Historia Darii: „Matka podrywa mojego faceta!”

18 Maja 2017

Dziewczyna uważa, że jej rodzicielka jest zdolna do wszystkiego.

matka rywalka

Matka i dziecko to osoby, które powinny być sobie najbliższe na świecie, jednak czasami stają się wręcz obce. Przeważnie są to matka i córka. W niektórych przypadkach zamieniają się w rywalki, a w innych nawet w największych wrogów.

Wina najczęściej leży po stronie matki, od której wychodzi inicjatywa relacji. Tak naprawdę już od najwcześniejszych lat dziecka swoim zachowaniem kształtuje późniejsze stosunki. Jeżeli nie interesuje się dziewczynką w okresie dzieciństwa, a co ważniejsze w okresie nastoletnim, w przyszłości nie będzie miała żadnej więzi z dzieckiem. Zdarza się też, że wina matki polega na jej osobistych problemach: kompleksach, niskim poczuciu własnej wartości czy egoizmie. Swoje niepowodzenia próbuje nadrobić, dowartościowując się kosztem potomka. Można także spotkać przypadki zazdrosnych matek, które mają pretensje o łatwiejsze życie córki, większe powodzenie w miłości czy inne sukcesy.

Problem Darii polega na tym, że matka jest jej rywalką o względy mężczyzny. Dziewczyna nie spodziewała się takiego zachowania ze strony rodzicielki. Okazuje się jednak, ze cios może nadejść od członka najbliższej rodziny...

Zobacz także: WASZE WYZNANIA: Najbardziej obraźliwy tekst, jaki usłyszałam od faceta

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-19 10:49:41

Ona ma 24 jej matka 46, ojciec byl 5lat mlodszy czyli mial 17 lat jak sie urodzila?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-18 20:32:05

Tak się zachowuje matka ?! Serio ??? To jakieś suczysko pierdolone a nie matka.... Na twoim miejscu mimo wszystko wyprowadz się do faceta i zostaw samą tą perfidną suke zwaną matką. Matka powinna wspierać córkę w jej miłościach, być dla niej przyjaciółką taką jaka moja matka jest dla mnie a nie tak jak twoja.... Współczuje ci naprawdę bo musi to być niezły szok dla ciebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-18 16:36:07

Spokojnie, skoro zależy mu na założeniu rodziny to za taką starą rurę się nie weźmie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-18 08:54:44

bzdura należy szanować rodziców jacy by nie byli? Coś takiego mogła powiedzieć tylko osoba, która nie doświadczyła niczego złego ze strony swoich rodziców. Rodziców alkoholików, narkomanów, sadystów, pedofili też trzeba szanować? Nie rozumiem dlaczego nie powiesz matce wprost, że wiesz do czego ona dąży jej reakcja pewnie byłaby bezcenna. Może postawienie sprawy jasno ostudzi jej zapał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-18 20:33:10

Dokładnie, też tak myślę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-18 08:51:21

W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest zerwanie kontaktu. Nie wiem dlaczego ludzie tak bardzo się przed tym bronią. Skoro nigdy nie byłaś blisko z matką, a teraz jesteś świadkiem takiego zachowania to nie ma czego się obawiać nie sądzę żeby ci jej brakowało. Jej nie zależy na twoich uczuciach więc dlaczego masz się przejmować nią. No i oczywiście słynne co ludzie powiedzą. Na prawdę mnie to bawi jeśli twój facet nie jest w stanie tego pojąć to jest jego problem. Wiadomo, że nikt nie zrywa kontaktu z rodziną bez powodu. I co całe życie masz zamiar myśleć co powiedzą inni, twój chłopak, znajomi, sąsiedzi to jest śmieszne. Życie ma się tylko jedno i nie ma sensu tkwić w toksycznych relacjach nawet jeśli dotyczy to najbliższej rodziny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1