Wyznania kobiet: „Korzystam z usług męskiej prostytutki”

25 Sierpnia 2017

One muszą płacić za miłość. Dlaczego?

męska prostytutka

Bycie kochanym to podstawowa potrzeba każdego człowieka. Pragniemy mieć kogoś bliskiego, żeby porozmawiać, przytulić się, poczuć zrozumienie, akceptację oraz bezwarunkowe uczucie. Jedni mają to szczęście, a inni nie. Daremnie szukają drugiej połówki. Niektórzy po pewnym czasie poddają się i próbują zapełnić pustkę pracą, imprezami bądź innymi formami aktywności, natomiast pozostałe osoby radzą sobie w odmienny sposób.

Mówi się, że miłości nie można kupić za pieniądze, ale z pewnością da się nabyć jej iluzję. Doskonale wie o tym Kasia (32-letnia prawniczka z Warszawy), Marysia (30-letnia właścicielka rodzinnej firmy z Wrocławia) oraz Lidia (właścicielka dyskoteki). Kobiety łączy życiowy sukces i brak tego najważniejszego – kochającego mężczyzny u boku. Zamiast niego odnalazły substytut – męską prostytutkę.

- Czuję się tak, jakbym miała chłopaka – zaczyna swoją opowieść Kasia. - A. poznałam zupełnie przypadkiem w Egipcie podczas wakacji. Egipt słynie z męskich prostytutek, ale nie dlatego tam pojechałam. Do naszego romansu doszło dzięki zrządzeniu losu. Pewnego razu A., który był pokojowym, zapytał, czy nie życzę sobie przeżyć z nim namiętnej nocy za odpowiednią zapłatą. Nie użył takich słów, zaproponował to w zawoalowany sposób, ale oczywiście zrozumiałam, o co chodzi. Pomyślałam sobie, co mi tam – zdradza kobieta.

Zobacz także: Wyznanie Basi: „Mój ukochany synek zakochał się w starszej kobiecie. Ona mu zrujnuje życie!”

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

antek
(Ocena: 5)
2018-05-27 17:41:44

exclusive man do towarzystwa

witam moje drogie panie sam jestem panem do towarzystwa i potowarzysze wam tak jak tego pragniecie nie trzeba wybierac sie do egiptu wystarczy zawitac na pomoze 573 269 309

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Janusz
(Ocena: 1)
2017-08-27 03:54:23

"Raz przyniósł mi balona, na którym napisał „I love You”. Hahahahaha - dobre. "Kasia prycha na samo wspomnienie o polskich mężczyznach. - Żaden nie może równać się z A. Dzięki mojemu wsparciu stać go na markowe rzeczy. Mój habibi potrafi się ubrać. Poza tym zawsze ma zadbane paznokcie, wystylizowane włosy", "Kasia" jak mnie będziesz płacić to zapewnie ci to samo co "M" (pisownia celowa).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
On
(Ocena: 1)
2017-08-27 03:48:31

"Egipt słynie z męskich prostytutek, ale nie dlatego tam pojechałam. Do naszego romansu doszło dzięki zrządzeniu losu. Pewnego razu A., który był pokojowym, zapytał, czy nie życzę sobie przeżyć z nim namiętnej nocy za odpowiednią zapłatą. Nie użył takich słów, zaproponował to w zawoalowany sposób, ale oczywiście zrozumiałam, o co chodzi. Pomyślałam sobie, co mi tam – zdradza kobieta". Ach te polskie kobiety - sama radość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ona
(Ocena: 5)
2017-08-26 11:42:01

Pierdole to, jakbym była sama to już wolę mieć jakiegoś kolegę bez zobowiązań który tak samo postawił na karierę i woli otwarty układ. Warunek mamy tylko siebie a nie jednocześnie setki innych partnerów do łóżka żeby ograniczyć ryzyko chorób. Inaczej to już wolę nie uprawiać seksu. Pracowałam w miejscu gdzie ludzie robią badania. Wynik? Średnio Co 3 ma jakąś chorobę zakaźną. Dlatego proponuję żeby się każda z was zastanowił a za nim będzie szukać przygód. Facetów też się to tyczy. Czy warto.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-25 17:47:59

Jaką trzeba być desperatką żeby płacić facetowi za seks...Wystarczy iść na pierwszą lepszą imprezę i znajdzie się tysiąc chętnych za FREE. A tym bardziej jak im nie chodzi o miłość tylko o zaspokojenie siebie więc dziwie im się. Niektórzy napiszą że taki z ogłoszenia jest czysty , zdrowy itp. a skąd ta pewność czy jest zdrowy? Każdy może mieć syfa i to zataić przed kobietą i co wtedy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-25 18:22:11

Widzisz, tym mężczyźnom nie chodzi o to, by zaspokoić siebie. Zarabiają na zaspokojaniu kobiety. Dają im przez chwilę poczuć, że są piękne, seksowne. Wcale się nie dziwię tym kobietom. Jak ma taka znosić w domu wiecznie niezadowolonego, marudzacego męża, to lepiej zapłacić i zrobić swoje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Do anonima z 18:22
(Ocena: 5)
2017-08-25 19:17:48

Tak, męskim prostytutkom nie chodzi o zaspokojenie siebie, ale ten anonim z 17:47 ma rację. Żeby kobieta poczuła się zaspokojona to wcale nie musi nikomu płacić tylko wystarczy iść na pierwszą lepszą impreze i zaspokoić się za darmo. I wcale nie trzeba być jakąś pięknością, bo wiadomo, że po alkoholu, którego na imprezach nie brakuje wszyscy wydają się być ładniejsi. Płacenie za seks jest czystą desperacją! A ryzyko chorób w obu przypadkach jest podobne, bo zataić chorobę może każdy i męska dzi.wka i przypadkowy facet z imprezy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-25 09:35:07

zal czytac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1