Kobiety pożądają księży

02 Lutego 2009

Duchowni nie pozostają obojętni na kobiece wdzięki. Celibat jest mitem, o którym pamiętają nieliczni. Na nudę najlepszy jest seks z partnerką z czatu.

Kobiety pożądają księży

W zeszłym tygodniu „Gazeta Wyborcza” opublikowała wywiad z prof. Józefem Baniakiem na temat duchowieństwa w Polsce. Z jego badań wynika, że ponad połowa księży ma na koncie przygody z kobietami lub żyje w stałych związkach. Co więcej, ich przełożeni przymykają na to oko, a nawet dają przyzwolenie, jedynym warunkiem jest to, żeby sprawa się nie rozniosła. Dopóki jest tajemnicą, jest OK.

Idąc tym tropem, dziennikarka „Polski” przeprowadziła wywiad z księdzem Wojciechem.

„Wysoki, zwalisty brunet w dżinsach, bez koloratki. Dłonie ma szerokie, kanciaste, okrągłą twarz, ostre spojrzenie. Mieszka na Pomorzu. Trzydziestopięciolatek, używa młodzieżowego języka: "kumać", "wyluzuj". Często mówi też "kuźwa", a seks z kobietą określa "puknięciem".

Opowiedział o swoich przygodach, miłości, podejściu do seksu. Kilka lat temu zakochał się w studentce, na punkcie której, jak to określił, oszalał. Postanowił zrezygnować z kapłaństwa, udał się w tej sprawie do biskupa. Hierarcha zaproponował mu inne wyjście. Zamiast zrzucenia sutanny dał mu czas na przemyślenie sprawy i oddelegował na studia. W praktyce oznaczało to, że ksiądz Wojciech zamieszkał ze studentką. Kupił jej mieszkanie, samochód. Na koniec wrócił do Kościoła z pustymi kieszeniami.

„Zainwestowałem w nią pieniądze, uczucia, wszystko. Wróciłem na plebanię goły jak święty turecki. Ogarnęła mnie gorączka seksualna. Jedna, druga, trzecia kobieta. Nie masz pojęcia, ile kobiet chce spróbować seksu z duchownym!

Swoje partnerki poznaje w Internecie. Nie umawia się z parafiankami, aby uniknąć plotek. Z jego informacji wynika, że wielu księży praktykuje taki sposób poznawania kobiet. „Polska”, na potwierdzenie słów księdza Wojciecha, przytacza historię księdza Wieńczysława, byłego proboszcza w Janikach. Przed sądem toczy się właśnie sprawa o uznanie go za ojca dziecka. Mają być przeprowadzone badania DNA. Jeśli potwierdzą, że ksiądz jest ojcem, zasądzone będą alimenty.

Z informacji, do jakich dotarł dziennik, wynika, że część parafii ma specjalne fundusze alimentacyjne. Ponieważ wielu księży musi płacić na dzieci, których są ojcami.

Kościół nie po raz pierwszy i nie ostatni pokazuje swoją hipokryzję. To tyczy się głównie hierarchów, którzy w imię zachowania dobrego imienia wolą kłamać lub nie widzieć patologii. Podczas gdy zwykłych ludzi lubią przy każdej okazji nazywać grzesznikami, których czeka sąd boży.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (342)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

eliza
(Ocena: 5)
2014-10-14 10:40:06

re: Kobiety pożądają księży

kobiety pozadaja ksiezy dlaczego?????? dlatego ze w domu Maja diablow nie mezow!!!!!!!!pragna delikatnosci,dobroci ,milosci a o tym mowi tylko ksiadz!!!!!!taka jest Prawda!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-06-02 15:15:08

re: Kobiety pożądają księży

Bzdury Totalne! Kobiety nie pozadaja Ksiezy, jest zupelnie odwrotnie, to Oni szukaja na poczatku wzrokowo potencjalne ofiary, na zasadze " uda sie albo sie nie uda" Wiem z doswiadczenia, prosze mi wierzyc!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-01-11 23:27:05

zgadza sie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pefPRWaw2k
(Ocena: 5)
2013-08-15 00:38:33

Y9NghI4f

Superior thinking dentostramed above. Thanks!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
QGNwZ9lI
(Ocena: 5)
2013-08-13 04:24:26

