzysta z Facebooka, z pewnością kojarzy fanpejdż Spotted: Metro. Osoby podróżujące podziemnym środkiem transportu mogą zamieszczać na tej stronie różne ogłoszenia - począwszy od informacji o zgubionym portfelu, a skończywszy na relacji z zabawnego zajścia. Jednak najczęściej fani fanpejdża starają się za jego pośrednictwem odnaleźć osobę, którą spotkali w metrze i która wpadła im w oko.

„Miałaś kruczo-czarne włosy, najładniejszy uśmiech, jaki widziałem i słuchasz The Smith. Ja, ubrany na czarno, bez odwagi aby podejść, wysiadłem na Metro Słodowiec o 21:05, pojechałaś dalej...” – pisze jeden z użytkowników.

„Szukam brunetki z kręconymi włosami i okularami, która jechała 9.01 (piątek) metrem od Wierzbno gdzie ja wsiadłem, do stacji Stokłosy, bądź Ursynów. Przez całą podróż uśmiechała się i spoglądała na mnie, a kiedy ja na nią popatrzyłem, udawała że robi coś na telefonie.

Chciałbym Cię pozdrowić, gdyż twój uśmiech był zaraźliwy i dzięki temu poprawiłaś mi humor na cały dzień” – deklaruje kolejny.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Oleńka
(Ocena: 5)
2018-01-01 21:28:36

nie spodziewałabym się :D ale kiedyś też bym nie pomyślała że sama znajdę miłość na kochaj.pl czyli portalu randkowym a jednak!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-01-28 23:12:30

re: Pierwsza para ze Spotted: Metro! Na tym fanpejdżu jednak można odnaleźć miłość?

Bo to w jednym spotted metro ludzie szukają... moja koleżanka też była szukana przez spotted, w swoim mieście. Od 3 lat jest w szczęśliwym związku z gościem, który ją w ten sposób znalazł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jakopierwsza
(Ocena: 5)
2016-01-28 10:51:17

re: Pierwsza para ze Spotted: Metro! Na tym fanpejdżu jednak można odnaleźć miłość?

Super

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1