Czy jesteś kobietą, której pragną mężczyźni? Znamy ich ideał

12 Lipca 2018

Oto 10 cech, które na to wskazują.

ideał kobiety

Każda kobieta chce być super. Na szczęście jest to osiągalne, ponieważ bycie super w żadnym razie nie odnosi się do wyglądu, a przynajmniej w bardzo małym stopniu i wszystkie możemy ten warunek spełnić. Dotyczy sposobu bycia, nastawienia oraz zachowania. Jeżeli podejmiesz wysiłek, ty również możesz być super.

Męskim okiem: Koniec złudzeń. Faceci chcą mieć WIĘCEJ NIŻ JEDNO DZIECKO

Na podstawie wypowiedzi znajomych facetów udało nam się ustalić zestaw cech, które powinna posiadać superkobieta. Oto one.

Uśmiecha się na widok faceta

Faceci chcą mieć obok siebie uśmiechnięte, radosne partnerki, a nie takie, które mają skrzywione miny. Kiedy mężczyzna widzi uśmiech kobiety na swój widok, wie, że jej na nim zależy i lubi jego towarzystwo. Uśmiech na widok faceta to zdaniem mężczyzn najlepszy komplement, jaki mogą dostać od wybranki serca.

Na pierwszym miejscu stawia ludzi

Nie karierę, nie zainteresowania, nie zwierzęta, a ludzi. Na pierwszym miejscu powinien być facet. W końcu jest drugą połówką. Mężczyźni nie lubią kobiet, które nigdy nie mają dla nich czasu. Zwłaszcza gdy potem proszą o przysługę. Facet ma prawo czuć się traktowany przedmiotowo.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-13 21:30:58

takie kobiety mają ogromny problem ze znalezieniem faceta, bo są za dobre, trafiają często na drani, bo są za łagodne, pasowałyby do poprzedniego stulecia, teraz wystarczy być plastikową, seksowną lalką albo wulgarną panną i już cie pragną :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 14:53:37

Niech autor nauczy się języka polskiego. Spódnicy sie nie ubiera ( no bo w co ?), tylko wkłada. Można ewentualnie ubrać SIĘ w spódnicę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
najpaskudniejszy typ
(Ocena: 5)
2018-07-12 09:20:47

powiatowa ksiezniczka ktorej godny jest tylko milioner z arabii, a reszta dla niej to scenografia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1