Na pierwszej randce KŁAMIEMY jak najęte! W czym oszukujemy partnera (a on nas)?

13 Kwietnia 2015

Dodatkowo - czarna lista zachowań, które odpychają nas od partnera.

Jon Kortajarena

Pierwsza randka to zawsze stresujące wydarzenie. Nie musisz być nieśmiałą dziewczyną, która boi się własnego cienia, aby odczuwać zdenerwowanie i niepewność. Nawet najbardziej przebojowym z nas serce zaczyna bić zdecydowanie zbyt szybko, a czasami brakuje nam wręcz tchu. Nie wiemy, jak się zachować, co mówić i jak wielką wykazać otwartość. W końcu każdy gest i słowo mogą być wykorzystane przeciwko nam.

Bądź spontaniczna – łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Jeśli zależy Ci na przychylności faceta, niemal odruchowo zaczynasz kluczyć. Zastanawiasz się, czy szczerość to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie. Zazwyczaj dochodzisz do wniosku, że nie do końca i pozwalasz sobie na małe kłamstewka.

Jakie? Dotarłyśmy do bardzo ciekawych wyników badań na ten temat. W Wielkiej Brytanii sprawdzono, w jakich kwestiach zazwyczaj oszukujemy nowych partnerów. Powstała także czarna lista zachowań, które nas od nich odpychają. Macie z tym coś wspólnego?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-13 10:56:14

re: Na pierwszej randce KŁAMIEMY jak najęte! W czym oszukujemy partnera (a on nas)?

Jak pokonać nieśmiałość? kiedy ktoś mi się podoba nie potrafię się naturalnie zachowywać, czerwienię się (może nie tak strasznie ale jednak) głos mi się zmienia. Nienawidzę tego.. Nie jestem już nastolatką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1