Na tych facetów uważaj podczas wakacji!

28 Lipca 2017

Na pewno ich spotkasz na urlopie.

romans na wakacjach

Morze, góry, jeziora, miasta w Polsce czy za granicą – bez względu na to, gdzie się wybierasz, pewnie spotkasz tych mężczyzn. Listę najciekawszych wakacyjnych „okazów” przygotowała aplikacja randkowa ZaadoptujFaceta. Wykorzystaj czas wakacji, ale... na tych mężczyzn uważaj:

Seba 2.0

Niezmiennie, Seba jest krótko ostrzyżonym pakerem. Syn Janusza i Grażyny idzie jednak z duchem czasu! Coraz rzadziej zobaczysz go w koszulce na ramiączkach. Swoje ulubione sportowe marki zamienia na bardziej szykowne. Z niewiadomych przyczyn zawsze dobiera ciuchy w za małym rozmiarze. Mięśnie XXL, polówka ze stojącym kołnierzem, świeżo spieczona skóra po solarium oraz tribal na przedramieniu – to są jego najczęstsze znaki rozpoznawcze. W hotelowej dyskotece z łatwością można go pomylić z ochroniarzem. Choć na pierwszy rzut oka wygląda groźnie, w rzeczywistości jest słodkim misiem, przy którym poczujesz się bezpiecznie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-28 08:09:35

Spotyka się dwóch kumpli na piwie. - Stary co tam u Ciebie słychać? Opowiadaj. - A wiesz jest w sumie OK. Otworzyłem swój własny biznes. - Ooooo. Super. Co to jest?? - Prowadzę burdel. - Poważnie? Ty a jak tam z cenami u Ciebie? - Lodzik 70 zł. Seks analny od tylu 150zł. - A miedzy cycki ile? - Miedzy cycki... nie mam tego w usługach. - Nie masz miedzy cycki? W każdym burdelu można sobie na to pozwolić. - Nie wykluczone że i u mnie to będzie, ale wiesz stary.... na razie jestem sam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-28 03:10:48

,,Nie jesteśmy wystarczająco uczciwi i brak nam dobrego smaku, żeby przyznać, że wszystkie nasze relacje, związki oparte są na założeniu : co będę miał z tej relacji ? Są one niczym innym jak wzajemnymi gratyfikacjami. Jeżeli ich nie ma, żadna relacja nie może zaistnieć, utrzymać się'' - U.G Krishnamurti

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1