Mężczyźni a wyrażanie uczuć: Jest coraz gorzej - już nie chce im się o nas zabiegać!

14 Lutego 2012

Czy chociaż dziś zrobią wyjątek i powiedzą magiczne słowo "kocham"?

kocham cię

Czuły, kochający facet, który potrafi odwzajemniać naszą miłość to marzenie chyba każdej z nas. Niestety, w dzisiejszych czasach taki ideał coraz trudniej jest znaleźć.

Współcześni panowie bardzo niechętnie okazują nam swoje uczucia. Według najnowszych badań, aż 25 procent mężczyzn nie czuje potrzeby, aby dobrowolnie zdobywać się na romantyczne gesty, takie jak chociażby wysłanie miłosnego listu, kupienie kwiatów bez żadnej okazji czy zorganizowanie romantycznej kolacji. Z ostatecznością graniczy dla wielu również wypowiedzenie słowa „kocham” – donosi express.co.uk.

Zwykle mężczyźni decydują się na tego typu kroki dopiero wtedy, gdy zostają przymuszeni przez partnerkę. Wtedy jednak często jest już za późno.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Co roznoszą ROZWODNICY?

Rozwodnicy, nieskrępowani już więzami małżeńskimi, rzucają się w wir szalonych przygód erotycznych.

NIE DO WIARY: Japończycy są przesyceni seksem! Deklarują OBRZYDZENIE bliskością

Sprawy łóżkowe zeszły na dalszy plan.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (34)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-03 19:12:00

re: Mężczyźni a wyrażanie uczuć: Jest coraz gorzej - już nie chce im się o nas zabiegać!

Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-20 01:01:30

gdy kobiety jak głupie latają za facetami i włażą im do łóżka przy pierwszje możliwej okazji to potem facet nie zabiega bo ma to gdzieś. moze i brzmi staromodnie ale czasami lepiej schowac swoje wyzwolenie do kieszeni i poudawac niedostępną księżniczke ;) facet lubi polowac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-16 12:14:21

Ja mam dokładnie na odwrót, no może nie dokładnie, ale mój chłopak powtarza mi że mnie kocha i mi ''słodzi'' mówiąc ogólnie, ja natomiast uważam że nie trzeba mi tego ciągle mówić. Ważniejsze są dla mnie gesty niż słowa ;)) Kilka razy usłyszałam od niego, że nie jestem dość czuła, bo nie mówię mu ciągle wyznan miłosnych, ale wszystko wyjaśnia się, kiedy tłumaczę mu, że po prostu nie lubię mówić o uczuciach... Rzadko zdarza mi się rzucić ''kocham cię'' i to zazwyczaj jak zrobi coś niezwykłego, czego nie robi na co dzień.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-15 00:41:14

Moj narzeczony bardzo narzeka, ze ja mu niezbyt czesto to mowie, bo on bardzo lubi to slyszec... ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 21:57:44

Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę,puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa . Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę,puścisz i tak . Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa. Choć wciąż zasypiam we łzach, zostaję przy Tobie od zawsze tak robię ... lecz wiem, że któregoś dnia, pomyślę o sobie na pewno to zrobię. Powiedz mi jak długo jeszcze zamierzasz stać i patrzeć się jak, z każdym dniem więcej wiem nie obchodzi mnie he ee ee ee. Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę, puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa. Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz na rękę, puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa. Oddałam Ci tyle lat, więc zabierz je sobie a ja je odrobię. Popatrz jak zmienia się świat, choć stajesz na głowie i tak wiem co zrobię. Powiedz mi jak długo jeszcze zamierzasz stać i patrzeć się jak, z każdym dniem więcej wiem nie obchodzi mnie he ee ee ee. Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę, puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa. Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę, puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać aa aa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 21:57:15

Nie przesadziliście z długością tego artykułu? Ledwo doczytałam do końca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-15 00:37:10

Tak, o tym samym pomyslalam. To nie jest artykul. Dostaje dluzsze smsy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 21:03:10

Od półtora roku spotykam się z 30-latkiem. Typowy związek, lecz nigdy nie usłyszałam od Niego tych dwóch magicznych słów. Kiedy odważyłam się, i to ja wyznałam mu miłość usłyszałam tylko- oo, jak miło. Kiedy wspominam, ze zauwazylam ze nie jest zbyt wylewny odpowiada ze nie lubi rozmawiac o uczuciach. Co Wy na to? Bo ja nie wiem na co wlasciwie czekam..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 21:02:44

Ja jestem w zwiazku juz 4 rok. Mamy synka i jest nam razem ze soba dobrze :). Od 4 lat nie usłyszałam nigdy od niego słów: Kocham Cie (żeby powiedział jako pierwszy), ale ja wiem, że on po prostu darzy mnie tym uczuciem. Nie musi tego mówic. Kiedyś mi na tym zależało. Teraz już sie przyzwyczaiłam do tej "ciszy". Dodam, że tez sam z siebie mnie nie przytuli. Po prostu taki rodzaj faceta. Było ciężko, ale teraz jest nam dobrze :) Trzeba czasu aby się dopasowac :) Pozdrawiam gorąco wszystkie laski, które mają nieuczuciowych chłopów! ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-15 00:38:18

Ja codziennie slysze kocham cie od mojego meze i to barzo czesto :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 18:13:07

Co się dziwicie jak oni teraz wszystko mają podane na tacy, i to z pocałowaniem ręki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 17:51:59

a co ja mam powiedzieć? Spotykałam się już wprawdzie z kimś 2 msc . Dziś w Walentynki dowiedziałam się, że nie spotkamy się dziś nawet. Na dokładkę dostałam info od koleżanki, iż piszę z inną. Czy się spotyka nie wiadomo. Super, prawda?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 18:18:44

Super.. albo odpowiedź chłopaka po dostaniu walentynki: dzisiaj walentynki? dzięki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz