Najdziwniejsze dewiacje seksualne

10 Marca 2011

Asfiksjofilia, pigmalionizm, podophilia... Poznaj najpopularniejsze ludzkie zboczenia na tle seksualnym!

Najdziwniejsze dewiacje seksualne

Dewiacje seksualne to nie domena ostatnich wieków. Istnieją od tysięcy lat i choć wcześniej nazywano je zboczeniami, dziś ich specyfiką zajmują się seksuolodzy. Odmienne preferencje seksualne, zwane dewiacjami to zbiór czynników takich jak okoliczności, sposób zachowania i przedmioty, które pozwalają osiągnąć większą satysfakcję seksualną. Jedne z nich są niewinne, inne wyjątkowo groźne, przede wszystkim dla otoczenia i potencjalnych kochanków. Czy zawsze należy się bać? Oto 13 dewiacji, które powinnaś znać!

Altocalciphilia – to inaczej ekscytacja, jaka rodzi się przede wszystkim u mężczyzn na widok… wysokich obcasów. Szpilki to nie tylko obowiązkowy element szykownego stroju. Dla wielu są wyjątkowo kuszącym bodźcem seksualnym. Zastanawiałaś się, dlaczego wszystkie lateksowe stroje wzbogacone są o niebotycznie wysokie obcasy? Dla altocalciphilów patrzenie, całowanie i lizanie stóp w seksownych butach to nie lada przyjemność. Podobno dreszczyk emocji wywołuje już sam odgłos uderzania obcasów o posadzkę…

Asfiksjofilia – ten rodzaj dewiacji to wyjątkowo niebezpieczny rodzaj seksualnych preferencji. W tym przypadku podniecającym bodźcem jest niedotlenienie, będące skutkiem duszenia bądź poddania się podduszeniu. W sklepach erotycznych nie brakuje specjalnych masek ograniczających dopływ tlenu. „Domową metodą” jest zakładanie na głowę foliowej torebki lub worka.

Ekshibicjonizm – jedna z najbardziej osławionych dewiacji, polega na czerpaniu satysfakcji seksualnej z publicznego obnażania ciała bądź narządów płciowych. Co podnieca amatorów własnej golizny? Przede wszystkim zażenowanie, wstyd i zaskoczenie, jakie okazują przypadkowi świadkowie specyficznego przedstawienia.

Fetyszyzm –  co ciekawe, na ten rodzaj dewiacji cierpią przede wszystkim mężczyźni. Okazują ją poprzez silną słabość do jednego przedmiotu bądź fragmentu ciała. Bez niego nie są w stanie uzyskać prawdziwej satysfakcji seksualnej. To właśnie fetysz jest głównym jej źródłem. W teorii niemal każda rzecz, sytuacja lub fragment ludzkiego ciała i nie tylko, może stać się fetyszem dla człowieka o wybujałej wyobraźni

Masochizm – jest dewiacją seksualną polegającą na odczuwaniu podniecenia za sprawą silnej uległości, podporządkowania się i poniżania przez drugą osobę. Atmosfera jest tym gorętsza, im w całej zabawie więcej jest bólu i przemocy fizycznej. To przypadłość spotykana zarówno wśród panów, jak i pań!

Nimfomania – to inaczej nadmierny popęd płciowy i dewiacja charakteryzująca płeć piękną. Uwaga, jako jedna z nielicznych może doprowadzić do silnego wyniszczenia organizmu i zdrowia psychicznego. Potrzeba zaspokojenia swoich rządz szybko staje się jedynym celem życia, bez względu na dobór partnerów i okoliczności.

Pedofilia – dewiacja będąca najniebezpieczniejszą i najbardziej odpychającą chorobą. Głównie ze względu na to, że w jej wyniku najczęściej cierpią osoby bezwolne, które nie potrafią się bronić. Pedofile odczuwają niezwykle silną potrzebę kontaktów seksualnych z dziećmi, które nie weszły jeszcze w okres dojrzewania.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (57)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

