REPORTAŻ: Przeżyłam bliskie spotkanie z ekshibicjonistą. Pokazał mi wszystko!

02 Kwietnia 2017

One przez zboczeńców na zawsze straciły poczucie bezpieczeństwa.

ekshibicjonista

Przestępstwa na tle seksualnym kojarzą nam się przede wszystkim z gwałtem i innymi formami molestowania fizycznego. W rzeczywistości nie chodzi jedynie o bezpośredni kontakt. Czynem zabronionym jest również obnażanie się przed osobą, która nie wyraziła na to zgody. Nasze bohaterki właśnie tego doświadczyły, bo w najmniej oczekiwanym momencie stały się ofiarami ekshibicjonistów.

To ludzie czerpiący satysfakcję z demonstrowania swoich narządów płciowych lub aktywności seksualnej. W tym przypadku mowa o parafilii, czyli zaburzeniu preferencji. Ekshibicjonistę podnieca nie tylko myśl, że ktoś ogląda go w intymnej sytuacji. Doznania zwiększa szok i strach ofiary. A nasze rozmówczynie bały się, jak nigdy w życiu, co udowadniają ujawnione przez nie historie. Jak twierdzą, w jednej chwili straciły na zawsze poczucie bezpieczeństwa.

Dziś jeszcze raz wracają do traumatycznych wspomnień, aby przestrzec. I zachęcić do zgłaszania podobnych sytuacji, bo same nie miały wystarczająco dużo odwagi…

Zobacz również: Gwałt to moja modlitwa

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-03 13:56:32

U nas w mieście facet walił sobie na balkonie mieszkając w samym środku miasta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 15:04:39

Coż ja nie mam traumy, ale obrzydzenie i to do własnego ex... siedzieliśmy w barze, on kompletnie pijany, uległ prowokacji kolegów no i wyjął zawartość swoich spodni na wierzch... Od tamtej felernej nocy jest moim ex.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 17:05:28

Nie dziwie Ci się...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 14:59:33

Faceci są po je ani.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 14:07:51

To obleśne, ale żeby od razu mieć traumę? Bez przesady. Niestety świat jest pełen dziwnych ludzi, wszelkiego rodzaju zboków, więc spotkanie takie ekshibicjonisty to nie jest nic "nadzwyczajnego".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 14:01:57

Też nie mam traumy, żyję dalej, a zdarzyły mi się dwie, tego typu sytuację. Jedna tuż pod rodzinnym domem, w jednej z "sypialnianych" części Warszawy. Facet stał parę metrów od ogrodzenia i widziałam, że sobie trzepał, jak przeszłam obok. Oczywiście + uporczywe gapienie się. Kolejna sytuacja - w przedziale podmiejskiego pociągu. Na szczęście zauważył to współpasażer, elegancki starszy pan i zrobił raban. Faceta zgarnęła z peronu straż ochrony kolei i a następnie - najpewniej - policja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 11:40:32

W czasach gimnazjum tez spotkalam takiego osobnika. On wyskakuje z tego plaszcza a ja stoje i patrze sie z politowaniem..nie tego sie spodziewal. Traumy nie mam zyje dalej. Nie mniej mimo tego chyba nalezy brac pod uwage zagrozenie bo przeciez samo pokazywani3 pol biedy a co jesli cos by zrobil? Ja zglosilam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 07:38:59

bohaterki troszkę przesadzają z tą traumą. albo muszą być bardzo wrażliwe na tym punkcie. oczywiście to nie jest przyjemne ale też to nie powód do zmiany swoich przyzwyczajeń czy życia w ciągłym strachu.ja też miałam nieszczęście spotkać ekshibicjonistę jak uczyłam się w podstawówce. i to nie raz a trzy razy. po prostu grasował w okolicy mojego domu i szukał dzieci. jednak nie rozpamiętuję tego jakoś wyjątkowo. stało się, było ohydnie i tyle. dwa razy go spotkałam z koleżankami a raz byłam sama. niestety pech chciał że zawsze zwracał się bezpośrednio do mnie i mi wszystko pokazywał. jednak dopóki nie przeczytałam tego artykułu wcale o nim nie pamiętałam. mam normalne relacje damsko męskie, nie miałam nigdy problemów z wychodzeniem po zmroku, nie czuję się zastraszona. po ziemi chodzą różne indywidua, nie będę się stresować spotkaniem z każdym z nich.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1