Koszmarna randka według faceta

22 Października 2014

Faceci zdradzają, jakie błędy najczęściej popełniamy na pierwszej randce!

Jon Kortajarena

W relacjach międzyludzkich wiele zależy od pierwszego wrażenia. Często, chcąc zaimponować płci przeciwnej, przestajemy być sobą i za bardzo się staramy lub wręcz przeciwnie - przyjmujemy obojętną postawę, myśląc, że to przyciągnie faceta. Tak czy inaczej, niekiedy nawet nieświadomie, popełniamy mnóstwo błędów. Chcąc tego uniknąć w przyszłości, zapytałyśmy o zdanie kilku mężczyzn.

Zobaczcie, jakie błędy popełniane przez kobiety na pierwszej randce, wymieniają faceci!

1. Za dużo kontaktu `przed`

Obecnie wiele znajomości rozpoczyna się w Internecie. W końcu żyjemy w dobie mediów społecznościowych, które nieco wyparły realny kontakt. Coraz częściej bywa tak, że jeszcze zanim umówimy się na randkę, próbujemy bliżej poznać faceta na czacie, Facebooku czy przez SMS-y. Niestety, nie jest to najlepsze rozwiązanie. Jak zdradzają mężczyźni, w wielu przypadkach podczas takiej wirtualnej konwersacji, zdradzamy zbyt wiele na swój temat. To prowadzi do tego, że stajemy się mniej interesujące podczas tej długo wyczekiwanej, pierwszej randki. 

Dlatego zachowaj na później ciekawostki na swój temat i pikantne szczegóły. Nie warto dzielić się nimi przedwcześnie. Bycie tajemniczą będzie znacznie lepszą strategią!

 

 

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-11-01 03:35:59

re: Koszmarna randka według faceta

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-24 13:01:16

re: Koszmarna randka według faceta

Z tym, że faceci lubią zdobywać, to trochę jest inaczej, choć efekt ten sam. Ale efekt ten nie uwidoczni się podczas dyskusji ze znajomymi, a jedynie w prawdziwych relacjach. Deklaracje i przekonania to jedno, a życie i odczucia - to niestety drugie. A odczucia względem dziewczyny, która od razu idzie z facetem do łóżka są proste: "zbyt łatwa, nie szanuje się, nadaje się do rozrywki ale nie do dzielenia życia". Przetestowałam tą sytuację na własnej skórze. Zawsze gdy odwlekałam pierwszy raz z danym facetem, mogłam później być z nim na stałe. I zawsze, gdy dla własnej rozrywki szłam z facetem do łóżka od razu, byłam traktowana jako urocza sex-przyjaciółka, ale absolutnie nic więcej. Do przemyślenia i pod rozwagę. Stare powiedzenia nie wzięły się znikąd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-23 11:41:17

re: Koszmarna randka według faceta

"mężczyźni z natury lubią zdobywać", to takie wyświechtane i stereotypowe stwierdzenie. Kiedyś poruszyłam ten temat wśród znajomych i chłopaki doszli do wniosku, że nie chodzi o to całe zdobywanie, tylko to łatwo wyczuć, kiedy dziewczyna idzie z facetem do łóżka na pierwszej randce, żeby mu się przypodobać (desperacja), a kiedy robi to, bo po prostu go chce. Faceci lubią być tak samo uwodzeni jak kobiety, tylko wszystko musi być ze smakiem. Są dziewczyny, które idą do łóżka z facetem na pierwszej randce nie dlatego, że nie znają swojej wartości, tylko dlatego, że naprawdę mają na to ochotę i, o dziwo, znam kilka wieloletnich związków, które miały taki właśnie początek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-23 16:57:49

Ja jestem szczęśliwą mężatką, a zdecydowaliśmy się na seks na pierwszej randce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2014-10-22 21:23:05

re: Koszmarna randka według faceta

załóż to, w czym czujesz się komfortowo.... no dobra dżinsy, bluza i trampki - mój zestaw na co dzień i pełen komfort zapewniony :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
X
(Ocena: 5)
2014-11-04 22:16:49

Zazwyczaj ubieram się elegancko, ale nie bez przesady. A na pierwszą randkę z moim mężem poszłam w adidasach i starym podkoszulku :D byłam pewna, że jestem umówiona z jego siostrą na spacer z psem do lasu a ona postanowiła mi zrobić niespodziankę. Jak widać strój nie koniecznie ma największe znaczenie. Jak ma się zakochać to i w trampkach i bluzie zadziała :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-22 05:06:52

re: Koszmarna randka według faceta

na pierwszej randce pocalunek w policzek, a na drugiej w glowkę, buahaha.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-22 05:07:11

Tę główkę?:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-22 08:55:39

Eeee tam, mój po pierwszym spotkaniu normalnie mnei pocalowal na odchodne... tydzien pozniej bylismy parą.. trwa to prawie 3 lata. Nigdy w zyciu sie tak nei zakochalam jak wtedy :DDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2014-10-23 00:09:59

Nie oceniaj jak nie znasz... Żal mi was ludzie. Chyba nie macie swojego życia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-23 09:56:09

anonimie z 20:27:18, może Ty jesteś taka, że najpierw robisz loda, a dopiero później zostajecie parą, ale uwierz mi, większość dziewczyn tak nie ma. Nie mierz wszystkich swoją miarą. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz