„Mój były uderzył mnie, gdy dowiedział się o ciąży”. Kilka historii o mężczyznach, którzy nas krzywdzą

23 Czerwca 2018

Poznaj prawdę o tym, do czego zdolni są faceci.

facet mnie zranił

Czasami nawet pomimo roztropności kobiety dają się nabrać różnym facetom, a oni wykorzystują je bez skrupułów. Są to zarówno kobiety doświadczone, jak i niedoświadczone. Wszystkie, jak jeden mąż, bywają zbyt ufne, gdy w grę wchodzi miłość.

7 rzeczy, których kobiety w sobie nienawidzą, a dla facetów są MEGASEKSOWNE!

Chyba nie ma osoby płci żeńskiej, która w jakiś sposób nie zawiodła się na mężczyźnie. Zanim trafi na tego właściwego, przechodzi doświadczenia z innymi i bywają one bolesne. Faceci potrafią poniżać, zwodzić oraz krzywdzić. Ci bardziej sprytni manipulują kobietami, które stają się ich ofiarami. Jak wiele ich jest? Wystarczy przejrzeć fora internetowe, aby przekonać się, że mężczyzn bez skrupułów nie brakuje.

Tym razem kobiety opowiadają o najgorszych świństwach zrobionych im przez partnerów. Publikujemy wyznania, które usłyszałyśmy od znajomych dziewczyn. Niektóre pochodzą też z for internetowych.

„Mój były uderzył mnie, gdy dowiedział się o ciąży. To wydarzyło się dwa lata temu. Teraz jestem samotną matką”.

„Zdradził mnie z najlepszą przyjaciółką. Dostało mi się z dwóch stron. Potem mieli tupet, aby zaprosić mnie na wesele. Zignorowałam ich, jakby zupełnie nie istnieli. Czasami widuję ich na ulicy. Mają dwoje dzieci i wiedzie im się kiepsko pod względem finansowym. Karma jednak zawsze wraca!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ffftdgkjhjgd
(Ocena: 5)
2018-06-23 12:24:39

Byłam z kimś takim. Długo zastanawiam się jak to się stało, że pozwalam na krzywdzenie mnie. Taki osobnik stopniowo izoluje cię od bliskich, bo wie że mogliby próbować ci pomóc, niszczy poczucie własnej wartości, przekonuje cię że nic nie potrafisz, do niczego się nie nadajesz, wasze kłopoty to oczywiście twoja wina. Niby wiesz że to nie prawda, ale jak próbujesz się postawić jest 100 razy gorzej więc zaczynasz chodzić wokół niego na paluszkach, żeby był zadowolony, żeby nie krzyczał. Spełniasz jego marzenia. Mój ex chciał mieć mieszkanie, nie miał zamiaru wydawać pieniędzy. Miał pomysł na spełnienie tego marzenia: miałam wydać wszystkie swoje oszczędności, wziąć kredyt albo pożyczyć od rodziców. I wybrać dokładnie takie mieszkanie jakie on chce. Żerował na mnie i się dało, jego pieniądze były tylko jego, moje były nasze. Jak miałam czelność coś sobie kupić (np. kabelek do usb) to była awantura po raz: on mógł poprzedni naprawić, dwa mógł kupić tańszy "a ty skończona kretynko nie masz na co kasy wydawać?! Przypłaciłaś 5 zł! Słuchaj mnie idiotko"! To tylko małe przykłady tego co się działo. Uderzył mnie tylko raz, potem już tylko znęcał się nade mną psychicznie. Po czymś takim człowiek jest złamany. I najtrudniej zrozumieć jak to się stało? Jak to możliwe, czym sobie zasłużyłam, czemu na to pozwoliłam? Jak to możliwe że inny człowiek może być takim potworem?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-23 13:28:39

Żyje w takim związku i nie wiem jak się uwolnić, gdy próbuje się uwolnić jest jeszcze gorzej, w dodatku boje się, że zabierze mi syna, wszystkim wmawia, że jesem wariatką. Nawet nie mam gdzie się wyprowadzić, bo mieszkamy w moim mieszkaniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
hmm
(Ocena: 5)
2018-06-23 16:27:23

to on się powinien wyprowadzić, po co go tam w ogóle trzymasz? Szanujcie się babki!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ggdgsegtbt
(Ocena: 5)
2018-06-23 20:47:09

Uciekaj!!! To się może się skończyć!! A najważniejsze ratuj dziecko! Ono strasznie cierpi!Albo on zabije ciebie albo w ty w samoobronie jego!!! Nie marnuj życia!!!!Ktoś ci musi pomóc. Porozmawiaj z kimś. Ktoś na pewno ci pomoże.Mi pomogli rodzice jak się dowiedzieli. Prawie mną potrząsnęli. Jeśli nie możesz liczyć na rodziców, krewnych, to jeszcze są psycholodzy, kuratorzy, policjanci, centrum pomocy rodzinie. Jest taka książka,która mi pomogła, w zasadzie dwie książki. Pierwsza to "ciche dramaty czterech ścian" Alicji Lewandowskiej. Jak czytałam to płakałam bo to było o mnie, o takich jak my. Ja nie mam dzieci ale nie zdajesz sobie sprawy jak straszliwie cierpi twój syn! Tam jest jeden rozdział poświęcony dzieciom, ratuj go bo ojciec go zniszczy tak jak zniszczy ciebie! Druga to "polskie morderczynie" Też płakałam bo to mogło być o mnie! Była tam historia kobiety tak wymęczonej przez bydlaka, tak zniszczonej, że wydawało jej się że jedyne co jej pozostało to zabić. Jak straszliwie musi być zniszczony człowiek żeby tak pomyśleć? Bo jak żyjesz w piekle czasami wydaje ci się że tylko śmierć może to zakończyć. Poczytaj, bo kilka z nich też było takich jak my, tylko że one nie uciekły, nic nie zrobiły. Działaj!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
To samo przezylam
(Ocena: 5)
2018-06-23 20:59:50

Myśl o dziecku. Uciekaj, odetnij się, zmień numer. Miłość i nienawiść które się przeplatają. Chcesz zasłużyć na mile słowo na to że może wreszcie Cię dostrzeże, nienawidzisz bo wiesz że Cię krzywdzi. I tak nie potrafisz się uwolnić choć wiesz że to on jest Twoim największym wrogiem. Nie ma się co oszukiwać, tacy się nie zmieniaja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-24 11:25:55

jest z toba bardzo zle skoro napisalas: mieszkamy w moim mieszkaniu, gdzie mam sie wyprowadzic? moze jesczez mu je przepisz? do terapeuty musicie zacząc chodzic. mowie serio, tylko to wam pomoze. inaczej przegracie swoje zycie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-24 17:13:13

To twoje mieszkanie, wywal go. Szanuj się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-23 08:16:35

powiedzmy to sobie wprost - facet podnoszacy reke na kobiete ma cos z glowa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-23 02:30:24

Fajnie....zrobił jej dziecko a potem uderzył, co za psychopata. To chyba jego wina, że ją zapłodnił. Tak czy siak on powinien oberwać za to. Tak wgl nie mówcie tutaj że laski głupie, bo wierzcie mi, często po ślubie człowiek zmienia się nie do poznania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-24 19:17:10

Dokladnie! Moj przed sluben ideal. A po slubie znecanie fizyczne i psychiczne. Na szczescie oprzytomnialam w pore I odeszlam z dwojka maluch dzieci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1