Fmrfz8j48WkM

Wynik ankiety pouzakje, że należy pytać swoich subskrybent w co tak naprawdę potrzebują i dać im rozwiązanie problemu. Romku jestem pod wrażeniem wiedzy, kt rą przekazujesz na tym wideo, już nie mogę się doczekać następnych materiał w. Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
SZLu3Z4OOUc
(Ocena: 5)
2013-08-12 17:05:54

DM1WdoAw45Id

Witaj serdecznie, oywcziście odnotowałam:) i przygotuję prawidłowe robienie paznokci żelowych, gdyż tipsf3w nie robię, oraz przygotuję szkolenie krok po kroku krzywą C, zapisz się na Darmowy Poradnik a gdy szkolenie to zrobię zostaniesz o nim powiadomiona przez email

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-07 18:30:14

Gazetę Wyborczą czytywałem jak miałem 20-23 lata. ale z wiekiem człowiek nabiera doświadczenia, i mądrości. kiedy wróciłem do Kościoła po wielu latach niewiary wszystko nabrało wyrazu dzięki Jezusowi .On jest jedynym powodem dla którego uczęszczam do kościoła (oczywiście matka Jego i święci także są tym powodem bo w nich też mieszka Bóg daleko bardziej niż w nas śmiertelnikach oraz w duchownych na ziemi). jestem bezstronny w opiniowaniu księży bo nie chodzę tam dla nich ani dla tego co mówią (oczywiście w sprawach wiary winny jestem im posłuszeństwo bo zastępują tu Chrystusa). nie znam księdza, który miałby jakieś grzechy niemoralne. zdarzają się też wilki w skórach owczych ale to są rzadkie przypadki nagłaśniane szczególnie przez osoby które o ironio losu propagują właśnie takie zachowania jak rozpusta, homoseksualizm, opilstwo czy narkomania. Nie znam takich księży. strzeżcie się wy którzy oczerniacie. jeśli macie dowody to interweniujcie u biskupów. jeśli piszecie oszczerstwa to wiedzcie że szatan tylko przez chwilę daje pomyślność, ale później zemści się na was ale najczęściej na waszych bliskich żeby bardziej bolało. Jeśli wypędzacie z serca waszego Boga to na pewno jest w nim już szatan. ale Bóg jednym swoim poruszeniem myśli przywołuje złego ducha żeby dowiedzieć się czy człowiek którym on kieruje nie chce się nawrócić. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2013-05-05 09:16:35

!!! bronisz bo pewnie masz z nimi do czynienia a może sam jesteś księdzem ... całe szczęście Polacy już widzą co robi przeciętny ksiądz... z powołania jest niewielu... kupują najdroższe samochody za co ??? jeżdżą poza miejsce zamieszkania aby obcować z płcią przeciwną ... skończy się Wasz dobrobyt !!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-07 17:53:35

Tutaj wpisz treść komentarza do Kobiety pożądają księży...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-14 02:30:31

mnie też podobał się ks.ale jak go bliżej poznałam we wspólnocie to zobaczyłam że jest takim samym egoistą jak mój exmałżonek. My idealizujemy ks. we własnych obrazach a to takie same chłopy jak nasi mężowie- tylko mądrzej mówią z ambony bo się uczą retoryki i maja wiekszą wiedzę-i nic pozatym. Kobitki zastanówcie się co robicie, bo możecie skrzywdzić siebie same ,swoją naiwnością i wyimaginowanym obrazem ideału- TAKI NIE ISTNIEJE na ziemi...............

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 00:39:40

mysle ze kobiety pociaga w ksiezach przedewszystkim to ze sa dobrzy,bardzo pobozni a zarazem czysci duchiowo jak i cielesnie,mnie tez podoba sie ksiadz,tyle ze nic z tego nie bedzie bo wybral kaplanstwo,mnie to nie przeszkadza,ale i dziewczyny nie chce miec. i zrozumcie tu mezczyzn...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-30 16:39:27

Jeśli ktoś zna księdza o inicjałach P.J z Łodzi/Zgierza to zapraszam do pisania na maila gwiazdaporanka8@wp.pl Nie dajcie się oszukać! Nie usuwajcie tego postu, to bardzo ważne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz