Na co każdy facet zwraca uwagę, przyglądając się kobiecie?

30 Listopada 2015

Już jedno spojrzenie wystarczy, by ocenił, czy mu się podobasz. Na co patrzy dokładnie?

atrakcyjna dziewczyna

Idziesz ulicą i wydaje ci się, że nikt nie zwraca na ciebie uwagi? Tańczysz na środku zatłoczonego klubu i czujesz się niewidzialna? Wcale tak nie jest. Mężczyźni, którzy stoją obok, bacznie cię obserwują. Tak naprawdę wystarczy im jedno ukradkowe spojrzenie, by ocenić Twoją atrakcyjność.

Na co dokładnie zwracają uwagę? Oto lista 12 takich drobiazgów. Powinnaś być ich świadoma, by… wypaść w męskich oczach jak lepiej.

Włosy

Zazwyczaj mężczyzna, patrząc na kobietę, najpierw zerka na jej twarz. Co jednak w momencie, kiedy dziewczyna stoi do niego tyłem? Wielu facetów ocenia wówczas kobiecą atrakcyjność na podstawie… włosów. Zwracają uwagę na to, czy są umyte, zdrowe, zadbane i korzystnie obcięte. Oczywiście najbardziej podobają im się długie kosmyki!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

olaa
(Ocena: 5)
2015-11-30 12:11:19

re: Na co każdy facet zwraca uwagę, przyglądając się kobiecie?

Ten artykuł chyba już był...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
dorotełke
(Ocena: 5)
2015-11-30 10:53:46

re: Na co każdy facet zwraca uwagę, przyglądając się kobiecie?

Subkultura EMU?:D Coś chyba w życiu przegapiłam :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-30 01:48:00

re: Na co każdy facet zwraca uwagę, przyglądając się kobiecie?

emu? hahah dobre sobie. Zresztą to jakaś głupota ,bo zazwyczaj punki i metale spotykają się z żeńskimi punkami i metalami. Jak dziewczyna z irokezem nie będzie atrakcyjna dla gogusia w typie maślaka to też panienka w sukience w kwiaty nie spodoba się punkowi. No chyba ,że taka dwójka mocno na siebie działa i mimo różnic jest między nimi chemia. Zazwyczaj ludzie przynależący do jakieś subkultury szukają kogoś podobnego do siebie, żeby podzielał gust muzyczny i światopogląd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-30 10:11:15

O dziwo nie zawsze tak jest. Tak się złożyło, ze na moich studiach było trzech tzw. metali, z którymi się zaprzyjaźniłam. Wszyscy z nich mieli dziewczyny, natomiast żadna za nich nie miała niczego wspólnego z tą subkulturą. Żadna z nich się z nią nie identyfikowała, nie słuchała takiej muzyki. Były to fajne, normalne, ładne i zadbane dziewczyny, także to co mówisz nie jest normą. Popatrz na przykład na Darskiego z Behemotha. Znam natomiast dwie dziewczyny tzw. metalówy i one mają partnerów z tej samej bajki. Wydaje mi się, że dla dziewczyn subkultura ich chłopaka nie jest tak istotna. Natomiast stylistyka dziewczyn zainteresowanych metalem przyciąga głównie fanów dokładnie tej samej estetyki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-30 23:09:12

Właściwie kiedyś zaobserwowałam, że większość metali, których minęłam na ulicy i szli z dziewczyną, miało dziewczynę spoza kręgu subkulturowego, natomiast co do dziewczyn, to faktycznie znaczna część ma faceta metala (albo takiego na skraju bycia wpisanym w takową subkulturę)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1