Wyznanie J.: „Tak, mam małego!”

10 Lipca 2017

Nie wielkość, lecz technika czynią z niego dobrego zawodnika – głosi popularne powiedzenie. Czy kobiety się z nim zgadzają?

rozmiar przyrodzenia

Rozmiar męskiego penisa to bardzo popularny temat na internetowych forach. „Wcale nie musi być przesadnie długi. Kiedyś miałam faceta, który był naprawdę hojnie wyposażony przez naturę, ale jak przyszło do działania, okazywało się, że nie potrafi z tego korzystać i nasze kontakty seksualne były mało dla mnie satysfakcjonujące, a niekiedy nawet bolesne” – pisze Gabi. „Z kolei inny facet miał dość małego ptaszka, gdy go zobaczyłam pierwszy raz, to pomyślałam, że szykuje się klapa w łóżku. Tymczasem gość był takim mistrzem sztuki kochania, że doprowadzał mnie do kilku orgazmów pod rząd” – dodaje. Te słowa potwierdza internauta o nicku Jack: „Owszem, mam małego. Ale jeszcze żadna z moich dziewczyn nie narzekała z tego powodu. Jak to mówią, mały, ale wariat. Ponieważ jestem świadomy, że rozmiar mojego członka pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej staram się zadowolić partnerkę. Zresztą punkt G znajduje się na początku, więc nie trzeba mieć gigantycznego penisa, żeby tam dotrzeć i dostarczyć dziewczynie rozkoszy. Wyćwiczyłem się do perfekcji w zaspokajaniu moich kobiet.”

Dla mnie ma znaczenie rozmiar penisa, zarówno grubość jak i długość” – twierdzi Monika. „Wcześniej miałam dwóch partnerów z instrumentami o rozmiarach dość przeciętnych, w łóżku było mi dobrze i przyjemnie. Ale teraz spotykam się  z mężczyzną naprawdę dobrze wyposażonym i w czasie seksu wylatuję w kosmos. To cudowne doznania, które rozpalają mnie czerwoności” – przyznaje.

„Moim zdaniem długość czy grubość penisa nie odgrywają istotnej roli. Najważniejsze jest to, co czujemy do jego właściciela” – przekonuje romantycznie Daga.

Nie zmienia to jednak faktu, że żyjemy w czasach kultu dużych rozmiarów, co mocno wyróżnia naszą epokę, ponieważ przed wiekami nie przywiązywano większego znaczenia do gabarytów męskiego przyrodzenia. W starożytnej Grecji duży członek uznawano nawet za dość komiczny i groteskowy. Podobnie było w czasach renesansu. Nieprzypadkowo Dawid – najsłynniejsza rzeźba Michała Anioła – przedstawia wspaniale zbudowanego mężczyznę z dość niepozornym interesem.

Dziś standardy wyznaczają m.in. aktorzy z filmów pornograficznych. Nic dziwnego, że wielu facetów popada w kompleksy. „To podstawa jego (mężczyzny – przyp. red.) samooceny” – przyznaje znany seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz w książce „Lew-Starowicz o mężczyźnie”. „Z badań wiemy, że prawie połowa panów chce mieć większego. Czyli ogromna grupa patrzy na swojego penisa krytycznie. Boją się, co powie partnerka. A niż porówna z poprzednimi partnerami?! (…) Tak, duży członek to podstawowa męska obsesja” – twierdzi Lew-Starowicz.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (16)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

inferno
(Ocena: 5)
2017-07-12 02:10:05

zwizualizowałam sobie ten obwód 11,66cm centymetrem krwieckim i normalnie kulam xD hahahah co to ma być, kciuk? 13 cm długości to też nie dla mnie, ale to już dawno se wizualizowałam hahaha, bo wciąż te 13 krąży jako ta średnia. masakra. ja tam lubię duże i grube. owszem, czasem może boleć, ale ja lubię jak boli. poza tym całego wkładać nie musi, gdy jakaś delikatna :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-11 01:47:03

Myślę, że najważniejsze jest to czy facet w ogóle nas pociąga, bo bez tego nawet dobre wyposażenie faceta i jego technika mogą się nie sprawdzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paula
(Ocena: 5)
2017-07-10 20:09:39

Zazwyczaj miałam facetów hojnie obdarzonych, ale niestety nie potrafili posługiwać się swoimi sprzętami, tzn, nie doprowadzali mnie na szczyt. Teraz nie patrzę na rozmiar, tylko oczekuję wreszcie orgazmu ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 12:41:52

Mój facet ma małego penisa. Wcześniej miałam czterech partnerów seksualnych i chyba mam pecha, bo wszyscy byli "kiepsko" obdarzeni. Według mnie wszystko zależy od techniki i zaangażowania OBOJGA partnerów. To nie facet ma nad nami skakać - oboje mamy wpływ na jakość stosunku. Mimo tego, że sprzęt mojego aktualnego faceta mógłby być obiektem kpin, dla mnie jest cudowny. Nauczyliśmy się nowych, satysfakcjonujących pozycji. Dopiero z nim przeżyłam podwójny i potrójny orgazm w trakcie jednego stosunku. Podnieca mnie i dba o moją przyjemność. Bardzo mi z nim dobrze i nie zamieniłabym go na żadnego "olbrzyma".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 10:26:07

Oczywiście, że ma znaczenie. Mój były miał dużego i to było coś. Czułam jak mnie wypełnia. Seks był nieziemski. Mój obecny facet-maz ma małego i nie ma porównania... Nikt mi nie wmówi że rozmiar jej ma znaczenia. Technika technika ale dobrze jest czuć właśnie to wypełnienie, grubość itd mały fiflak co tego nie da :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 19:56:45

Co prawda to prawda ;) Mój były narzeczony był bardzo hojnie obdarzony i teraz jeśli czasami za nim tęsknię, to tylko w kategorii seksu :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-11 07:29:20

Ja tak samo! Byłego tylko z tym kojarze. Z dobrym seksem i dużym penisem. Jak mysle o nim to tylko w takiej kategorii. Szkoda, że nie da się powiększyć siurka, wtedy obecny partner byłby idealny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 10:10:47

"13,12 cm, a obwód to 11,66 cm" To byłby prawie kwadrat hahaha. Obwód prawie równy długości, nie wiem skąd te badania wzieliście

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 10:52:03

idiotko, kwadrat by był gdyby to była średnica a nie obwod haha :D:D:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 11:01:18

Są ludzie i parapety...obwod dziewczyno obwód. Matematyka prosta matematyka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 11:09:01

Mylisz obwód ze średnicą :p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 09:38:38

ma znaczenie. niestety. koniec kropka!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 08:14:16

Ja wolę większe penisy. Nie lubię minetki i dochodzę tylko w trakcie seksu pochwowego, więc mały by mi w ten sposób nie wynagrodził rozmiaru.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-10 08:02:22

ja tez myslalam ze rozmiar nie ma znaczenia az na swojej drodze nie spotkalam faceta idealnie obdarzonego natura. najlepszy seks w moim zyciu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-07-10 03:37:07

Są trzy wielkości penisa - mały, średni i o mój Boże

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-11 10:42:10

Hehehe mistrz!!!! Swoja droga rozmiar ma znaczenie.gruby musi byc.dlugi tez ale wg mnie grubosc ma wielkie znaczenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz