8 obrzydliwych rzeczy, które robią kobiety, a facetom wydaje się to… słodkie

18 Maja 2017

Mężczyźni chyba naprawdę pochodzą z Marsa. Oni uwielbiają, kiedy kobieta zachowuje się odpychająco!

zauroczony facet

Mężczyźni zazwyczaj nie są mistrzami, jeżeli chodzi o kulturę osobistą. Widać to zwłaszcza wtedy, gdy przebywają w towarzystwie innych facetów. Siarczyste przekleństwa, świńskie kawały, picie piwa na wyścigi. Na co dzień również potrafią pokazać, na co ich stać. Porozrzucane po mieszkaniu skarpetki, brudny sedes, chodzenie w tej samej koszulce kilka dni pod rząd. Wymieniać można w nieskończoność.

Może właśnie dlatego, że sami nie grzeszą nieskazitelnym zachowaniem, tak bardzo lubią, gdy ich ukochana robi odpychające rzeczy? Chwila, chwila – powiecie – o jakie rzeczy chodzi?

Spieszymy z odpowiedzią. Lista została przygotowana przez mężczyzn i absolutnie nie potraktowali jej z przymrużeniem oka. Oni NAPRAWDĘ lubią, gdy ich kobieta zachowuje się w ten sposób!

Jedzenie żywności, która przypadkiem spadła Ci na bluzkę

- Może i jedzenie czegoś, co spadło ci z talerza na bluzkę czy spodnie, nie jest higieniczne, ale to strasznie słodki widok, kiedy robi tak moja dziewczyna. Ostatnio kawałek szynki z kanapki spadł jej na dżinsy, a ona podniosła go ze śmiechem i wpakowała sobie do ust. Śmieszne to było – zachwyca się Jacek.

Zobacz koniecznie: Damskie ciuchy, których faceci nienawidzą

Nieumyte włosy

- Dziewczynom wydaje się, że przed swoim facetem zawsze muszą wyglądać perfekcyjnie. Budzić się wcześniej na makijaż i myć włosy przed snem, żeby rano wstać z pachnącymi, czystymi puklami. Tymczasem my najwięcej uroku dostrzegamy w braku perfekcji. Im bardziej fryzura ukochanej jest potargana i nieświeża, tym lepiej. Oczywiście widok tłustych włosów na co dzień nie jest dla nas przyjemny, ale jak od czasu do czasu nie będzie taką perfekcjonistką, świat się nie zawali – mówi Mariusz.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-18 17:54:40

No tak. Autora jak zwykle brak... tak jak mi słów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
papilotfan
(Ocena: 5)
2017-05-18 17:09:19

Skończyło się w najciekawszym momencie. Na kolejnych slajdach - wydzielanie gazów i robienie kupy. - Nie jest to co prawda najprzyjemniejszy zapach, kiedy moja dziewczyna puści bąka, ale od czasu do czasu jest to naprawdę urocze - opowiada Jacek. - Kiedy zdarzy jej się to w większym towarzystwie, od razu wszyscy zwracają na nią uwagę. Jestem wtedy z niej cholernie dumny - dodaje. Szymon uwielbia przyglądać się swojej kobiecie, kiedy ta wypróżnia się po obfitym posiłku. - Otwieram drzwi toalety na całą szerokość, biorę krzesełko, siadam naprzeciwko niej i patrzę. Mógłbym tak godzinami. Jest niezwykle seksowna, kiedy zmaga się z własnymi wnętrznościami. Kiedy już skończy, proszę ją, by nie spuszczała wody, żeby dłużej cieszyć się tym, co po sobie pozostawiła - relacjonuje zachwycony mężczyzna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-18 17:53:54

Szkoda, że na tej stronie nie ma łapek w górę ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
facet
(Ocena: 5)
2017-05-22 02:15:40

hahaha...... :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-12 02:40:42

Dałabym za to typowego, facebookowego like'a! XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-18 16:21:30

Obżeranie sie ma być sexy? A potem dziewczyna nosi 5XL i facet ubolewa nad tym, że jest z grubaską... no litości... o tym niemyciu włosów to nawet nei wspomnę...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-18 15:39:08

Ohyda! Kto wydumał taki artykuł??!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-05-18 12:00:07

Wczorajsze skarpetki słodkie? Kto wymyśla takie głupie rzeczy?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1