Lista najczęstszych kobiecych fantazji!

17 Sierpnia 2008

Podglądanie, trójkąt, spotkanie z nieznajomym, seks z brutalem i ...

Lista najczęstszych kobiecych fantazji!

Miesięcznik dla mężczyzn „CKM" przedstawił najczęstsze kobiece fantazje. Listę przygotowywali faceci, pewnie nagięli niektóre odpowiedzi pod siebie, bo część z nich nie brzmi wiarygodnie.

Lista najczęstszych kobiecych fantazji:

1. Chce być podglądana podczas uprawiania seksu. Większość kobiet ma lekkie odchylenie ekshibicjonistyczne - kiedy twoja dziewczyna, szarżując w łóżku zamyka oczy, może wyobrażać sobie, że właśnie wprawia w zdumienie podglądającego was sąsiada lub sąsiadkę.

2. Pragnie, abyś był brutalny. Tak naprawdę każda kobieta marzy czasem, abyś ją sponiewierał. Chociaż mówi, że podobają jej się wyłącznie anorektyczni inteligenci z mgłą zadumania w oczach, śni np. o krzepkim siłaczu, który wytarga ją za włosy, rzuci na łóżko i podrze na strzępy jej sukienkę. Co ciekawe, wyobraża sobie, że to nie będzie bolało.

3. Śni o seksie z nieznajomym. Następnym razem, gdy będziesz stał w zatłoczonym autobusie, przyciśnięty do piersi jakiejś pięknej dziewczyny, wiedz, że ona niemal na pewno marzy o szybkim numerku z tobą. Ale gdybyś chciał ją zaprosić do siebie na herbatę, licz się z tym, że na pewno spotkasz się z gwałtowną odmową. Może boleć.

4. Tęskni za seksem grupowym. Fantazjuje na przykład, że leży naga na dywanie, a wokół niej uwijają się dziesiątki facetów, którzy całują, pieszczą, liżą, głaszczą, ugniatają i szczypią jej piersi, uda, usta, łono, szyję, twarz, uszy. Wszyscy naraz i wszystko naraz. Zaskoczony?

5. Marzy jej się seks z kolegą z pracy, który czymś jej zaimponował. Tą osobą może być nawet młody, sympatyczny sprzątacz lub portier, który umył jej kubek. Marzy też o krótkim spięciu z szefem.

6. Chętnie zrobiłaby to w miejscu publicznym. Albo w wersji hard (w ulubionym pubie), albo w wersji soft, prezentując jedynie swe wdzięki na balkonie. Pragnienie pokazania światu swego ciała jest jednym z najpowszechniejszych marzeń kobiety.

7. Pragnie seksu ze sławną osobą. Dlatego nie opuści żadnego filmu z ulubionym aktorem i kupuje masowo pisma plotkarskie o życiu sławnych ludzi. Czyta naszą stronę? Pewnie też!

8. Chce seksu z inną kobietą. Z ciekawości, by dowiedzieć się, jak to jest, kiedy pieści się łono bądź piersi partnerki.

9. Śni o tzw. seksie ekstremalnym. W dzisiejszym świecie, jak nigdy dotąd, widać rywalizację i ostrą walkę o dominację, której nie unikają również kobiety. Ma to oczywiście swoje odbicie w ich fantazjach. I tak kobiety, zajmujące kluczowe stanowiska, często wyobrażają sobie siebie jako „ofiary", zaś sekretarki menedżerów lub gospodynie chętnie wystąpiłyby w roli siły dominującej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (244)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

KKS
(Ocena: 5)
2013-12-31 08:22:39

re: Lista najczęstszych kobiecych fantazji!

"sex z wampirem" nosz ku*wa, co za gimbaza. co wy dzieci macie w tych pustych łbach? (zaczynając od tego, że wampiry nie są ciepłymi, więc... NIE MAJĄ KU*WA KRĄŻENIA KRWI I IM NIE STAJE KU*WA WBIJCIE TO SOBIE DO TYCH PUSTYCH ŁBÓW)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-01 18:06:09

wiec tak : 1. jeszce się mi nie zdarzyło ale nie przeszkadza mi to robić ukradkiem przy tym jak np siorka siedzi przy kompie a my sobie tak po prostu leżymy pod kołderką:D 2. podniecające to strasznie- i oczywiscie juz zaliczone 3. chyba każdy o tym już marzył... niestety nie miałam okazji JESZCZE 4. moze kiedyś... wszyskiego trzeba w życiu sprobowac 5. nie tylko kolegą z pracy;P ale owszem owszem 6. a to juz u mnie normalka:D taka piękna adrenalina:D 7. raczej mało realne 8. o tak.. chetnie bym czegoś takiego sprobowała... z ciekawości 9. ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-02 00:57:14

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-30 18:30:46

o boze ;DDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-30 15:42:29

2,8,9 ale nie ma tu wszystkich fantazji ... xD :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-04 10:25:00

[quote="adamogdynia"]faktycznie masz takie mysli?[/quote] w tym przypadku nie żartuję. pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-02 10:04:00

faktycznie masz takie mysli?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-01 00:24:00

o 5 marzę od dawna i nie mam na myśli kolegi czy też stróża, podoba mi się szef... nawet sypnęła się propozycja a ja głupia powiedziałam NIE!!! I CO? POZOSTAJE MI TYLKO NADAL MARZYĆ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-26 17:12:00

6, 7, 8, 9

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-26 17:11:00

6, 7, 8, 9

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz