Które ciuchy najbardziej kręcą facetów?

09 Stycznia 2016

Spodnie czy spódnica? Bluzka z dekoltem czy taka, która odsłania pępek? Zdradzamy, które części garderoby działają na facetów najbardziej!

jakie ubrania kręcą facetów

Jak cię widzą, tak cię piszą - mówi nasze stare przysłowie. I jest w nim oczywiście bardzo dużo prawdy. To, w jaki sposób się ubieramy, zdradza m.in to jak się tego dnia czujemy, i to, co naszym strojem chcemy zakomunikować. Jeśli wychodzimy z domu w dresie i za dużym swetrze, dajemy (świadomie lub nie) znak, że nie czujemy się dziś dobrze, albo, że nie miałyśmy czasu - z jakiegoś powodu, na zadbanie o odpowiedni ubiór. I odwrotnie - jeśli wybieramy się gdzieś w szpilkach, ładnej sukience i makijażu, sygnalizujemy innym, że zależy nam na atrakcyjnej prezencji - znów z jakiegoś powodu.

Podobnie ma się rzecz jeśli chodzi o konkretne rodzaje ubrań - zimą mamy do wyboru elegancki, wełniany płaszcz i sportową, zupełnie nieformalną kurtkę - to, na który/ą z nich się zdecydujemy także dużo powie o naszym nastawieniu tym, z którymi się spotkamy. Natomiast odrębną kwestią jest dobieranie swojej garderoby `tylko` po to, by podobać się mężczyznom lub temu jednemu, jedynemu. Funkcjonuje wiele mitów, głoszących w czym lubią nas faceci. My bierzemy je dziś na tapetę. Które obalimy, a które potwierdzimy? Dowiecie się z artykułu.

 

Chcecie wreszcie poznać prawdę w czym podobamy się mężczyznom?

Więcej podobnych artykułów na BOSKA.PL

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-01-11 13:32:30

re: Które ciuchy najbardziej kręcą facetów?

katastrofa. Nie wkladaj szpilek na piesza wycieczke! dzieki za rade, nie wiedzialam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-01-09 14:34:38

re: Które ciuchy najbardziej kręcą facetów?

co za głupi artykuł

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1