Orgazm po liftingu

17 Sierpnia 2009

W XXI w. nową formą akceptacji własnego ciała stały się operacje plastyczne. Według rankingów sporządzanych przez lekarzy, prym wiodą m.in. powiększanie piersi, liposukcja i lifting twarzy. Daleko za nimi, ale jednak coraz częstsza, jest plastyka... narządów płciowych!

Orgazm po liftingu
Zarówno kobiety, jak i mężczyźni poprawiają chirurgicznie wygląd swoich narządów płciowych. Pobudki do wykonania tego typu zabiegów są różne: od zdrowotnych, przez higieniczne, do estetycznych. Kobiety najczęściej wykonują waginoplastykę. Zabieg ten przeprowadza się u pań, które już rodziły, przez co doszło u nich do nadmiernego rozciągnięcia wejścia do pochwy. Operacja ma na celu poprawienie jakości życia seksualnego. Poprzez zwężenie wejścia do pochwy lub w ogóle częściowe zwężenie pochwy uzyskuje się wzmocnienie jej ścianek. Dzięki temu kobieta ma intensywniejsze doznania podczas seksu. Zabieg trwa około godziny i wykonuje się go w znieczuleniu całkowitym. Po zabiegu nie wolno uprawiać seksu do 4 – 6 tygodni.

Innym zabiegiem wykonywanym u pań jest labioplastyka. Polega ona na chirurgicznym poprawieniu wyglądu warg sromowych, których kształt z różnych względów nie jest idealny. Deformacje warg sromowych niekiedy mogą uniemożliwiać tak prozaiczne, wydawałoby się rzeczy, jak np. noszenie stringów. Również z wiekiem wargi sromowe tracą swoją jędrność i elastyczność, co może ujemnie wpływać na odczuwaną przyjemność podczas seksu. Stosuje się wtedy zabieg wypełniania ich własnym tłuszczem. Labioplastyka może być przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym.

Dość często wykonywanym zabiegiem, nie tylko w krajach arabskich, jest hymenoplastyka, czyli rekonstrukcja błony dziewiczej. Kobiety wykonują ją z różnych powodów, w szczególności gdy trafiają na „idealnego” mężczyznę, chcą, by czuł się on ich pierwszym i jedynym.

U panów, poza zabiegiem obrzezania, który nie zawsze jest wskazany (oprócz rytuału w kulturze żydowskiej), wykonuje się również operacje powiększania penisa. Mężczyźni niezadowoleni ze swoich rozmiarów mogą poddać się przedłużaniu lub pogrubianiu członka. Do zabiegów wykorzystuje się tkankę własną pacjenta, pobieraną najczęściej z brzucha.

Oczywiście, jak przy każdej ingerencji skalpela w ludzkie ciało, i tu możliwe są komplikacje. Dlatego przed podjęciem decyzji o zabiegu należy rozważyć wszystkie za i przeciw.

Karolina Jarosz   

Zobacz także:

Chirurg zmasakrował mi twarz!

Wymarzona operacja plastyczna, która miała raz na zawsze pozbawić Marlenę kompleksów, pozbawiła ją czegoś innego - twarzy. Chirurg urządził sobie na jej buzi krwawą, rzeźniczą zabawę, poligon doświadczalny, zaorał pole i zniknął.

Operacja plastyczna w prezencie na urodziny

Mąż postanowił sprawić, aby jego 31-letnia żona wreszcie zaczęła się uśmiechać.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (63)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-06 19:35:07

jeżeli któraś z Pań miała taki zabieg proszę o kontakt na mabio@interia.eu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-08 14:36:06

"U panów, poza zabiegiem obrzezania, który nie zawsze jest wskazany (oprócz rytuału w kulturze żydowskiej), wykonuje się również operacje powiększania penisa." A co to ma być? Obrzezanie zgodne z rytuałem kultury żydowskiej jest wskazane? A już obrzezanie według mody arabskiej, albo amerykańskiej to już nie? Zdanie do poprawki! :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-18 22:19:29

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-27 21:52:33

obrzeza sie takze muzulmanow!a hymenoplastyka popularna jest w duzej mierze w turcji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-09-17 20:25:44

jak masz ciasną to znaczy że rzadko się ruchasz , jak nie masz z kim , to kup sobie wibrator , on ci pomoze w biedzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-28 23:04:31

samie wieśniaki i prostaki na tym papilocie aż żal dupe ściska haha , pozdro małolaty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-23 23:48:03

www.gangsters.pl/index.php?polec=543 Więcej tutaj

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-19 21:58:05

glupie z was suczki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-19 21:29:16

Drogie Panie, mam do was pytanie i chcialbym szczerej odpowiedzi... Chodzi mi o to ze nie ktore z was chca niepotrzebnie zredukowac wargi sromowe bo wydaja sie wam za duze. A jezeli ktorys z mezczyzn mialby penisa o dlugosci 24cm i chcialby go zredukowac powiedzmy do 15cm bo wydawalby mu sie za duzy??? Tez byscie byly za??? Tak jak wy lubicie duze członki, my kochamy duze wargi... przemyslcie to

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-19 11:41:04

www.polski-bux.pl/?r=asia117 <--- super sposob na dodatkowe pare groszy w portfelu ;) jedyne co robicie to klikanie i przegladanie reklam... a mozna ladnie zarobic :) polecam i pozdrawiam!! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz