Historia Leny: „Mój ojciec zdradza mamę. Dowiedziałam się o tym w najgorszy możliwy sposób...”

11 Maja 2017

Lena odkryła przerażający sekret, ale nie wie, czy powinna się nim podzielić ze swoją mamą.

zdrada

Kobiety, które wdają się w romans z żonatymi mężczyznami, nawet nie wiedzą, jak bardzo wpływają na życie jego najbliższych. Kochankom chodzi przeważnie o kilka miłych chwil, o pieniądze albo o miłość, a tymczasem inni cierpią. Budowanie własnego szczęścia na cudzym nieszczęściu to egoistyczna postawa, która raczej nie spotka się ze zrozumieniem otoczenia. Nie brakuje jednak kobiet, które nie przejmują się tym i myślą wyłącznie o zaspokojeniu własnych potrzeb.

Tymczasem w domu zdradzającego mężczyzny może dojść do dramatu całej rodziny, gdy jeden z jej członków pozna prawdę i poinformuje resztę. Jednak nawet jeżeli tak się nie stanie, trudno mówić o istnieniu rodzinnych relacji. Partner, który zdradza, stopniowo odsuwa się od krewnych, przedkłada swoje pragnienia nad ich pragnienia i prędzej czy później sytuacja ta odbije się na wszystkich. Bo rodzina w takim przypadku jest fikcją.

Doskonale wie o tym Lena, która niedawno przeżyła szok. Nastolatka podsłuchała rozmowę sąsiadek na osiedlu i wynika z niej, że ojciec ma kochankę. Dziewczyna jest przekonana, że jej matka o niczym nie wie. Lena zastanawia się, czy kobieta powinna poznać prawdę...

- To stało się tydzień temu. Wracałam z dodatkowych zajęć i będąc blisko mojego bloku, usłyszałam imię i nazwisko ojca, a potem słowa, z których wynika, że ma kochankę. Z wrażenia przystanęłam i udawałam, że muszę zawiązać sznurowadło. Cały czas nasłuchiwałam. Całe szczęście, że rozmawiające kobiety mnie nie wiedziały i plotkowały dalej. Z ich wypowiedzi dowiedziałam się o babie, bo inaczej nie potrafię jej nazwać, do której jeździ mój ojciec. Podobno mieszka niedaleko i ma dwoje dzieci, a każde z innym mężczyzną. Ojciec stracił dla niej głowę i nawet ją utrzymuje. Jedna z rozmówczyń powiedziała, że zna sąsiadkę tej kochanki i od czasu romansu z ojcem jej dzieci są lepiej ubrane i ona sama też.

Zobacz także: „Moje małżeństwo to jakaś farsa. Ostatnio mąż w złości powiedział mi, że…”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kochający mąż
(Ocena: 5)
2017-05-12 20:12:05

nie no to wcale nie jest tak. Sam mam żonę i dwójkę wspaniałych dzieci, mimo to regularnie zdradzam żonę z różnymi młodymi kobietami. Prawdziwy mężczyzna taki jak ja potrzebuje domowej przystani jaką daję mi kochająca żona oraz dzieci, natomiast jeżdżąc "w delegację" powinien się wyszaleć w towarzystwie młodszych kobiet. Moim zdaniem to całkiem naturalne że z biegiem lat żona przestaje być atrakcyjna seksualnie, natomiast mężczyzna zawsze jest zainteresowany młodszą, piękniejszą kobietą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-13 18:09:21

Jesteś śmieciem a nie mężczyzną

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-11 20:56:19

Po pierwsze: śledziłabym go i zebrała dowody, tj. zdjęcia. Po drugie: jak okaże się to prawdą, pokazuję wszystko mamie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lola
(Ocena: 5)
2017-05-11 19:49:32

