„Moja dziewczyna flirtuje z kim popadnie. Ostatnio podrywała nawet...”

11 Stycznia 2018

Jurek twierdzi, że jego partnerka ma słabość do innych facetów.

flirt

Mężczyźni mówią, że to kobiety zdradzają częściej, a kobiety zrzucają winę na mężczyzn. Są też osoby obojga płci, które twierdzą, że wszystko zależy od charakteru oraz poczucia szczęścia. Jak jest naprawdę?

Zaskakujące wyniki badań pod tym względem zaprezentował portal se.pl. Dowiadujemy się z niego, że tylko 9 proc. mężczyzn dopuściłoby się zdrady partnerki w razie okazji, natomiast zrobiłoby to aż 25 proc. kobiet. Autorami badania są brytyjscy psycholodzy. Do jakich wniosków doszli? Kobiety zdradzają częściej ponieważ potrzebują ciągłego zapewnienia o swojej atrakcyjności. Kiedy mężczyzna nie dba o kobietę albo kiedy do związku wkrada się rutyna, ryzyko zdrady wzrasta. Czy to znaczy, że wszystkiemu winni są faceci?

Jurek jest jednym z mężczyzn, którzy są przekonani, że kobiety to flirciary. Jego dziewczyna wykorzystuje każdą okazję, aby zwrócić na siebie uwagę innych. Jurek zastanawia się, czy nie powinien poszukać sobie nowej partnerki. Obawia się, że jeżeli zabrnie w związek za daleko, rozczarowanie będzie większe.

Zobacz także: 9 sygnałów, że już go nie pociągasz

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-12 10:53:59

Bardzo trudno jest być kobietą.... Szczególnie, jeśli przy okazji jest się w miarę atrakcyjną. Nieporozumienia dosłownie na każdym kroku. Wystarczy się do kogoś uśmiechnąć, a już się jest posądzoną o flirt. Nikt nie wierzy w Twoje czyste intencje, najlepiej byłoby, gdyby takie kobiety zawsze chodziły ze spuszczoną głową, nie zaprzyjaźniały się z nikim i były wiecznie smutne. Ja mam odwrotną radę, jeśli jesteście mistrzami nadinterpretacji, to po prostu po poznaniu tej jedynej/ tego jedynego, nie wychodźcie więcej z domu. Po co Wam narażanie się na te wszystkie problemy? Jeszcze, nie daj Bóg, ktoś na zewnątrz będzie miły i zaraz Wam się będzie wydawało, że Was podrywa/ chce Wam ukraść partnera. Bajkopisarze obojga płci mnie już strasznie męczą, ludzie, zajmijcie się sobą i nie dopowiadajcie sobie teorii do każdego uśmiechu, a jak nie macie pewności, czy jakaś kobieta flirtuje, czy po prostu jest uprzejma, to ją zapytajcie po prostu. Gwarantuję, że większość Was wyśmieje i wycofa się ze znajomości. Po co przebywać w towarzystwie ludzi, którzy ze wszystkiego robią dramat? Nie mówię, że nie istnieją typowe flirciary, ale nie ma ich tak znowu dużo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-12 02:52:06

Po co ci dziewucha, której krocze to miejsce publiczne? Większość kobiet w dzisiejszym świecie to kur.ewki nieszanujące siebie i partnera

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-12 09:09:02

Sorry, ale nie wiesz jaka jest dziewczyna, ja sama jestem postrzegana jako flirciara. Mój facet też to wie i czasem jest zazdrosny, ale jak jakikolwiek inny facet próbuje mnie nawet dotknąć, to jest o co Ci chodzi jestem z kimś. Ale nie raz potrafię powiedzieć znajomemu, no popatrz, jak Ty super wyglądasz, wreszcie adekwatna fryzura, jaki się przystojny zrobiłeś, chłopaki to łapią i zaczynają swoje, ale wiedzą, że potem ustawie ich do szeregu i może ona ma podobnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-12 10:55:58