transhumanistic sex
(Ocena: 5)
2016-09-06 10:08:13

Jednym z moich seksualnych marzeń jest spotkanie z "Sukubem" (bardzo seksowną młodą kobietą wampirem i demonem w jednym). Oczywiście bez zabijania. Z racji iż cybernetyka jako nauka się rowija i postępuje do przodu, chciałbym aby zrobiono mikro "chip" umożliwoający wymianę prostych myśli za pośrednicetwem fal mózgowych. Odczyt byłby wysyłany do odbiorcy (w tym przypadku drugeij osoby i z powrotem). Obowiązkowo bioniczne soczewki kontaktowe, które przy zastosowaniu nanotechnologii umożliwiłyby zmianę kształtu, koloru i rozświetlaboły tęczówki lub nadawało fosforyzujący efekt. Nanotechnologia przepięnie się rozwija a możłiwości przed nami stawia niemal nieograniczone. Do tego nanomedycyna, by nadać osobliwy przejaw działania organizmu (na przykład spotęgowanie wrażeń i odczuć lub wzmożenie pocenia się na zdrowych i bezpieczych dla zdrowia warunkach). DZięki temu partnerka oraz ja uzyskalibyśmy nadmierną potliwość a nasze ciałą byłyby bezustannie mokre jakby był ukrop. W ramach garderoby: nałożone na zęby niewielkie kły wampira oraz dodatki z cyberskóry (takie z sex shop). W tym przypadku z pewnością przydałyby się mechaniczne skrzydła, które w zależności od uniesienia i w połączeniu a "chipem", rozchylałyby się. Czyli coś na wzór takiej czapki, która jest zrobiona na wzó króliczych uszu i można ją nabyć w Japonii. Jej działanie polega na tym, że jak ktoś ci się podoba, to sygnał jest odbierany i uszy się podnoszą. Ale nie o czapce tu mowa. TAk czy inaczej skrzydłą mechaniczne z cyberskóry o kolorze czarnym lub szarej skóry. To jest do zrobienia i jest to moje aktualne marzenie seksualne. Spotkanie o zmroku z właśnie tak przygotowaną kobietą. W tym przypadku w przybraniu "Sukuba". Gdzieś w jej miejscu, w nocy, przy zapalonych świecach, gdzie nikogo nie ma. Takie nawiedzenie, to moje seksualne marzenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
moje męskie marzenie
(Ocena: 4)
2016-09-06 09:15:53

Zabrzmi to dla pewnej części osób zdumiewająco ale ... Nie skreśliłbym atrakcyjnej młodej kobiety tylko dlatego, że na przykład ma dużego czworonoga płci męskiej w domu (mieszkaniu) i się z nim czasem zabawia (a właściwie, to on z nią). To zahaczałoby o podejście do człowieka niezgodne z etyką z mojej strony. Nikt nikomu krzywdy nie robi w tym zestawieniu. A co do moich dewiacji, to są troszeczkę wampirystyczne w odbiorze. Chciałbym na przykłąd takiego "Sukuba". Dziewczynę lub młodą kobietę caluteniką spoconą, z soczewkami kontaktowymi na wzór (oczy węża lub kota), niewielkie kły na zębach (typowe dla filmów o wampirach), i nie wiem jak ale lekkie mechaniczne skrzydła koloru czarnego z materiału podobnego do cyberkóry w dotyku. Takie bliskie spotkanie 3 stopnia z "Sukubem".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
news 2014
(Ocena: 5)
2014-02-12 09:37:32

re: Najdziwniejsze dewiacje seksualne

Oglądam w sieci dużo zboczonych pornosów ale jakoś nie przekonuje mnie to. Gdybym w realu zobaczył, to zapewne bym się oburzył lub nabrał obrzydzenia i po prostu wyszedł. Seks jest dla dwojga moim zdaniem. Dodatkowo uzupełnianie osobami ma destruktywne działanie na późniejsze życie i budowanie rozsądnych relacji opartych o miłość i zaufanie. Może i jestem zbokiem bo czasem oglądam zboków na necie ale mam zasadę, że w życie tego nie wprowadzam. Kieruję się rozsądkiem i mam świadomość zagrożenia wynikającego z takiego podejścia. Nie wliczając w to już osób będących nosicielami wirusa HIV lub wirusowego zapalenia wątroby typu b czy innego paskudztwa. Takie coś łatwo może zburzyć życie niewinnej niewiaście. Później będzie płacz, choróbsko i cierpienie. Nie ważne jak się w życiu układa, czy dobrze czy źle, nie warto. Rozbestwienie seksualne niech sobie będzie ale w poważnym związku opartym na miłości i zaufaniu między kobietą i mężczyzną, którzy coś do siebie czują więcej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
news
(Ocena: 5)
2014-02-12 09:24:09

re: Najdziwniejsze dewiacje seksualne

Rzeczywiście ludzkie zboczenia przechodzą normalne pojęcie. Rzeczywiście obejrzałem kilka teraz i dziwi mnie to trochę. Szkoda niektórych kobiet. Po prostu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-27 05:12:47

Seks, jako że jest życia radością, Często mylony bywa z miłością. Tak więc uczeni, jak też i prości, Za miłość biorą, cząstkę miłości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-07 20:50:04

na bunga-bunga.waw.pl jest wszystko dla fetyszystów i seksualnych maniaków:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 11:31:13

2girls1cup.nl/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-16 23:50:19

to są dziwne dewiacje? z tego wszystkiego tylko pedofilia jak dla mnie jest dewiacją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 12:51:16

"rządz"? chyba "żądz" ałć. nie wstyd wam?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-12 10:03:38

a drendofilia?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz