Na co powinnaś zwrócić uwagę, gdy poznajesz faceta?

01 Października 2014

Dzięki temu unikniesz późniejszych ewentualnych rozczarowań!

kiss

Nie oszukujmy się, pierwsze wrażenie ma ogromne znacznie podczas poznawania nowej osoby. Choć czasami można pomylić się w ocenie, w większości przypadków już pierwsze spotkanie dużo mówi na jej temat i często jest decydujące w kwestii dalszej znajomości. Tylko na co tak naprawdę powinnaś zwrócić uwagę, gdy idziesz na pierwszą randkę z nieznajomym? Bardzo wiele rzeczy ma znaczenie, jednak można wyróżnić kilka najważniejszych, które na pewno powinny przykuć twoją uwagę. Dzięki temu unikniesz późniejszych ewentualnych rozczarowań!

1. Czy to materiał na chłopaka?

Często już po pierwszym spotkaniu, jeśli tylko bliżej przyjrzysz się swojemu partenerowi, możesz stwierdzić czy to typ, któremu zależy na związku, czy może na jednorazowej przygodzie. Jeśli jednak on nie wysyła jasnych sygnałów, ty zacznij ten temat. Musisz zrobić to umiejętnie. Powiedz, że często twoi znajomi wchodzą w przypadkowe relacje, ale osobiście wiesz, że to nie jest rozwiązanie dla ciebie. A następnie posłuchaj, co on ma do powiedzenia na ten temat. 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-01 12:12:16

re: Na co powinnaś zwrócić uwagę, gdy poznajesz faceta?

Heh, no ;p ja spotkałam takiego pracoholika, on po studiach, ja w trakcie (II rok już). Nie odezwał się więcej po pierwszej randce, na której mu powiedziałam, że nie pracuję w roku akademickim, bo wolę się uczyć w tym czasie ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1