nie chciałabym będąc facetem, który oczywiście nie jest babiarzem, żeby moja kobieta komplementowała wybitnie czule swoich kumpli( lub moich) ale zapewniała mnie, że ustawi ich do szeregu jeśli zajdzie taka potrzeba. Tylko jeleń w to uwierzy i czeka na swoje rogi. Ale juz zauwazylam, ze faceci lubią takie cwaniary :) Kumpel kiedys mi mówił, ze jak facet nie sparzy się solidnie na cwaniarze, to chocby nie wiem co, wybierze nadal ją, zamiast jakies normalnej . Takie już ich myślenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-12 13:19:35

No to nie masz się czym chwalić, podlizujesz się kolegom czułymi komplementami będąc w związku. Ciekawe jak ty byś się czuła gdyby twój facet mówił swoim znajomym "ale fajna laska z ciebie ", "ale ci cycki się fajne zrobiły". Postaw się na miejscu swojego chłopaka i wysuń wnioski z tego. Trochę dystansu kobieto

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kociłapci
(Ocena: 2)
2018-01-11 17:22:30

To w końcu JUREK czy Marcin? XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-11 20:21:38

Hahaha miałam to napisać, i teraz wydało się, że te wszystkie pseudo artykuły są zmyślone !! Wiedziałam !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: 3)
2018-01-11 14:39:25

rzuć tego szona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-11 11:50:37

Kochasz typowa kurfe i tyle

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-11 11:19:38

To zwykły szlauf

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paweł
(Ocena: 5)
2018-01-11 08:04:41

Zerwij z nią! Ona jest Ciebie nie warta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Weronika
(Ocena: 5)
2018-01-11 21:34:22

Pawełku jak już to: ona nie jest Ciebie warta:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-11 01:59:56

Kazda kobieta potrzebuje dowodow uznania od mezczyzny. Jak facet to dupa, to szuka komplementow u innych. To nie musi byc zdrada, ale zwyczajna potrzeba uznania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-11 08:13:29

Jeżeli znasz kobiety to wiesz, że nic ich nie usprawiedliwia. Jeżeli nie znasz kobiet to nie zmyślaj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ada
(Ocena: 5)
2018-01-11 13:48:12

A ja potwierdzę. Sama potrzebuje uznania i adoracji. Mój chłopak przestał się starać i zerwałam z nim. Poprawił się i wróciliśmy do siebie ale nie jestem pewna czy to się nie powtórzy. Dla hejterek- nie oczekuję liumzyn i miliona róż tylko zwykłych małych gestow adoracji. Jeśli nie pokazuje się kobiecie że jest wyjątkowo to ona zaczyna uciekać. Ja tak robię jeśli facet w ogóle się nie stara więc może ty poza byciem obok i byciem jej facetem nie robisz nic. Skoro ona zaprosiła Cię na randkę to nadal to ona trzyma inicjatywę a ty tylko czekasz aż coś zrobi. Możliwe że to czas na odwrócenie ról. Możliwe też że właśnie potrzebuje takiego cieniasa który będzie dobry i będzie przymykal oko na jej skoki, bo wie że i tak nie znajdzie odwagi na poderwanie innej. Może warto w końcu pokazać jaja i zachować się jak facet. Najpierw pogadać a jeśli nic z rozmowy nie wyjdzie to zakończyć związek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-11 20:27:12

Ja też się zgodzę, bo jestem kobietą i mam takie same potrzeby co ta Ada z artykułu. Na szczęście mój facet okazuje mi uczucie, więc zdradzać go nie muszę, ani też zostawiać. Natomiast rozumiem kobiety które nie są adorowane i nie czują starań swoich facetów że szukają tego u innych, no sorr ale jak facet nie ma jaj i nie potrafi adorować swojej partnerki, tak samo jak ona adoruje jego, to nic z tego nie będzie i kobieta prędzej czy później ucieknie do innego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-12 06:35:08

Po co wybieracie "facetów bez jaj", tylko po to by ich potem "wymieniać"?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz