Wyznanie Dominiki: „Mój facet ma kompleks Lewandowskich. Coraz częściej zachowuje się jak obłąkany!”

08 Sierpnia 2017

Czy to już obsesja?

męskie kompleksy

Lewandowscy są obecnie najpopularniejszą rodziną w Polsce. Żaden ich ruch nie może pozostać bez wzmianki w mediach. Czasami dochodzi wręcz do absurdu, bo tematem dnia nie jest wypadek na drodze czy wpadka rządzących, ale kwestia, czy Ania karmi Klarę piersią.

Ania, Robert i Klara to taka polska royal family. Są piękni, zdolni i bogaci. Ludzie ich podziwiają, ale też zazdroszczą im. Lewandowscy z jednej strony są przykładem do naśladowania, a z drugiej wywołują kompleksy i przypominają o własnym lenistwie. Jedno bowiem trzeba im przyznać – na wszystko zapracowali sami i nie spoczywają na laurach. Oboje cały czas są bardzo aktywni.

Jak się okazuje u niektórych pojawia się nawet obsesja na ich punkcie. Na naszą skrzynkę trafił kilka dni temu mail od Dominiki (imię zmienione na prośbę autorki), która opowiada, że jej chłopak ma coś, co określiła mianem „kompleks Lewandowskich”. Czy faktycznie jego zachowanie można nazwać obsesją? Przeczytajcie, co ma do powiedzenia.

Zobacz także: Przyjaciółka Anny Lewandowskiej idzie w jej ślady!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ania
(Ocena: 5)
2017-08-08 10:29:21

Haha, taki kompleks Lewandowskich dotyka coraz więcej cebulakow, tylko narzekają jaki to świat niesprawiedliwy i plują jadem na tych którym chciało się coś robić i coś osiągnęli, a jednocześnie sami nie robią nic aby poprawić swój los bo zwyczajnie są zbyt leniwi. Doskonale widać to zjawisko w komentarzach do artykułów o bogatych i znanych osobach. Szczęśliwe osoby nie opluwaja innych, tylko te zakompleksione i ubogie intelektualnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-08 05:09:26

Miłość jest ważna, ale w życiu nie byłabym z facetem, który wybiera tylko najprostsze rozwiązania, narzeka i nie potrafi potencjalnie utrzymać rodziny (bądźmy szczerzy, nauczyciel wf nie utrzyma sam żony i np dziecka). Bez pieniędzy miłość nie ma szans, by się rozwijać, bo zaczynaja się kłótnie, wiec sadze, ze ten związek jest bez przyszłości. A użalanie się nad sobą i ciagle narzekanie w niczym nie pomoże. Zwiewaj, bo nasz szanse jeszcze znaleźć kogoś, kto może zapewnić Ci lepsze życie i miłość :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-08 05:10:47

A swoją droga, uważanie sushi, za coś ekskluzywnego jest żałosne, bo to tak naprawdę jedzenie biedoty na wschodzie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-08 18:11:34

tak samo jest z jedzeniem ślimaków :P sushi jest w Polsce drogie (chyba, że z biedry :P) dlatego ludziom się wydaje, że jak kogoś na nie stać częściej niż raz na trzy miesiące to już jest burżujem :DDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
v
(Ocena: 5)
2017-08-08 19:31:21

Żyjemy w Europie, gdzie Sushi jest sztuką i kosztuje dużo. Słowo ekskluzywny, oznacza coś przeznaczonego dla zamkniętej grupy osób. Logicznym jest zatem to, że Pani Jadwiga, pracująca jako sprzedawca biedronki, z 3 dzieci do utrzymania, nie wyda 300 zł na Sushi. Więc jet to towar ekskluzywny. Dziękuję, dobranoc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-08 20:12:05

Dobranoc!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1