Ja przypadkowo w serwisie randkowym znalazłam profil męża mojej koleżanki! ! Koleś nie ma konta na fb,ma dwoje małych dzieci a ma konto na badoo... Masakra. Gdyby on jeszcze był atrakcyjny..wcale nie jest. W dodatku ma na profilu zdjęcia z własnego ślubu! !! Tyle że ucięte u bez marynarki!! I też nwm co mam zrobić. ..chyba wyślę jej screeny z anonimowego konta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-12 12:46:11

Wyślij to z anonimowego konta tej koleżance!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-11 15:17:37

Dziewczyno, koniecznie śledź ojca, zbierz dowody i niech potem płaci! Z oszustami nie warto honorowo!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-11 14:33:31

Powiedz. Zasługuje aby wiedzieć tymbardziej że jest taka dobra! :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-11 13:53:10

No tak, skoro śpią w jednym łóżku i rozmawiają to na pewno wszystko jest w najlepszym porządku. Płytkie myślenie, nigdy nie wiadomo co się może dziać, nawet jeśli mieszka się z kimś pod jednym dachem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-11 12:54:54

Ja bylam zdradzana , rownoczesnie moj ojciec tez zdradzal. Widzialam sygnaly ..np wlos dlugi ( mama ma krotsze) albo telefon pilnowal jak bralam w rece tonprawie mi wyszarpywal. I nie zrobilam nic a powinnam go przyprzec do muru.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Oli
(Ocena: 5)
2017-05-11 10:01:24

Miałam podobna sytuacje, tyle że o zdradzie ojca dowiedziałam się od swojego chłopaka który mieszkał na osiedlu kochanki mojego ojca. Na początku nie wierzyłam ale pozniej coraz więcej sytuacji potwierdzało że ma romans. Powiedziałam mamie o swoich przypuszczeniach, a ona wybrała bilingii i zaczęła go sprawdzać. Okazało sie ze ojciec ma romas z matka mojej koleżanki :( była to bardzo przykra i stresująca sytuacja ale oczywiście pomimo dowód jego zdrady, wszystkiego sie wyparł i próbował załagodzić sytuacje. Niestety pomimo ze mama mu wybaczył on za jakiś czas po raz kolejny zdradził ją z inna. W tym momencie sie rozwodzą. JEŚLI FACET ZDRADZI RAZ TO ZROBI TO PO RAZ KOLEJNY!!!! To był i jest bardzo ciężki okres dla mojej rodziny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-11 09:41:39

Jakbym czytała historię wyjętą z mojego życia :) Radzę wyłącznie tobie, żebyś powiedziała mamie i wspólnie z nią zdobyła dowody zdrady, bo ja wiedziałam o wszystkim i nie zrobiłam kompletnie niczego, co było dużym błędem, ale cóż czasu nie cofnę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-11 07:37:22

Najpierw powinna zebrac zdjecia i dowody zeby w razie rozwodu matka dostala majatek plus alimenty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-11 07:47:03

Dokladnie. Skoro wie w które dni ojciec musi zostać w "pracy po godzinach" to niech weźmie siostre i go śledzą. Ujebac dupcyngiera.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-11 09:15:34

Zgadzam się. Też uważam, że dobrze mieć dowody. Istnieje przecież opcja, że matka nie będzie chciała uwierzyć ( mało możliwe ale jednak ). Poza tym moim zdaniem ojciec i tak powinien ponieść jakieś konsekwencje, a jeśli ona z nim porozmawia od razu i np on przestanie się z tamtą spotykać to przecież to i tak czasu nie cofnie i ujdzie mu płazem. Małżeństwa są różne, dla niektórych zdrada to koniec, a dla innych nic nie znacząca rzecz... no ale druga strona powinna wiedzieć co się dzieje. Ja osobiście nie wiem jak to będzie u mnie po 20 latach małżeństwa, różnie to bywa, ale gdyby mój mąż nie dość, że sypiał z inną babę to jeszcze wydawałby kasę na nią i jej dzieci i poświęcał ten czas im zamiast naszej rodzinie to tego bym NA PEWNO nie wybaczyła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz