Z tyloma facetami możesz spać przed ślubem, żeby małżeństwo nie zakończyło się rozwodem

09 Stycznia 2017

Czy warto wychodzić za mąż jako dziewica?

liczba partnerów seksualnych

Chyba każda z nas zastanawia się nad tym, do jakiej liczby partnerów wypada się przyznać. Za mało - wyjdziesz na osobę przesadnie cnotliwą i zwyczajnie nudną. Za dużo - łatwą i niegodną szacunku. Z tego powodu nawet naukowcy próbują określić tzw. złoty środek. Niestety, wyniki ich badań znacząco się różnią. Raz dowiadujemy się, że faceci akceptują tylko kilku kochanków na naszym koncie, a kiedy indziej - 10 to dla nich w sam raz.

Tym razem zajęli się jednak nie odczuciami, ale twardymi faktami. Eksperci z Uniwersytetu w Utah postanowili sprawdzić, czy istnieje zależność między doświadczeniem seksualnym a trwałością związku małżeńskiego. Mówiąc wprost - z iloma facetami możesz spać przed ślubem, żeby nie doszło do rozwodu.

Niestety, okazuje się, że to ryzyko dotyczy nawet dziewic…

Zobacz również: On chciał wiedzieć, ilu miałam kochanków. Ta liczba go zaskoczyła… (REPORTAŻ)

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
3.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-10 08:27:25

Ciekawe czy w tych badaniach ktoś wziął pod uwagę, że jak kobieta nie spała z nikim przed ślubem to zapewne jest mocno wierząca i nie uznaje rozwodów ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-10 00:13:41

No spoko, ale brak rozwodu nie znaczy to samo, co szczęśliwe małżeństwo. Wiele małżeństw patrzeć na siebie nie może, ale się nie rozwodzą, bo kredyt, bo dzieci, bo wspólna spółka cywilno-prawna, bo jedno jest zależne finansowo od drugiego i prędzej położy uszy po sobie, niż dopuści się rozwodu, bo korzystny wizerunek, bo co ludzie powiedzą... itp. Moim zdaniem lepiej się rozwieść, i stworzyć sobie i partnerowi warunki do nowego związku, niż tkwić w sztucznym małżeństwie. Tutaj się uważa, że skoro małżeństwo jest trwałe, to jednocześnie jest udane. A to niekoniecznie musi się pokrywać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-09 23:42:07

Zestaw podstawowy: - Pierwszy frajer do dobrego seksu. - Drugi frajer od kasy, auta - czyli "logistyki". - Trzeci frajer do podbijania ego - ma skakać za mną jak piesek na każde skinienie, łudząc się, że pani z łaski swojej da dostęp to tego "czegoś" między nóżkami. - Czwarty frajer jako tampon emocjonalny (przyjaciel). - Piąty frajer od pomocy technicznej (auto, komputer, drobne naprawy). - Szósty frajer od dostarczania rozrywki (kino, imprezy). Znalezienie jednego, który spełniał by wszystkie wymagania jest bardzo trudne a poza tym nieopłacalne, po co się ograniczać?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-10 08:53:46

Ciekawe jakim typem frajerki ty jesteś:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do Anonim 08:53:45
(Ocena: 1)
2017-01-11 23:08:43

Zgodnie z obecnie obowiązującymi standardami, jam jest kobieta "nowoczesna" i "wyzwolona".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-09 22:00:43

- Cześć. Mateusz? - Cześć. Tak, Mateusz. A kto pyta? - Twoja dziewczyna to Anka, tak? - No, tak. A co? - Ty jej kupujesz tabletki antykoncepcyjne? - No, tak, ale o co chodzi i kim jesteś? - Nieważne.. ja tak tylko, podziękować Ci chciałem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-09 11:24:27

ja właśnie się przespałam z piętnastym :) Miłego dnia!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Meg
(Ocena: 5)
2017-01-09 21:16:51

No i prawidłowo! Korzystaj :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1