12 tematów, o których Twój facet nie ma zamiaru rozmawiać z Twoją rodziną

30 Grudnia 2016

Mężczyźni nie znoszą, gdy pyta się ich o te sprawy.

trudne pytania

Dla niektórych osób Święta Bożego Narodzenia są jedną z nielicznych okazji, aby usiąść wspólnie z rodziną przy stole i porozmawiać. Pogawędki bywają bardzo przyjemne, ale także odrobinę krępujące. Faceci czasami muszą „spowiadać” się ze swoich życiowych osiągnięć, kobiety z liczby narzeczonych i planowanych ciąż, a dzieci z ocen. Co prawda panuje świąteczna atmosfera i co chwila wybuchają salwy śmiechu, jednak niekiedy trudno uniknąć małych spięć, a nawet stresu.

Chociaż większość z nas pewnie by tego nie podejrzewała, to mężczyźni w szczególny sposób przeżywają świąteczne rozmowy oraz obawiają się pewnych pytań. Przerażają ich zwłaszcza wizyty u rodziców swoich dziewczyn, nawet jeżeli bożonarodzeniowe spotkanie nie jest tym zapoznawczym. Po tegorocznych świętach przyznali to wszyscy nasi znajomi. Wiele podobnych wyznań na ten temat odnalazłyśmy także na zagranicznych forach internetowych. Publikujemy niektóre z nich.

Przeczytaj je i dowiedz się, co najbardziej stresuje i wprawia w zakłopotanie Twojego faceta. Dzięki temu następnym razem pomożesz mu uniknąć nieprzyjemnych przeżyć, za co na pewno okaże wdzięczność. Niewykluczone, że zapobiegniesz także małej katastrofie...

Nicki internetowe zamieniłyśmy na fikcyjne imiona.

Zobacz także: EXCLUSIVE: Nie obchodzę Świąt Bożego Narodzenia

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-12-30 17:51:07

Co jest niby żenującego w 2 wojnie światowej?! Mój ojciec też się tym pasjonuje, a moi znajomi, gdy mnie odwiedzają, z radością słuchają jego opowieści, często zapominając do kogo właściwie przyszli. Ten koleś musi być mocno pusty lub niedojrzały. Nawet ja, mimo że nie interesuję się 2 wś, uwielbiam słuchać jego historii. Żenujący gość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1