On zasypia natychmiast po seksie? Sprawdź, o czym świadczy MĘSKI SEN po stosunku!

26 Stycznia 2012

Psychologowie znaleźli wytłumaczenie!

miłość

Twój ukochany zaraz po seksie, zamiast cię przytulić, odwraca się na bok i zaczyna chrapać? Bardzo dobrze! To paradoksalne, ale właśnie takim zachowaniem mężczyzna pokazuje jak bardzo mu na tobie zależy.

Szybkie zasypianie partnerów po stosunku świadczy o sile ich związku – twierdzą psychologowie z University of Michigan. Aby udowodnić tę tezę, badacze przeprowadzili specjalny eksperyment z udziałem ponad 450 par. Respondenci musieli odpowiadać na pytania dotyczące relacji w ich związku. Jedno z zagadnień dotyczyło właśnie zasypiania zaraz po seksie.

Co ciekawe, okazało się, że pary, które tuż po łóżkowych igraszkach idą smacznie spać to również osoby najlepiej dogadujące się między sobą, mogące pochwalić się najsilniejszym stopniem więzi – informuje The Daily Mail.

Skąd ta dziwna zależność? Według naukowców, szybkie zasypianie po seksie to zupełnie nieświadomy wyraz satysfakcji ze związku. Gdy czujemy się bezpieczni oraz spełnieni, nie pozostaje nam przecież nic innego jak mocno wtulić się w ramiona ukochanego...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Marzysz o bogatym mężu? Jeśli jesteś ładna, serwis SzukamMilionera.com was sparuje!

Takie rozwiązanie ma zapewnić obu stronom satysfakcję.

IMPREZA ROZWODOWA - wszystko o tym, jak należy uczcić rozpad nieudanego małżeństwa

Huczna zabawa z okazji rozstania? To już nie fanaberia, a nowa świecka tradycja, której przyklaskuje coraz więcej osób.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (32)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-26 21:06:17

Po stosunku ogranizm mezczyzny prodokuje hormon ktory dziala nasennie u facetow. wiec dlatego zasypiaja szybko. Tyle w temacie a nie jakies dyrdymaly i klamsta pseudo psychologow ( albo raczej wyssane z palca przez tego kto to napisal)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-01 13:42:51

To zależy od pory dnia w której się kochamy, jeśli rano to po stosunku oboje wyskakujemy po chwili pod prysznic (często wspólny) i zaczynamy dzień. Mój chłopak twierdzi że nic nie daje mu takiego powera na cały dzień jak właśnie poranny sex. Jeśli w ciągu dnia i mamy dla siebie sporo czasu to zazwyczaj leżymy wtuleni w siebie i w milczeniu rozkoszujemy się chwilą albo właśnie gadamy jak najęci. Jeżeli wieczorem to przeważnie jest tak, że mój ukochany pada na plecy obejmując mnie jedną ręką i odlatuje, w ja w tym czasie gładzę w euforii jego tors, chociaż czasem faktycznie zdarza się, że oboje układamy się w śmiesznych pozycjach np tyłkami do siebie i idziemy spać. Jedyny problem pojawia się wtedy, kiedy on po stosunku chce spać, a ja mam ochotę na jeszcze, ale to się rzadziej zdarza :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-28 01:09:58

mój chłopak zawsze ZAWSZE po sexie pada nieprzytomny i zasypia w minutę! ale nigdy nie zapomina o słodkim dobranoc i pocałunku w policzek! faceci są słodcy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-27 03:31:07

"JAK WTULIC W RAMIONA UKOCHANEGO" SKORO SAMI PISZECIE WLASNIE PARTNER ZAMIST NAS PRZYTULIC PO STOSUNKU ODWRAVCA SIE NA BOK I ZASYPIA ....TO RACZEJ NIE JEST CHCEC WTULENIA SIE WRAMIONA!! COS TUTAJ JEST DOBRZE ZAMIESZANE.......BIORAC POD UWAGE ZE WREALU CZESTO FACET ODWRACA SIE TO NAS TYLKIEM JA TAM MAM TOGDZIES BO SAMA JESTEM ZMECZONA I CHCE SPAC ALE TA TEORIA TYCH PSYCHOLOGOW SPRAWIA ZE JEDNO WYKLUCZA DRUGIE!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-27 03:33:36

dokladnie to w koncu "chca sie przytulac po sexie" czy "odwracaja sie na bok i zasypiaja" cos ten teks jest namieszany faktycznie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-26 20:46:42

Trochę prawdy w tym jest, ale raczej szybkie zasypianie po seksie, zwłaszcza tym wieczornym czy nocnym, wiąże się z tym, że jesteśmy rozluźnieni i odstresowani ( a wiadomo, że łatwiej jest nam zasnąć w stanie rozluźnienia niż wtedy, kiedy jesteśmy w stresie), a taki stan po seksie najczęściej odczuwają osoby w stałych związkach (rzadziej po przygodnym stosunku) :) (studiuję psychologię, a po mgr wybieram się na seksuologię i bardzo interesuje mnie seksualność człowieka:))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-27 03:34:41

TAKA ZCIEBIE PRZYSZLA PANI PSYCHOLOG I SEKSUOLOG ANIE WIDZISZ ZE TEKST SIE KUPY NIE TRZYMA!?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-01 13:36:07

czy Ty musisz tak krzyczeń tym durnym Caps Lockiem? niektórym to trzeba zablokować ten klawisz >.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-26 20:33:43

Podpisz petycje o odwołanie rządu donalda tuska !!!! wpisz to w google i nie daj sobą rządzić !!! Nie bądźmy ciemną masą !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-26 20:17:38

A co jeśli to ja często robię się senna po stosunku a nie mój partner?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-26 19:51:48

hmm bo jest zmęczony ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-26 19:48:11

Widzę trochę prawdy w tych twierdzenia analizując moje żałosne życie seksualne. Najdłużej byłam z facetami, z którymi zaraz zasypiałam po stosunku XD Tylko... dzisiaj jestem po raz kolejny singlem XDDDDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-26 19:15:55

ależ jesteście wszyscy zacofani, po co wogole piszecie takie niedojrzale mysli?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz