Nowość: Lifting łechtaczki za 4 tysiące!

18 Czerwca 2009

To idealne rozwiązanie dla kobiet nieodczuwających dostatecznej przyjemności z seksu… Zwiększa wrażliwość na bodźce fizyczne, dając ci szansę na przeżycie orgazmicznej rozkoszy!

Nowość: Lifting łechtaczki za 4 tysiące!

Operacje żeńskich narządów płciowych stają się dzisiaj coraz popularniejsze. Nowoczesna kobieta chętniej odwiedza modne kliniki, więc na wolny termin trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Furorę robi rekonstrukcja błony dziewiczej oraz zwężanie pochwy, jednak ostatnio w ofercie klinik chirurgii plastycznej pojawiła się absolutna nowość – lifting łechtaczki.

Clitoroplastyka, bo tak nazywają ten zabieg specjaliści, polega na odkryciu i wyeksponowaniu łechtaczki, która u niektórych kobiet jest ukryta głęboko pod skórą. To propozycja skierowana głównie do tych z nas, które nie odczuwają dostatecznej przyjemności ze współżycia seksualnego. Lifting łechtaczki zwiększa bowiem wrażliwość na bodźce fizyczne oraz poprawia ogólne zadowolenie z seksu. Istnieją jednak przypadki, że clitoroplastyka staje się swego rodzaju koniecznością, ponieważ dzięki temu zabiegowi lekarz może nie tylko obnażyć, ale również ukryć łechtaczkę, np. jeśli jest ona zbyt odkryta i permanentnie trwa w stanie wzwodu, sprawiając swojej właścicielce ból.

Innym popularnym rozwiązaniem, mającym zintensyfikować satysfakcję seksualną, jest G-shot, czyli zabieg uwypuklenia słynnego punktu G. Polega on na ostrzyknięciu tego czułego miejsca tłuszczem pobranym od pacjentki albo kolagenem. Efekt G-shotu jest podobny do rezultatu clitoroplastyki – kobieta doświadcza większych doznań erotycznych.

Należy jednak pamiętać, aby tego typu zabiegi przeprowadzać w renomowanych klinikach. Każda ingerencja chirurgiczna może skutkować komplikacjami i tak jest również w tym przypadku. Nieudolnie wykonana operacja może uszkodzić włókna nerwowe, wywołując całkowity brak podniet, a wręcz ból podczas stosunku. Jednocześnie lekarze podkreślają, że przed zabieg powinien być ostatecznością, bo oddany i czuły kochanek może zdziałać prawdziwe cuda… Bez ingerencji plastycznej, ryzyka powikłań i debetu na koncie!

Cennik:

Clitoroplastyka – około 3 tys. zł

G-shot – około 2 tys. zł

Nadia Tyszkiewicz

Zobacz także:

Najczęstsze problemy seksualne kobiet

Coraz więcej kobiet w czasie zbliżenia ma mnóstwo problemów, które skutecznie zniechęcają do współżycia. Jak sobie z nimi radzić?

Błona dziewicza – czy pierwszy raz musi boleć?

Dzisiaj odpowiadamy na list jednej z Papilotek, która chciałaby się dowiedzieć, na czym dokładnie polega proces defloracji, czyli przerwania błony dziewiczej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (233)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-06 19:35:47

jeżeli któraś z Pań miała taki zabieg proszę o kontakt mabio@interia.eu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-03 21:19:28

łahahahahaha buhahaha ja byłam na podobnym zabiegu ale chyba pomylili się i powiększyli mi łechtaczkę do wielkości penisa klasy pierwszej:(:( Co mam zrobić?? :(( Ja mam zwsia po same kolana i jakos sie tym nie przejmuje D:D: xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-02 00:00:10

a moyze lifting odbytu?? a czemu nie pisza o liftingu meskiego oporzadzenia.? lifting lechtaczk, powiekszanie biustu, wygladzanie zmarszczek.... ta bo my takie obrzydliwe jestesmy a facetow to tylko ubostwiac. jak dla mnie to niektorzy powinni sie cali 'wyliftingowac', ale przeciez to facet no to jak to tak..... a poza tym brawa dla tego kolesia (zaloze sie ze to jakis facet pseudochirirg wymyslil) za pomysl- kase mozna zbic na wszystkim, trzeba tylko wymslic jakis patent.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-22 22:28:00

Czy ta stronka nie jest czasem o liftingu łechtaczki??? Czytając komentarze wnioskuję, że to o krostkach na wargach sromowych. hehehehe...sama już nie wiem(?) hehehehe...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-21 19:40:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] ja też zajrzałam ale to nie krostki tylko komórki tłuszczowe. To nie jest macica, to nawet nie pochwa, to miejsce nazywa się wewnątrzną strona warg sromowych większych. tak na przyszłość [quote][b]Gosc[/b [/b][quote][b][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Maniura[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] A MAM PYTANIE CZY KAZDA KOBIETA MA w srodku macicy krostki (takie ze wchodzace w skore troche biale?)prawie ze ich nie wiedac?? bo nie wiem czy tak od zawsze miałam czy teraz mi sie takie zrobiło!!!;/wargi to sa wejsc do dziurki te dwa platy co sie rozszerza.[/quote] a jak Ty sobie zajrzalas do MACICY !!!???[/quote] ostro[/quote] IDIOTKA kompletna!!!!! Czy Ty w ogole kobieto wiesz gdzie jest macica?? Bo watpie w to...[/quote] W macicy??!! Raczej w pochwie... Wątpie żeby zdrowe kobiety miały coś co opisujesz ale może w Twoim wypadku to jakiś stan zapalny? Albo (nie daj Boże) początek jakiejś choroby wenerycznej?? [/quote] Ja mam na wargach sromowych mniejszych takie kropeczki białe :) pod skórą :) to nie jest żadna choroba ani nic tylko gruczoły łojowe każdy człowiek ma :)[/quote] no wlasnie nei wymadrzajcie sie tak , ja tez tak mam :P[/quote] zastanawia mnie ile z was czytając tamten komentarz zajrzała sobie i sprawdziła. ; )[/quote] ja sprawdzilam i tez mam:P [/quote] Naprawdę potraficie rozbawic do łez :DDD Jak ona sobie zajżała do macicy?? Przyznam, że ja też mam krosteczki, ale to nie w macicy tylko między większymi wargami sromowymi a mniejszymi, i to jest normalne. To nie trzeba specjalnie zaglądac, wystarczy się dokładnie myc to widac.[/quote] mam, ale na wargach sromowych ;d[/quote]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-21 15:57:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b [/b][quote][b][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Maniura[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] A MAM PYTANIE CZY KAZDA KOBIETA MA w srodku macicy krostki (takie ze wchodzace w skore troche biale?)prawie ze ich nie wiedac?? bo nie wiem czy tak od zawsze miałam czy teraz mi sie takie zrobiło!!!;/wargi to sa wejsc do dziurki te dwa platy co sie rozszerza.[/quote] a jak Ty sobie zajrzalas do MACICY !!!???[/quote] ostro[/quote] IDIOTKA kompletna!!!!! Czy Ty w ogole kobieto wiesz gdzie jest macica?? Bo watpie w to...[/quote] W macicy??!! Raczej w pochwie... Wątpie żeby zdrowe kobiety miały coś co opisujesz ale może w Twoim wypadku to jakiś stan zapalny? Albo (nie daj Boże) początek jakiejś choroby wenerycznej?? [/quote] Ja mam na wargach sromowych mniejszych takie kropeczki białe :) pod skórą :) to nie jest żadna choroba ani nic tylko gruczoły łojowe każdy człowiek ma :)[/quote] no wlasnie nei wymadrzajcie sie tak , ja tez tak mam :P[/quote] zastanawia mnie ile z was czytając tamten komentarz zajrzała sobie i sprawdziła. ; )[/quote] ja sprawdzilam i tez mam:P [/quote] Naprawdę potraficie rozbawic do łez :DDD Jak ona sobie zajżała do macicy?? Przyznam, że ja też mam krosteczki, ale to nie w macicy tylko między większymi wargami sromowymi a mniejszymi, i to jest normalne. To nie trzeba specjalnie zaglądac, wystarczy się dokładnie myc to widac.[/quote] mam, ale na wargach sromowych ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-21 15:49:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Maniura[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] A MAM PYTANIE CZY KAZDA KOBIETA MA w srodku macicy krostki (takie ze wchodzace w skore troche biale?)prawie ze ich nie wiedac?? bo nie wiem czy tak od zawsze miałam czy teraz mi sie takie zrobiło!!!;/wargi to sa wejsc do dziurki te dwa platy co sie rozszerza.[/quote] a jak Ty sobie zajrzalas do MACICY !!!???[/quote] ostro[/quote] IDIOTKA kompletna!!!!! Czy Ty w ogole kobieto wiesz gdzie jest macica?? Bo watpie w to...[/quote] W macicy??!! Raczej w pochwie... Wątpie żeby zdrowe kobiety miały coś co opisujesz ale może w Twoim wypadku to jakiś stan zapalny? Albo (nie daj Boże) początek jakiejś choroby wenerycznej?? [/quote] Ja mam na wargach sromowych mniejszych takie kropeczki białe :) pod skórą :) to nie jest żadna choroba ani nic tylko gruczoły łojowe każdy człowiek ma :)[/quote] no wlasnie nei wymadrzajcie sie tak , ja tez tak mam :P[/quote] zastanawia mnie ile z was czytając tamten komentarz zajrzała sobie i sprawdziła. ; )[/quote] ja sprawdzilam i tez mam:P [/quote] Naprawdę potraficie rozbawic do łez :DDD Jak ona sobie zajżała do macicy?? Przyznam, że ja też mam krosteczki, ale to nie w macicy tylko między większymi wargami sromowymi a mniejszymi, i to jest normalne. To nie trzeba specjalnie zaglądac, wystarczy się dokładnie myc to widac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-21 11:20:00

OMG!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-20 15:46:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Maniura[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] A MAM PYTANIE CZY KAZDA KOBIETA MA w srodku macicy krostki (takie ze wchodzace w skore troche biale?)prawie ze ich nie wiedac?? bo nie wiem czy tak od zawsze miałam czy teraz mi sie takie zrobiło!!!;/wargi to sa wejsc do dziurki te dwa platy co sie rozszerza.[/quote] a jak Ty sobie zajrzalas do MACICY !!!???[/quote] ostro[/quote] IDIOTKA kompletna!!!!! Czy Ty w ogole kobieto wiesz gdzie jest macica?? Bo watpie w to...[/quote] W macicy??!! Raczej w pochwie... Wątpie żeby zdrowe kobiety miały coś co opisujesz ale może w Twoim wypadku to jakiś stan zapalny? Albo (nie daj Boże) początek jakiejś choroby wenerycznej?? [/quote] Ja mam na wargach sromowych mniejszych takie kropeczki białe :) pod skórą :) to nie jest żadna choroba ani nic tylko gruczoły łojowe każdy człowiek ma :)[/quote] no wlasnie nei wymadrzajcie sie tak , ja tez tak mam :P[/quote] zastanawia mnie ile z was czytając tamten komentarz zajrzała sobie i sprawdziła. ; )[/quote] ja sprawdzilam i tez mam:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-20 13:06:00

czytałam te komentarze i wybuchnęłam śmiechem, są lepsze od artykułuxD ;pppp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz